Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Need
- 1
konto usunięte
- 2
@Need: zakup na revoult nie pomoze w squeezie bo to nie sa fizyczne akcje ziom xD
konto usunięte
- 0
@Need: no to trzymam kciuki bo moze beda z tego dolarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 0
- 0
@Rotapa: Nie sprzedawaj
@Rotapa Podczas sprzedaży jak klikniesz w link pod "Sprzedaj GME" masz opcję wyboru typu zlecenia
źródło: comment_16119267874Pocsb882ONFY5VCnbv89s.jpg
PobierzDobry. Na wstępie nie jestem specem, nie jest to porada inwestycyjna. Jeśli ktoś chce się przyłączyć do inby z #gme i nie wie gdzie może kupić akcje, opiszę jak to wygląda na #revolut
Ściągasz najnowszą wersję appki, przechodzisz do produktów majątkowych (ikonka obok logo revoluta w appce), podajesz dane/podpisujesz zgody (tutaj proszę je przeczytać i stwierdzić czy na pewno się zgadzasz!) i możesz kupować.
Największa inba jest na GME, więc
Ściągasz najnowszą wersję appki, przechodzisz do produktów majątkowych (ikonka obok logo revoluta w appce), podajesz dane/podpisujesz zgody (tutaj proszę je przeczytać i stwierdzić czy na pewno się zgadzasz!) i możesz kupować.
Największa inba jest na GME, więc
@Greengrow44: o kurde, bo w jednym ustawiłem na 550$ bo myślałem, że złapie i tak najniższą możliwą cenę. Już to usuwam :D
- 1
@Need: Jeszcze nie się nie rozliczałem z zysków na Revolut, więc nie jestem pewny jak to wygląda - dobre pytanie:p ale strzelam, że jakiś wyciąg z appki wystarczy:p
- 0
Gdzie na #revolut teraz zobaczyc wykresy kursu walut? Po aktualizacji nie moge znalezc
- 0
@Crisu: nie ma co dygać, śmiało akceptuj
- 0
@limitless93: a te umowy z nasdaq, nyse , iex czytales ? :D
- 5
@Endorfinek: tak
- 0
@prawilnymireczek: xtb
- 0
@prawilnymireczek: xtb
- 1
Zmiany kont lokalnych nie miały być dostępne od 18 marca?
#revolut
#revolut
@Haslo123: Tak, 19%
@nieznane_wody: ale w którym momencie? jak przeleję kasę z revolut na konto bankowe w Polsce i to jest zyskiem? Czy na koniec roku w picie zysk ze sprzedaży?
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@bakalarz: elegancko, mam drukarkę taśmowom, to już drukuje certyfikat
Ejze, kupilem srebro i wzielo 1.5% prowizji, a potem dokupilem (za rowne 500) i nie wzielo prowizji? sa jakies limitt? myslalem, ze zawsze jest 1.5%
#revolut
#revolut
- 1
@roykil: chyba instant
I mailem i popup na telefonie
@DanielAquarius: nie przy takiej zawierusze jak wczoraj i dziś.
Nawet nie będziesz wiedział kiedy, a rev to opchnie i do widzenia.
Ja już parę razy dałem się im nabrać. Tym bardziej, że tam nie widać kursu a jest on "poglądowy"
Nawet nie będziesz wiedział kiedy, a rev to opchnie i do widzenia.
Ja już parę razy dałem się im nabrać. Tym bardziej, że tam nie widać kursu a jest on "poglądowy"
- 2
@DanielAquarius: Tak jak koledzy mówią, grubasy robią specjalnie co jakiś czas duże zrzuty aby właśnie wywołać reakcję łańcuchową. Jakbyś wczoraj np miał stop lossa to już byś miał sprzedane za 130. I nie ma znaczenia czy XTB czy revolut, po prostu przy takich 'volatile' nie ustawia się stop lossa.
























