Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #revolut
Mirki tyle o tym piszecie że założyłem i wpłaciłem ktoś poratuje jakaś rada w do zainwestować. Już dodaje hashtag to obserwowanych
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na #revolut kupuję akcje, czy tu są jakieś dźwignie itd? #gme
coś bym dorzucił, a nie znam się do końca xDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam zagwozdke. Nakupiłem #bitcoina w dołkach. Teraz cena wystrzeliła, ale mimo to ledwo jestem na plusie. #revolut takie dowala prowizje, ze żeby się odkuć musi wystrzelić to the moon?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry. Na wstępie nie jestem specem, nie jest to porada inwestycyjna. Jeśli ktoś chce się przyłączyć do inby z #gme i nie wie gdzie może kupić akcje, opiszę jak to wygląda na #revolut

Ściągasz najnowszą wersję appki, przechodzisz do produktów majątkowych (ikonka obok logo revoluta w appce), podajesz dane/podpisujesz zgody (tutaj proszę je przeczytać i stwierdzić czy na pewno się zgadzasz!) i możesz kupować.

Największa inba jest na GME, więc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurła czytał ktos te dokumenty w #revolut przy otwieraniu trading accout.
Chcialem wrzucic parę groszy w #gme ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy doładowując sobie konto w #revolut, mając przypisana karte np. z ING, zaliczy mi sie to jako zwykła płatność dzięki czemu nie bedą mi pobierać 7zl miesięcznie za karte?

#pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O 12 założyłem konto na #revolut i do tej pory wniosek jest analizowany, ktoś się orientuje ile to może potrwać? I jeszcze jedno pytanie czy jeżeli mi zaraz zweryfikują to kupować teraz czy czekać?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak myślę powoli wynosić się z #revolut na coś porządniejszego ale w xtb nie pasuje mi że trzeba wchodzić za co najmniej 500 zł, ktoś coś poleca?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sam nie inwestuje ale zaciekawiła mnie jedna kwestia. Jeśli ktoś kupił akcje np. #gme na #revolut i coś na tym zarobił to musi się z tego rozliczyć z urzędem skarbowym?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ejze, kupilem srebro i wzielo 1.5% prowizji, a potem dokupilem (za rowne 500) i nie wzielo prowizji? sa jakies limitt? myslalem, ze zawsze jest 1.5%
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DanielAquarius: nie przy takiej zawierusze jak wczoraj i dziś.
Nawet nie będziesz wiedział kiedy, a rev to opchnie i do widzenia.
Ja już parę razy dałem się im nabrać. Tym bardziej, że tam nie widać kursu a jest on "poglądowy"
  • Odpowiedz
@DanielAquarius: Tak jak koledzy mówią, grubasy robią specjalnie co jakiś czas duże zrzuty aby właśnie wywołać reakcję łańcuchową. Jakbyś wczoraj np miał stop lossa to już byś miał sprzedane za 130. I nie ma znaczenia czy XTB czy revolut, po prostu przy takich 'volatile' nie ustawia się stop lossa.
  • Odpowiedz