Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#kryptowaluty #cardano #ada #binance #revolut
Siema Mirosławy
Jak aktualnie przelewac hajs na binance? kiedys sepa zrobilem EUR revolut -> binance, no i zakup krypto.
Nie wiem jakie teraz sa najlepsze sposoby, widze ze swift w usd jest darmowy, to moge wymienic na dollary na revolucie i wyslac? czy ja robicie aktualnie
Siema Mirosławy
Jak aktualnie przelewac hajs na binance? kiedys sepa zrobilem EUR revolut -> binance, no i zakup krypto.
Nie wiem jakie teraz sa najlepsze sposoby, widze ze swift w usd jest darmowy, to moge wymienic na dollary na revolucie i wyslac? czy ja robicie aktualnie
@CzulyTomasz: dzięki, już ogarnąłem ;) no właśnie, to moje początki i nie ogarnąłem, że przy wypłacie na własny portfel zapłacę sporą prowizję :-\
Drogie Mrirki,
Jak doładować konto na Zonda przez revolut??
Wybieram funty, pokazuje opcje "Wpłata instant "i numer konta na funty, czyli adres i sort code iraz adres w Estonii i nazwę odbiorcy.
Jak chce przelać hajs z poziomu revolut to nie mam pola na wpisanie adresu, a zamiast nazwy odbiorcy jest imię i nazwisko... Nic nie przechodzi
Jak chce dodać kartę w złotówkach, to jest komunikat " na tę kartę będziesz mógł wypłacać środki ale nie
Jak doładować konto na Zonda przez revolut??
Wybieram funty, pokazuje opcje "Wpłata instant "i numer konta na funty, czyli adres i sort code iraz adres w Estonii i nazwę odbiorcy.
Jak chce przelać hajs z poziomu revolut to nie mam pola na wpisanie adresu, a zamiast nazwy odbiorcy jest imię i nazwisko... Nic nie przechodzi
Jak chce dodać kartę w złotówkach, to jest komunikat " na tę kartę będziesz mógł wypłacać środki ale nie
- 0
@pieczywowewiadrze: przy małych kwotach nie, "potwierdzasz się" jakby revolutem
- 0
@pieczywowewiadrze: https://support.ramp.network/en/article/what-are-the-kyc-limits-1vbm6z/ tu są jakieś limity wymienione
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Voltix: a tak serio? calą wypłatę wysłałem na revoluta... jasny pieron
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Revolut rozdaje 120 zł za założenie konta i zrobienie 3 transakcji za 15zł
Co trzeba zrobić
1.Trzeba zarejestrować się przez reflink
2.Zweryfikować tożsamość
3.Zasilić konto
4. Zamówić kartę fizyczną(darmowa)
Co trzeba zrobić
1.Trzeba zarejestrować się przez reflink
2.Zweryfikować tożsamość
3.Zasilić konto
4. Zamówić kartę fizyczną(darmowa)
@oresa: to nieprawda. w tej promce 120 zł otrzymuje tylko osoba zapraszająca. Doczytaj szczegóły i nie wprowadzaj w błąd
cc: @Suheil-al-Hassan
cc: @Suheil-al-Hassan
- 0
@czarek10m: wirtualna napewno można
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
Wam też #revolut chodzi z opoznieniem?
- 1
Chciał chłop dokupić #bitcoin ale się nie da. #revolut ma jakieś problemy. Kartą w 5 miejscach nigdzie się nie da. Jak wy kupujecie te #kryptowaluty ?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@prostymysliciel: up
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Wziąłem 3 miesiące temu premium w promocji - 3 msc za zero zł na próbę, zamówiłem sobie w tym okresie kartę - i teraz jak chce zrezygnować to mi krzyczy ze mam zapłacić 90ziko za kartę… da się to jakoś obejść? #revolut
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@joolekk: Nie wiedząc czemu zmieniła mi sie ta kwota na -59zl, ale przy próbie zmiany z premium na plus -14zl. Zmieniłem na plus i zrezygnowałem. Oddali 14ziko i wyszło za free :p
@pwone: Bo masa ludzi ma revolut i mają pod łapą od razu ze swoich pieniędzy, wystarczy kliknąć. Ludziom nie chce się rejestrować na giełdach, robić przelewów. Wiedzą o tym i korzystają. Na dodatek wiele osób które normalnie nie zainwestowałyby widzą jak im lata po apce BTC, to się skusi wielu. Wystarczy kliknąć :D
@Exar86: Nie ma czegoś takiego jak "ekspozycja". Kupujesz prawdziwe BTC, ale po prostu nie możesz
@Exar86: Nie ma czegoś takiego jak "ekspozycja". Kupujesz prawdziwe BTC, ale po prostu nie możesz
- 6
@Opposition_Fuhrer: jeżeli BTC masz na adresie w blockchainie wtedy jest to BTC. W przeciwnym razie jest to jakis syf.
Witajcie, mam problem z realizacją przelewu zagranicznego do Szwecji. Otrzymałem fakturę na której są dane firmy, BIC, IBAN. Revolut do utworzenia nowego odbiorcy prosi również o numer banku i kod rozliczeniowy.
Tych danych nie znajduję na fakturze a bez tego nie można utworzyć odbiorcy.
Jakieś porady?
#revolut
Tych danych nie znajduję na fakturze a bez tego nie można utworzyć odbiorcy.
Jakieś porady?
#revolut
#revolut
Ktoś trzyma większą kwotę pieniędzy na revolucie? Chce tam wrzucić oszczędności trochę i lekko się cykam
Ktoś trzyma większą kwotę pieniędzy na revolucie? Chce tam wrzucić oszczędności trochę i lekko się cykam
Gdzie mogę dokonać przewalutowania PLN z niskim spreadem i bez opłat, albo z niską stałą, a nie procentową opłatą. Revolut łupi mnie 0.5% za przewalutowania powyżej 5k miesięcznie. Szukam alternatyw.
Chcę, żeby była możliwość doładowania konta z karty Mastercard / Visa, lub za pomocą jakiegoś innego operatora szybkich płatności bez prowizji.
Potrzebuję tego, do zakupów na giełdach.
#gielda #revolut
Chcę, żeby była możliwość doładowania konta z karty Mastercard / Visa, lub za pomocą jakiegoś innego operatora szybkich płatności bez prowizji.
Potrzebuję tego, do zakupów na giełdach.
#gielda #revolut
- 0
Dam reffback za założenie konta Revolut. Priv
#revolut
#revolut
ile?
@Kudek47:
@Kudek47:
- 0
Oddam 60zl

























Nie chcę #curve #revolut i reszty tych udających banki firemek na dowód i samojebkę.
#kontobankowe
#banki #pieniadze