#kryptowaluty #cardano #ada #binance #revolut

Siema Mirosławy

Jak aktualnie przelewac hajs na binance? kiedys sepa zrobilem EUR revolut -> binance, no i zakup krypto.
Nie wiem jakie teraz sa najlepsze sposoby, widze ze swift w usd jest darmowy, to moge wymienic na dollary na revolucie i wyslac? czy ja robicie aktualnie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mrirki,
Jak doładować konto na Zonda przez revolut??
Wybieram funty, pokazuje opcje "Wpłata instant "i numer konta na funty, czyli adres i sort code iraz adres w Estonii i nazwę odbiorcy.
Jak chce przelać hajs z poziomu revolut to nie mam pola na wpisanie adresu, a zamiast nazwy odbiorcy jest imię i nazwisko... Nic nie przechodzi

Jak chce dodać kartę w złotówkach, to jest komunikat " na tę kartę będziesz mógł wypłacać środki ale nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Revolut rozdaje 120 zł za założenie konta i zrobienie 3 transakcji za 15zł
Co trzeba zrobić
1.Trzeba zarejestrować się przez reflink
2.Zweryfikować tożsamość
3.Zasilić konto
4. Zamówić kartę fizyczną(darmowa)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wziąłem 3 miesiące temu premium w promocji - 3 msc za zero zł na próbę, zamówiłem sobie w tym okresie kartę - i teraz jak chce zrezygnować to mi krzyczy ze mam zapłacić 90ziko za kartę… da się to jakoś obejść? #revolut
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@joolekk: Nie wiedząc czemu zmieniła mi sie ta kwota na -59zl, ale przy próbie zmiany z premium na plus -14zl. Zmieniłem na plus i zrezygnowałem. Oddali 14ziko i wyszło za free :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Serio na #revolut jest 2.5% prowizji przy kryptowalutach? I to zarówno jak wymieniam PLN na BTC jak i w drugą stronę? Aby wyjść na zero muszę zarobić prawie 5%? Przecież to jakaś p--------a kpina. #bitcoin
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pwone: Bo masa ludzi ma revolut i mają pod łapą od razu ze swoich pieniędzy, wystarczy kliknąć. Ludziom nie chce się rejestrować na giełdach, robić przelewów. Wiedzą o tym i korzystają. Na dodatek wiele osób które normalnie nie zainwestowałyby widzą jak im lata po apce BTC, to się skusi wielu. Wystarczy kliknąć :D

@Exar86: Nie ma czegoś takiego jak "ekspozycja". Kupujesz prawdziwe BTC, ale po prostu nie możesz
  • Odpowiedz
Witajcie, mam problem z realizacją przelewu zagranicznego do Szwecji. Otrzymałem fakturę na której są dane firmy, BIC, IBAN. Revolut do utworzenia nowego odbiorcy prosi również o numer banku i kod rozliczeniowy.
Tych danych nie znajduję na fakturze a bez tego nie można utworzyć odbiorcy.

Jakieś porady?

#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#revolut

Ktoś trzyma większą kwotę pieniędzy na revolucie? Chce tam wrzucić oszczędności trochę i lekko się cykam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie mogę dokonać przewalutowania PLN z niskim spreadem i bez opłat, albo z niską stałą, a nie procentową opłatą. Revolut łupi mnie 0.5% za przewalutowania powyżej 5k miesięcznie. Szukam alternatyw.
Chcę, żeby była możliwość doładowania konta z karty Mastercard / Visa, lub za pomocą jakiegoś innego operatora szybkich płatności bez prowizji.
Potrzebuję tego, do zakupów na giełdach.

#gielda #revolut
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Robuz: No w aliorze masz dwie korzyści do wyboru, i możesz sobie włączyć je w ustawieniach konta i jedna z nich to właśnie to przewalutowanie.
  • Odpowiedz