Co jest z Oasis Petroleum?

To była moja pierwsza spółka którą kupiłem na Revolucie jak się zaczął covid. Teraz dostałem powiadomienie, że wartość akcji wzrosła o 5% do poziomu 126 usd.

Miałem 19 akcji których nie sprzedawałem. Jak się do nich dostać?

#revolut #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Próbowałem zrobić testowy przelew na 2 USD z #revolut na #ftx i zostal odrzucony przez revoluta. Nie przeszedł weryfikacji. Ktoś robił, ktoś wie? FTX podaje beneficiary i recipient, gdy się dodaje odbiorcę w revolucie to w sumie nie mam pojęcia, czy oni czekują dane beneficiary czy recipient bank. FTX do tego podaje jakiś acc id, który trzeba podać w "wire memo", ale takiej rubryki nie ma w revolucie,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Przez kilka najbliższych miesięcy przebywam zagranicą, nie mam jak zamówic ledger nano s, a chcę skorzystać z momentu i wejść w krypto bezpiecznie za 10% oszczędności. Pytanie - czy bezpieczniej jest trzymać #btc i #eth bo to kupuję na znanej giełdzie typu binance, czy na portfelu mobilnym ? Mam Android niestety tel często używany, nie mam też kompa którego nie używam. Rozważalem tez zakup opcji
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzymaniu tego na binance do momentu az bede mogl zamowic nano s, czyli tak przez 4-5 miesiecy


@AnonimoweMirkoWyznania: zależy ile to 10% oszczędności ale ja bym trzymał pare miesięcy na giełdzie (oczywiście mnie zjedzą tu zaraz) jesli chcesz kupić docelowo nano. Nie rozumiem tej fobii giełd, że jak ktoś kupi swoje 0,0001btc to szybka wypłata bo giełda tylko czekała na to żeby się zawinąć i zaraz hakery (nawet jeśli, dla
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz apkę coinbase pro, zrób KYC, dodaj konto revoluta i wyślij tam € z revoluta. Potem wypłać BTC i ten SCAM eth na mycelium wallet. Zapisz seed z mycelium na kartce papieru nie gdzieś w telefonie. Nie trzymaj na binance. Nie korzystaj z binance bo wypłacenie btc to ze 30$. Wypłata z coinbase pro 0,50 - 2 $. Nawet wypłata tego scamu eth jest o połowę tańsza na coinbase
  • Odpowiedz
Mireczki zbliża się podsumowanie roczne. Gdzieś tam po drodze zrobiłem może z 300 zł zysku w bieżącym roku z krypto, oraz z 350 zł zysku na giełdzie w USA. Wszystko poprzez #revolut Jak i czy w ogóle rozliczyć to w picie? Ktoś to przerabiał?

#crypto #bitcoin #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zaczac przygode z karta revolut? Czy przysylaja karte w formie fizycznej? Jedyne co wiem to ze warto ja miec dla lepszego przewalutowania, czy cos jeszcze?
#kryptowaluty #revolut
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyslanie srodkow na karte na Revolut jest bezplatne?

Tak, w sensie możesz ją zasilić inną kartą, z innego banku.
Kiedyś można było zasilać też zwykłym przelewem (krajowym) bo mieli też konto lokalne nasze polskie, ale ostatnio coś chyba likwidowali tą metodę, a zasilanie przelewem zagranicznym nie ma sensu (bo są wtedy po stronie naszych banków bezsensowne opłaty). No chyba że masz kasę w jakimś banku na Litwie albo w GB/Irlandii itp -
  • Odpowiedz
Czesc Mireczki, jak kupujecie krypto na coinbase? Podpinacie kartę ze swojego normalnego polskiego banku i kupujecie? Wydaje mi się, że słyszałem historie z tym związane, że bank blokuje takie płatności i trzeba iść do oddziału, żeby odblokować dostęp do konta (?).
Doładowujecie revoluta i kupujecie za pomocą karty revo?
#kryptowaluty #bitcoin #coinbase #revolut
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sigfried: PLNy karta na revoluta, zamiana na € i € przelewem zwykłym (nie kartą) są na giełdzie po chwili bo bank giełdy obsługuje przelewy instant

coinbase pro wypłata btc na 2zł

bitpanda pro wypłata btc za 10
  • Odpowiedz
Z tego co widze #revolut ma problem z urządzeniami z rootem. Ma ktoś może manuala jak zainstalować (nie jestem jeszcze użytkownikiem) aplikację?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
O co chodzi w revolut przy kupowaniu akcji z tym z------m numerem podatkowym? Nie mam nipu bo nie mam działalności gospodarczej. Co ja mam tam wpisać??
#revolut #gielda #prawo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam problem.
Mam konto walutowe w mBanku. Mam tam dolany które miałem zamiar przelać sobie na Revoluta, tam zamienić je na złotówki. Wysłałem więc sobie normalnie przelew walutowy (za co szanowny mBank mnie skasował 50 dolarów), poczekałem 2 dni i pieniądze... wróciły mi na konto mBank. Ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w rzyć, po prostu nie zrobimy pańskiego przelewu i co nam pan zrobi. Czy ktoś miał podobną sytuację, i
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy revolut nie przyjmuje juz przelewow w zlotowkach z polskich bankow? chodzi mi o bezposrednie przelewy na litewskie konto w revolucie
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mieliście może kiedyś jakieś problemy z dostępem do środków, blokady, jakieś wyjaśnianie itp.?

mam konto od lutego 2020 ale trzymałem i obracałem tam tylko 2-3K złotych, teraz chcę trzymać ok. 30K

#revolut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Oj coś czuję że po czymś takim pseudo inwestowanie przez #revolut się skończy szybciej niż się zaczęło. Dobrze że trzymam tam tylko jakieś grosze bo temat jest gorący na reddicie tak samo.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach