Jak polecacie zrobic wplate na konto xtb w obcej walucie zeby nie przewalic na prowizjach i ryzyku kursowym?

Mysle zeby wlozyc z 30-40k PLN w ETF i z tego co widze to opcja xtb wygrywa (inne domy maklerskie maja wysokie prowizje) ale pozostaje temat przewalutowania srodkow.

Czytalem o opcji revolut->paypal->xtb ale tutaj limit przelewu to 5k PLN miesiecznie.

Korzystacie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemka mam pytanko jak wyplacic kase z revoluta bez fizcznej karty ? czy moge wyplacic z bankomatu czy nie ?
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mirki, dorabiam na boku - wpada mi kilka/kilkanaście małych przelewów na konto, w miesiąc wychodzi max 2 tys. Czy ktoś w banku zwróci na to uwagę? Czy ma sens założenie drugiego konta, np. #revolut zeby część szła na jedno część na drugie? czy to nie ma sensu? A może niepotrzebnie się przejmuje, bo nikt nie patrzy na takie śrubki? Wiem, że jak będę je chciał wydać na
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rochto: no, możliwe że po założeniu działalności całe to dorabianie straci sens ze względu na konieczność opłacania składek
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyłam też, że w prawym górnym rogu koperty jest naklejka ,,opłata naliczons" naklejona na tekst, który ( jak się mocno przyjrzałam) ma nazwę i numer oddziału Poczty Polskiej, który rzekomo nadal ta przesyłkę. Nie rozumiem na jakiej zasadzie to miałoby działać, a jeszcze bardziej martwi mnie fakt, że Fast Pro ma negatywne opinie na internecie.. Nie byłoby to takim problemem, gdyby nie była to karta do bankomatu..
  • Odpowiedz
#revolut Czy jak doładuje bezpośrednio konto CHF (czy jakiekolwiek inne) przy użyciu polskiej karty to obciąży ją kwotą waluty czy kwotą w złotówkach po przeliczeniu ich kursem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowni inwestorzy i spekulanci. Zwijam kasę z #revolut i chcę zacząć inwestować za pośrednictwem czegoś innego. Jaki bank polecacie? Oczywiście z dostępem do amerykańskich indeksów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut czy na Revo coś jest zablokowane? Chciałem wymienić walutę i mam wyszarzony przycisk sprzedawania.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy na standardowym bezpłatnym koncie #revolut jest jakiś limit wpłat kartą debetową? Wpłacam przez Google pay kartą i ostatnio mi nie chce doładować. Wyskakuje komunikat, że wystąpił problem z transakcją. Dziś np przeszło doładowanie za 500pln a za 1000 już nie, i drugi raz za 500 też nie chce. Wcześniej już przelewalem większe kwoty a teraz jest błąd.
Dermirek - Czy na standardowym bezpłatnym koncie #revolut jest jakiś limit wpłat kart...

źródło: comment_163699218514ICMIWJynYQHBHMWkKLyK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dermirek: Miałem podobny problem z Apple pay. Gadałem nawet z supportem. Okazało się że są limity wpłat za pomocą Apple pay ale niestety nie mogą mi powiedzieć jakie ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisali że wystarczy poczekać kilka dni i będę mógł znowu wpłacać. No i tak bylo
  • Odpowiedz
@Instynkt: Jest jeszcze opłata, za przelewanie dolarów z konta Revolut na polskie konto walutowe, wcześniej nie było.
Jak doładowujesz niektórymi kartami to też naliczają prowizję.
Kiedyś normalnie można było zrobić przelew na polskie konto i doładować bez prowizji, teraz trzeba przelewać na ukraińskie konto i u mnie prowizja 40PLN. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Import akcji oraz dywidend z nowego formatu PDF #revolut na kalkulatorgieldowy.pl!
Nowy format [Revolut 2021+]
Stary format [Revolut 2020]

Import wspiera wyłącznie kupno/sprzedaż/dywidendę. Nowy format PDF nie posiada informacji o split itp.!
Tymczasowo dywidendy są traktowane jako w całości dywidendy brutto. W eksporcie nie ma informacji o pobranym podatku.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki,

Gdyby ktoś chciał reflinka do fajnego banku to zapraszam:
#vivid - niemiecki fintech, mają bardzo fajny program cashback, dzięki mojemu reflinkowi dostaniesz 20e, jeżeli wydasz jednorazowo 20e :) cashback - np. 7% Aldi, Lidl, Auchan itd;
#aion #aionbank - konto oszczędnościowe w eur 0,5%; w PLN 1,0% (taryfa light);
#revolut - każdy wie o co chodzi :)
#n26 #bunq
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut mireczki czy jestescie w stanie pobrac swoj wyciag np z ostatniego miesiaca w tej apce? Zaraz dostane szalu, bo klikam, zeby go pobrac, a na telefonie nigdzie tego nie ma. Plis help
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach