Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
siemka mam pytanko jak wyplacic kase z revoluta bez fizcznej karty ? czy moge wyplacic z bankomatu czy nie ?
#revolut
#revolut
#anonimowemirkowyznania
Mirki, dorabiam na boku - wpada mi kilka/kilkanaście małych przelewów na konto, w miesiąc wychodzi max 2 tys. Czy ktoś w banku zwróci na to uwagę? Czy ma sens założenie drugiego konta, np. #revolut zeby część szła na jedno część na drugie? czy to nie ma sensu? A może niepotrzebnie się przejmuje, bo nikt nie patrzy na takie śrubki? Wiem, że jak będę je chciał wydać na
Mirki, dorabiam na boku - wpada mi kilka/kilkanaście małych przelewów na konto, w miesiąc wychodzi max 2 tys. Czy ktoś w banku zwróci na to uwagę? Czy ma sens założenie drugiego konta, np. #revolut zeby część szła na jedno część na drugie? czy to nie ma sensu? A może niepotrzebnie się przejmuje, bo nikt nie patrzy na takie śrubki? Wiem, że jak będę je chciał wydać na
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
I jak karta działa, czy opróżniani konto?
- 1
Zauważyłam też, że w prawym górnym rogu koperty jest naklejka ,,opłata naliczons" naklejona na tekst, który ( jak się mocno przyjrzałam) ma nazwę i numer oddziału Poczty Polskiej, który rzekomo nadal ta przesyłkę. Nie rozumiem na jakiej zasadzie to miałoby działać, a jeszcze bardziej martwi mnie fakt, że Fast Pro ma negatywne opinie na internecie.. Nie byłoby to takim problemem, gdyby nie była to karta do bankomatu..
#revolut Czy jak doładuje bezpośrednio konto CHF (czy jakiekolwiek inne) przy użyciu polskiej karty to obciąży ją kwotą waluty czy kwotą w złotówkach po przeliczeniu ich kursem?
- 0
@pietryna123: jak dodajesz do konta CHF, to obciazy w CHF
- 0
Szanowni inwestorzy i spekulanci. Zwijam kasę z #revolut i chcę zacząć inwestować za pośrednictwem czegoś innego. Jaki bank polecacie? Oczywiście z dostępem do amerykańskich indeksów.
- 0
Wam też nie działają płatności kartą?
#revolut
#revolut
@RobaUrs ja za nic nie płacę
#revolut
Czy okres rozliczeniowy jest równo jak miesiące?
na standard mozna maks wymienic 5000zl miesiecznie na inne waluty
Czy okres rozliczeniowy jest równo jak miesiące?
na standard mozna maks wymienic 5000zl miesiecznie na inne waluty
@caballo-blanco: nie. Nie widzę tego teraz w ustawieniach. Gdzieś jest ta informacja
#revolut czy na Revo coś jest zablokowane? Chciałem wymienić walutę i mam wyszarzony przycisk sprzedawania.
- 0
@10minutzagodzine: Tak już działa. Dzięki, już się bałem ze jakaś blokadę mam
@NoMoRe: Teściowa tak samo XD
- 0
klikam zarezerwuj nocleg na #revolut i nic sie nie dzieje na aplikacji
czemu tak
czemu tak
Czy na standardowym bezpłatnym koncie #revolut jest jakiś limit wpłat kartą debetową? Wpłacam przez Google pay kartą i ostatnio mi nie chce doładować. Wyskakuje komunikat, że wystąpił problem z transakcją. Dziś np przeszło doładowanie za 500pln a za 1000 już nie, i drugi raz za 500 też nie chce. Wcześniej już przelewalem większe kwoty a teraz jest błąd.
źródło: comment_163699218514ICMIWJynYQHBHMWkKLyK.jpg
Pobierz@Dermirek: Miałem podobny problem z Apple pay. Gadałem nawet z supportem. Okazało się że są limity wpłat za pomocą Apple pay ale niestety nie mogą mi powiedzieć jakie ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisali że wystarczy poczekać kilka dni i będę mógł znowu wpłacać. No i tak bylo
- 0
@Jezu_Ufam_Tobie: ja w końcu wpłaciłem kartą tylko w tradycyjny sposób podając dane karty. Poprzez Google pay dalej nie działa
- 0
mam jedno pytanie czy na konto revolut moge dodawac srodki poprzez wpłatomat?
#revolut
#revolut
- 1
@Instynkt: no to w takim razie to od tej karty zależy
@Instynkt: Jest jeszcze opłata, za przelewanie dolarów z konta Revolut na polskie konto walutowe, wcześniej nie było.
Jak doładowujesz niektórymi kartami to też naliczają prowizję.
Kiedyś normalnie można było zrobić przelew na polskie konto i doładować bez prowizji, teraz trzeba przelewać na ukraińskie konto i u mnie prowizja 40PLN. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak doładowujesz niektórymi kartami to też naliczają prowizję.
Kiedyś normalnie można było zrobić przelew na polskie konto i doładować bez prowizji, teraz trzeba przelewać na ukraińskie konto i u mnie prowizja 40PLN. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Import akcji oraz dywidend z nowego formatu PDF #revolut na kalkulatorgieldowy.pl!
Nowy format [Revolut 2021+]
Stary format [Revolut 2020]
Import wspiera wyłącznie kupno/sprzedaż/dywidendę. Nowy format PDF nie posiada informacji o split itp.!
Tymczasowo dywidendy są traktowane jako w całości dywidendy brutto. W eksporcie nie ma informacji o pobranym podatku.
Nowy format [Revolut 2021+]
Stary format [Revolut 2020]
Import wspiera wyłącznie kupno/sprzedaż/dywidendę. Nowy format PDF nie posiada informacji o split itp.!
Tymczasowo dywidendy są traktowane jako w całości dywidendy brutto. W eksporcie nie ma informacji o pobranym podatku.
- 2
Hej Mirki,
Gdyby ktoś chciał reflinka do fajnego banku to zapraszam:
#vivid - niemiecki fintech, mają bardzo fajny program cashback, dzięki mojemu reflinkowi dostaniesz 20e, jeżeli wydasz jednorazowo 20e :) cashback - np. 7% Aldi, Lidl, Auchan itd;
#aion #aionbank - konto oszczędnościowe w eur 0,5%; w PLN 1,0% (taryfa light);
#revolut - każdy wie o co chodzi :)
#n26 #bunq
Gdyby ktoś chciał reflinka do fajnego banku to zapraszam:
#vivid - niemiecki fintech, mają bardzo fajny program cashback, dzięki mojemu reflinkowi dostaniesz 20e, jeżeli wydasz jednorazowo 20e :) cashback - np. 7% Aldi, Lidl, Auchan itd;
#aion #aionbank - konto oszczędnościowe w eur 0,5%; w PLN 1,0% (taryfa light);
#revolut - każdy wie o co chodzi :)
#n26 #bunq
Dlaczego na revolucie mam -400 zł i 100$ na plusie? To jakiś błąd? Nie brałem tam nic na kredyt
#revolut
#revolut
- 0
@penknientyjerz: wszystko mozesz sprawdzic w historii
#revolut mireczki czy jestescie w stanie pobrac swoj wyciag np z ostatniego miesiaca w tej apce? Zaraz dostane szalu, bo klikam, zeby go pobrac, a na telefonie nigdzie tego nie ma. Plis help
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@kalkulatorgieldowy: eToro. Czekałem :>
@krymic1991: już bankrutują?





























Mysle zeby wlozyc z 30-40k PLN w ETF i z tego co widze to opcja xtb wygrywa (inne domy maklerskie maja wysokie prowizje) ale pozostaje temat przewalutowania srodkow.
Czytalem o opcji revolut->paypal->xtb ale tutaj limit przelewu to 5k PLN miesiecznie.
Korzystacie
Z ciekawości - jakie etfy?