Loguję się dzisiaj na Revo, a tam mam na profilowym mordę jakiegoś typa. Ktoś miał podobną sytuację? Czekam na połączenie z konsultantem, ale ogólnie aplikacja nie pokazuje nawet opcji zmiany hasła lub wylogowania urządzeń, wtf.
#revolut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JcL: nie mieszkam w Polsce, pewnie jak by ktoś mieszkający w Polsce zrobił z mojego refa to by dostał tylko 120 zł a ile ja to nie wiem. Polaków w UE traktują jak obywateli drugiej kategorii i to już nie pierwszy raz, widzę to po giełdach krypto. Dla Polaków i Rumunów bonusy 2x mniej. :/
  • Odpowiedz
Mireczki z #gielda - gdzie najlepiej inwestować w akcje z USA? Nie szukam niczego skomplikowanego, tak żeby móc kupić akcje Microsoft albo innego Apple, ewentualnie jakieś tam, indeksy. Obecnie korzystam z #revolut, ale podejrzewam, że to nie jest optymalne rozwiązanie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema

Czy z Revolut można doładować (poprzez SEPA przelew) konto na Kraken?

Ktoś próbował?

#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut #gielda #podatki
Szybkie pytanie.
Pobrałem zestawienie transakcji na giełdzie z Revoluta. Podzieliłem ładnie na kolumny, posegregowałem wg typu transakcji. Kwota, którą powinienem sobie wziąć do obliczenia podatku, to po prostu różnica między BUY a SELL (plus tam dywidendy etc), jak mniemam. To dlaczego ta kwota jest diametralnie inna niż to co pokazuje Revolut, że zarobiłem w aplikacji na takim wykresie bilansu rocznego?
Coś pominąłem?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Założyłem konto na revolucie, chcę dokonać pierwszej wpłaty, jako formę wpłaty wybieram "Łatwy przelew bankowy" jest akurat mój bank na liście i woła mi o IBAN PL ## #### .... rozumiem że w miejsce # wpisuję swój nr konta bankowego?
#revolut #banki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weryfikowaliście się na revolucie dowodem osobistym? Ja mam opory przed wysłaniem im skanu, chociaż mają już moje prawko. W przyszłym roku planuję wakacje w Azji i potrzebuję kartę, którą będę mógł tam płacić. I teraz się zastanawiam, czy może nie lepiej założyć jakieś konto walutowe w normalnym legitnym banku, które pozwala płacić w egzotycznych walutach i które nie ma jakichś tragicznych opłat.

#revolut #banki #podroze #
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lysyzlombardu: Nie jest to jakaś firma krzak, szczerze mówiąc prędzej bym im zaufał niż niektórym bankom

In November 2020 it was breaking even[7] and, with a £4.2 billion valuation became the UK's most valuable fintech.[8] In January 2021 it applied for a UK banking licence.[9][10] An $800 million funding round in July 2021 brought the value of the company to $33 billion, making it the most valuable UK tech startup
  • Odpowiedz
Mirki, jak pobrać wyciąg z akcji? Wchodzę na akcje, klikam te 3 kropki i tam jest "wyciągi z konta". Wybieram excel i daję pobierz wyciąg i tu pojawiają się różne możliwości, w stylu wyślij na dysk google, za pomocą poczty, na pamięć telefonu. Żadna metoda nie działa, na poczty nie dodaje załącznika, dysk google przestaje odpowiadać, jak próbuję zapisać w pamięci telefonu to komunikat, że nie udało się skopiować. O co chodzi?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, wujek zmarł, mam dostęp do jego telefonu i widzę, ze miał #revolut
Jak mogę sprawdzic, czy ma jakieś środki tam?
Nie znam PINu, a opcja „odzyskaj” chce, żebym zrobił selfiaka..
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do speców. Nie jestem tam jakimś zapalonym krypciarzem ale czasami sobię cos kupie na #revolut. I moje pytanje brzmi czy u wszystkich brokerów są takie giga prowizję od kupna/sprzedaży?
#kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze dwa miesiące temu, jak chciałem doładować konto revolut za pomocą linka za kwotę mniejszą niż 50 zł to mogłem to zrobić korzystając z google pay, dziś prosi o podanie nr karty, czy coś się zmieniło?

Konto główne w Pekao sa

#revolut #pekao
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z Was korzystał z dodatkowych ficzerów Revoluta z planów Premium lub Metal, jak np. zagraniczne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie telefonu, ochrona zwrotów, ochrona biletów, dostęp do lóż na lotniskach itp.? Jak to oceniacie, czy polecacie? Jak wygląda procedura uzyskania takich świadczeń?

#revolut #turystyka #zwiedzajzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opłaca się wykupić plan "metal" przebywając w Holandii? Sporo korzyści tam wymieniają, ale ciekawe czy to nie jest pic na wodę.

#revolut #holandia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej jak aktualnie kupować na eBay bez kosztów przewalutowania? Aukcja w euro niemiecka. Ja mam konto polskie Citibank. Nie mam revoluta i nigdy nie miałem. Mogę założyć. Jak kupić aby mi nie wciągnęli "haraczu"?
#ebay #revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach