Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem.
Mam konto walutowe w mBanku. Mam tam dolany które miałem zamiar przelać sobie na Revoluta, tam zamienić je na złotówki. Wysłałem więc sobie normalnie przelew walutowy (za co szanowny mBank mnie skasował 50 dolarów), poczekałem 2 dni i pieniądze... wróciły mi na konto mBank. Ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w rzyć, po prostu nie zrobimy pańskiego przelewu i co nam pan zrobi. Czy ktoś miał podobną sytuację, i ma jakieś porady jak wydostać własne pieniądze? Na pewno poradą nie jest sprzedawanie dolarów w mBanku, tam mają spread 30 groszy. Nie mam pod to konto podpiętej karty.
#finanse #mbank #revolut
  • 14
  • Odpowiedz
@t3tris: Ach rozumiem, jak nie masz karty to inna bajka. To wyślij przez wise.com Niech wise przewalutuje to na PLNy lub €. Zapodaj konto na wise z revoluta w PLN lub € a z mbanku wyślij $. Ogólnie to powinno byc w inną stronę. PLNy przez wise.com express elixirem na rachunek dolarowy w revo.
  • Odpowiedz
@KwasneJablko:

Spread 30 groszy? Wątpię. Jestem teraz na telefonie alw w domu sprawdzę.

2 dni temu było więcej, ale nawet teraz, podaję dosłownie z ich strony: kupno 3.9381 sprzedaż 4.1817. 25 groszy. W Alior Kantorze 3 grosze.

jajies bzdury piszesz. Ja sobie nawet kilka euro przelewałem na revoult.

No gratuluję, to wspaniałe osiągnięcie, ale jak chciałem przelać kilkadziesiąt tysięcy dolarów, to 2 dni szło a potem wróciło i teraz jestem
  • Odpowiedz