@Maticlube123: Ustaw miernik na AC i zrób pomiar jak wynik będzie większy niż ~0.2V do wymiany kondensatory po wtórnej stronie przetwornicy, sprawdź też czy jest DC ~300V na kondensatorze po pierwotnej stronie.
  • Odpowiedz
Malutka (36kb) wersja Galagi na OCS

Kod i muzyka: Pink
Grafika: Fade One

Some tech details:
xandra - Malutka (36kb) wersja Galagi na OCS

Kod i muzyka: Pink
Grafika: Fade One...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki co sądzicie o kolekcjonowaniu retro gier w oryginalnych zestawach jako taka inwestycja w przyszłość? W sensie, że ich wartość będzie rosła - stare tytuły klasyki są coraz trudniej osiągalne. Będą kiedyś ważną pamiątką serii dla fanów. Chciałbym zbierać coś co w przyszłości zachowa jakąś wartość a może nawet przebije inflację.

#gry #inwestycje #retrogaming #nintendo
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frifinker: widzę, że ci odradzają, a tymczasem moja mini inwestycja w SNES Mini okazała się całkiem opłacalna (kupione w 2017 jakoś za 350 zł, już można sprzedać za 500, a widzę, że nawet więcej sobie wołają, ale to już chyba trochę przesada). Mam też Pokemony, rzadkiego pada, limitowane Wii już rzadko dostępne i jakieś duperele.

Ogółem jest to całkiem dobry pomysł i ja bym nie słuchał gadania w stylu "ooo
  • Odpowiedz
Siema,
kilka miesięcy temu umieściłem wpis (LINK), że szukam Polskiej gry z początku lat 90', klona Micro Maschines.

Tak jak pamiętałem, nazywa się SUICIDE SPEED. Przypadkowo znalazłem w archiwalnym numerze Secret Service, reklamę z tą grą - zamieszczam niżej. Jak mi się wydaje, producentem był Timsoft.

Czy ktoś pamięta tą grę? W sieci nie ma nawet wzmianki, że taka istniała. Producent
Palwed - Siema,
kilka miesięcy temu umieściłem wpis (LINK), że szukam Polskiej gry z...

źródło: comment_1590095167uzOLh0ScMAVQhOTHT2RFWE.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach