Witam

Poszukuje starej gierki. Ogrywałem ją na początku 2000 roku wraz ze znajomym na komputerze jego dziadka. Gra była odpalana na Windows 3.11 lub windows 95.byly to czołgi, w rzucie izometrycznym. Poruszało się czołgiem po zniszczonym mieście. Coś ktos?
#retrogaming #gry #retro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie może co się stało z moim Gameboyem i jak go naprawić? Mam Gameboya Classica i kilka miesięcy temu wybuchła w nim jedna z baterii i rozlał się elektrolit. W końcu udało się otworzyć klapkę i wyciągnąłem baterie, usunąłem resztki elektrolitu i mimo że styki są teraz czyste to konsola się nie włącza. Co z tym zrobić? #gameboy #retrogaming #retro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mam w zasadzie doświadczenia w prawdziwych cRPGach. Grałem w pierwsze Neverwinter Nights, bo było na GoGu za darmo - odbiłem się. Teraz pytanie, czy kupować sobie pierwsze Baldur's Gate ? NN ponoć nie wyszedł zbyt ciekawy, może dlatego nie przypadł mi do gustu ?
#rpg
#crpg #baldursgate #gry #retrogaming
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Donmaslanoz14: Pierwszy Fallout jest najzajebistszy
@MarcinSzabla: Jest tez kilka gier bedacych wspolczesnymi duchowymi spadkobiercami BG, jak Pillars of Eternity albo Pathfinder Kingmaker, obie polecam bo łączą dużo rzeczy które były fajne w BG i są oaprte na bardziej przystępnych systemach, plus mają współczesną grafike, interfejs itp
  • Odpowiedz
@t3m4: luz, trochę ogarniam. na 2. poziomie już dostałem 2 skill pointsy, ale rng w tej grze - w przypadku awansowania na poziom - to p--------a aberracja. Ale poza tym spoko. xD
  • Odpowiedz
#oldschool #retrogaming #fps #gry
Ostatnio kupiłem sam nie wiem czemu wrath aeon of ruin no i niespodziewanemu się że tak bardzo mi się spodoba. Jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję pograć w ostatnich latach. Szczerze polecam dla ludzi którzy zagrywali się w #quake . Grafika ma swój urok. Rozgrywka to miód w dobie call od duty. Jeśli ktoś poczol się
orzel1987 - #oldschool #retrogaming #fps #gry
Ostatnio kupiłem sam nie wiem czemu wra...

źródło: comment_1590868109HZRqz00HDfV87aMBrvPzrV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym tygodniu na #steam wyszła gra inspirowana oprawami a/v znanymi z #commodore. Zwie się toto Pilots Of Darsalon, kosztuje całe 16,19 zł i jest z dość zapomnianego gatunku "lunar lander". Kupiłem, chwilę pograłem i jest nieźle. Dla fanów Thrust (ktoś jeszcze pamięta tę grę?!) pozycja obowiązkowa. Gra ma wbudowany gif generator. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#retrogaming #steam
Commodore_64 - W tym tygodniu na #steam wyszła gra inspirowana oprawami a/v znanymi z...

źródło: comment_1590823986gdJugcVHie3vOwv8oSDmqm.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GOOF1: Coś w tym stylu, ale to dalej nie to
To był typowy crap sprzedawany w kioskach za grosze
A poza tym Juiced nie było chyba aż tak tragiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też nie chodzi mi o RPM Tuning
  • Odpowiedz
Czesc ! Brakowalo mi ostatnio czasu aby wrzucac tutaj kolejne filmy, ale tym razem mam go troszke wiecej, wiec chcialem podzielic sie z wami gameplayem z dema "Lords of the Realm II" ktore mozna bylo znalezc na CD2 z 5 numeru cd-action z pazdziernika 1996 roku. Jak dla mnie jest to gierka kultowa, mase godzin przegralem za dzieciaka podbijajac kolejne hrabstwa i nawet dzisiaj jak dla mnie jest bardzo grywalna. Mozna ja
carlysdream - Czesc ! Brakowalo mi ostatnio czasu aby wrzucac tutaj kolejne filmy, al...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acctim: Ale zajebiste stanowisko do grania! Tak, wiem zwykłe biurko itp ale ja musiałem zarówno z Timexem jak i Commodorkiem do głównego TV w domu latać, podłączyć wszystko, pograć i spadać jak akurat coś ważnego dla rodziców w TV leciało. Ile bym dał za takie stanowisko w tamtych czasach...
  • Odpowiedz
@Kargul85: strasznie mnie to wkurzało że były za bardzo wyśrubowane terminy. Była mechanika policji i wykroczeń drogowych, wymagań snu - a i tak (zwłaszcza na długich trasach) trzeba było położyć cegłówkę na pedał gazu i zabrać zgrzewkę red bulla żeby zdążyć w ostatnich minutach
  • Odpowiedz