Poszukuje starej gierki. Ogrywałem ją na początku 2000 roku wraz ze znajomym na komputerze jego dziadka. Gra była odpalana na Windows 3.11 lub windows 95.byly to czołgi, w rzucie izometrycznym. Poruszało się czołgiem po zniszczonym mieście. Coś ktos?
#retrogaming #gry #retro































Pełno chińskich klonów na allegro
eg. https://allegro.pl/oferta/przenosna-konsola-x7-plus-do-gier-bajek-duzy-ekran-9192958664
Z takich markowych to widziałem Bittboya v2
https://bittboy.com/products/new-pocketgo?variant=31867031322686