Niestety, ale nie udało Ci się zabłysnąć. Nie jest to cena, którą sprzedawca sobie życzy za sprzęt. Jest to natomiast specjalnie zmieniona cena na czas, w którym towar jest niedostępny. W ten sposób ogłoszenie, które jest wypromowane nie spadnie, a po dostawie towaru cena wróci do normalnej.
  • Odpowiedz
#joystick #atari #amiga #retrogaming #retrocomputing
Mireczki, potrzebuję pilnie kupić joystick (lub2) do atari/amiga/commodore z szybką wysyłką lub ew. z Wwy, tak żeby były przed weekendem. Ktoś coś ma na sprzedaż w rozsądnej cenie?
Jest kilka na allegro, ale ceny to koszmarki, albo licytacje na które trzeba czekać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoTTega: próbowałem na swoim 800XL i osiągałem jakieś 75% sukcesów przy ładowaniu, niezależnie czy z poprawionym czy bez(ale testowałem tylko paręnaście tytułów) - ale to było dawno temu i miałem jeszcze w pełni sprawne XC11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ech... 4 kupiona pamięć do #retrogaming i kolejna niedziałająca ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż tym razem było lepiej niż poprzednio - policzył poprawnie wielkość i wypluł błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie ma ktoś do pozbycia się pamięci do IBM PS/2 (Model 40 SX)? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #retrocomputing #ibm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1698
Ciekawostka na dzisiaj!

Luigi miał być drugą grywalną postacią w SM64, ale finalnie nie został on dodany do gry. W jednej z lokacji znajduje się posąg z Gwiazdką pod którym widnieje rozmazany napis. Jedni gracze doczytywali się tam 'External Star', inni natomiast L is Real 2401. Literka L miała świadczyć, że Luigi jest dostępny w grze, a fani zaczęli poszukiwać zielonego hydraulika. W 1996 zaoferowano nawet nagrodę w wysokości 100$ dla osoby,
NieR - Ciekawostka na dzisiaj!

Luigi miał być drugą grywalną postacią w SM64, ale fi...

źródło: comment_1595822379W0AKOPRDRKRF6fWIosZ4Es.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra Mirki może ktoś tu pomoże mi znaleźć tę grę, strategia w której sterowało się jakimiś ludźmi w niebieskich strojach widok w 2D tak jak w wormsach. W menu był jakiś smok. była dodawana w demo w jakieś gazetce z innymi grami, wiem że szanse marne na znalezienie bo mało szczegółów ale jak byłem mały to ciśniołem w to dość długo #pytanie #gry #retrogaming
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie są must play gry z Segi Genesis/Mega Drive i Segi Master System poza Sonicami? Niestety nie miałem okazji zapoznać się nigdy bliżej z tymi systemami.

Na razie wypatrzyłem Ecco the Dolphin i wygląda super.

#sega #staregry #retrogaming
w.....y - Jakie są must play gry z Segi Genesis/Mega Drive i Segi Master System poza ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wysuszony nie mogę się nie zgodzić, choć czasami coś się pojawiało w pojedynczych sztukach to tu to tam. Osobiście z SMSem spotkałem się pierwszy raz w artykule w Radio Elektroniku z 1992 roku. Mam gdzieś nawet pdfa znalezionego
  • Odpowiedz
Już widzę ten szał portowania gier spowodowany przez te wycieki, przecież to daje fanom tak duże możliwości co mnie jednocześnie bardzo cieszy jaki i niepokoi, bo Nintendo może się przez to obrazić na społeczność. Taka Ocarina od Time 3D była robiona przecież chyba przez jakiś rok tylko, użyli oryginalnego kodu z n64 i podmienili tylko tekstury i modele bez większej ingerencji w rozgrywkę. Obawiam się, że ci bardziej ambitni fani będą wstanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo Nintendo może się przez to obrazić na społeczność.


@Chlebek_Pyszny: przeciez N ma spolecznosc w dupie tak bardzo, ze juz chyba wiecej nie mozna.
A przytyczek w nos od fanow i tworcych remakow jak najbardziej im sie nalezy. Te gowno porty ktore wypuszczaja na switcha, to wola o pomste do nieba, brak mozliwosci zagrania w gry na starsze konsole (prosze nie piszcie mi tu o snesie - szanujmy sie), wypuszczanie
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: Po z atym przesadzasz z tymi remakami. Tam gdxzie ludzie mieli robić remake na innych silnikach to je zrobli (i nintendo ubiło prawnie projekt lub nie). Jak wyciekł kod Mario 64 to ktoś jedynie porzerobił kod by dało się skompilować go pod PC'ta i dodał jakieś bajery graficzne ale po za tym ciężko byłoby to nazwac remakiem lub jakimś super jakościowym portem, którego Nintendo nie było by wstanie przebić.

To
  • Odpowiedz
@moxie: No pewnie! Luźny, spokojny klimat, a dema raczej nie są najważniejszym punktem programu na tej imprezie (bardziej picie piwa na leżakach, szczególnie w piątek, który jest dniem koncertów). Na pewno Ci się spodoba.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Używacie jakichś filtrów na emulatorze PSX? Ja ostatnio ustawiłem taki emitujący ekran CRT i jak się gra to z pewnej odległości od ekranu to wychodzi z tego naprawdę fajny efekt.
#gry #retrogaming #psx #emulacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChelseaDagger: Zainstaluj RetroArch (z mojego doświadczenia z flatpaka sprawia najmniej problemów), odpal grę, potem Quick Menu z F1 i przeczytaj wszystkie opisy ustawień, jakie tam proponują. Najfajniejsze są: podbicie rozdzielczości tekstur, korekcja perspektywy (na yt są filmiki, jak to wygląda, a wygląda super) i podkręcenie prędkości emulowanego procesora, które w wielu grach pozwoli uniknąć spadków i tak już z marnych 30 fps. Gry odpalaj w wersji NTSC, PAL jest spowolniony
  • Odpowiedz
Gram sobie w Gran Turismo 1 na PSX. Żeby odblokować trasy i auta w trybie Arcade, to muszę zajmować wyłącznie pierwsze miejsce? Za każde pierwsze miejsce jest odblokowanie trasy/auta? Kiedy jest to odblokowanie auta a kiedy trasy, jak to działa?
Słaby jestem w wyścigówki i jak dotąd nie udało mi się zająć pierwszego miejsca jeszcze, ale jestem ciekawy jak to wygląda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChelseaDagger:
1. Oto co dostaniesz po przejechaniu następujących tras na poziomie Hard w trybie Arcade :
Trasa - Jaki Bonus
High Speed - dodatkowa trasa : Autumn Ring
Trial Mountain - dodatkowa trasa : Deep Forest
Grand Valley East - dodatkowa trasa : Special
  • Odpowiedz