Miło mi zaprosić Was w imieniu załogi TC na kolejną edycję naszego konkursu, jak zwykle z nagrodą :) Tym razem zadanie będzie ciut inne niż zazwyczaj, ale myślę że i nagroda jest warta odrobinki więcej zachodu - nie mniej dobrej zabawy !!!

ZADANIE :

By zdobyć powyższą nagrodę należy uzyskać jak najkrótszy wynik czasowy z ukończenia 1 i 2 etapu gry ROD-LAND.
Czas jest liczony od załadowania 1 etapu !!
xandra - Miło mi zaprosić Was w imieniu załogi TC na kolejną edycję naszego konkursu,...

źródło: comment_1596605932k89nvywBuqgFd9pfHFchJQ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki i Mirabelki!

Kolejna wrzuta na kanale, dzisiaj #recenzja chińskiego klona #everdrive dla #sega Master System.

Czy klon daje radę i spełnia swoje zadanie i czy generalnie warto wydać na niego ciężko zarobione #cebuliony, na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w tym wideo.
pszajnowski - Siema Mirki i Mirabelki!

Kolejna wrzuta na kanale, dzisiaj #recenzja...

źródło: comment_1596371737yTxRU3kWCtgHSwgT7RaOEl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Attack! Follow! Defend! Czyli "Triumph! War 2099"
Pamiętam, że czasami klawiatura nie wyrabiała i "gubiła" wciśnięcia od grania we dwóch ;)
Wciągająca, zwłaszcza gdy grało się we dwóch (maksymalnie w czterech) i potrafi dostarczyć emocji na wyższych poziomach trudności.
#gimbynieznajo #retrogaming #staregry
Michalski06 - Attack! Follow! Defend! Czyli "Triumph! War 2099"
Pamiętam, że czasami...

źródło: comment_1596275151OysYMToHVNEa21Yxu9WM2s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Candycrush to nędzna imitacja Fluxa, którego demo z CDA kiedyś zabrało mi dwa miesiące z życia. Kumpel kiedyś przyszedł do budy i mówi, że znalazł zajebiste demo niepozornej gry i całą noc bił rekordy. Mówię - pewnie "flux". No i oczywiście to był flux, ale moje rekordy były już dziesięciokrotnie wyższe, więc musiał biedak n---------ć dalej nocki.
#retrogaming #muzyka #pcmasterrace #gry
H.....o - Candycrush to nędzna imitacja Fluxa, którego demo z CDA kiedyś zabrało mi d...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miecz_przeznaczenia a opłaca się jaki kolwiek emulator kupować jeśli mam mojego 2ds? Bo nie chce wydawać bez sensu pieniędzy jeśli mogę mieć te same gry na 2ds bo ostatnio zainteresowało mnie retro chociaż mam nie wiele lat dlatego chciałem sobie ograć starsze gry
  • Odpowiedz