Cześć, we wrześniu złożyłem papiery o stypendium socjalne a komisja ma być jakoś w połowie grudnia. W październiku podjąłem się pracy na umowie zlecenie, czy próbować zgłaszać to po przyznaniu stypendium czy już wcześniej? Próby kontaktu z działem stypendiów zostawiają mnie bez odpowiedzi. Był ktoś w takiej sytuacji i doradzi?
#studia #studbaza #stypendium #stypendiumsocjalne #rektor #




















🏭Prezes spółki należącej do Skarbu Państwa zapowiedział w czwartek, 28 maja br., rewizję dotychczasowych zasad współpracy z partnerem prywatnym, firmą Synthos, wskazując że obecny podział wpływów w spółce Orlen Synthos Green Energy (OSGE) nie odpowiada skali zaangażowania.
🧑🔧Jak będzie wyglądała współpraca?
https://swiatoze.pl/orlen-renegocjuje-wspolprace-przy-smr-spor-dotyczy-technologii/
źródło: soze_Posty IG - 2026-05-29T124351.176
Pobierz