@mtx: kolego a powiedz mi - jak zrobię kampanie (nie w power edytorze) Konkretnie chodzi o reklamę postu z wideo - to tam jest od razu ikonka messengera i klienci od razu moga pisac na mesenger. Tylko, ze tam jest wysyłana taka wiadomość powitalna automatycznie. a ja nie chce aby coś tam się samo wysyłało. niestety nie widzę nigdzie opcji tego.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i mirabelki z #grafika #reklama - szukam serwisu (coś jak #fotolia, #stock, #adobe), w którym są fajne plany subskrypcyjne na miesiąc ze zdjęciami różnego rodzaju. Przygotowuję posty na insta/fb dla miejscowej kliniki medycznej i potrzebuję planu, w którym mam jakieś ~10 zdjęć i licencja się zgadza. Ktoś czegoś używa i może polecić?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki/Bracia i Siostry w Wierze

Zbliża się kolejna Ekstramalna Droga Krzyżowa.
Dotychczas ze wspólnotą jeździliśmy spod Gdańska na trasę Jastrzębia Góra - Hel, zwana też Piaskami.

W tym roku startujemy z własną trasą Norbertańską z Leźna do Żukowa (42km).
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach