Mireczki włączyłem reklamę na facebooku wideo i ta reklama ma w sobie "wyślij wiadomość na messengera" Spoko tylko, że to automatycznie wysyła tekst "Witaj, Poinformuj nas, jak możemy Ci pomóc." Ja nie chce aby to automatycznie wysyłało takie wiadomości. Niestety nei widze abym mógł gdzies to edytować. #facebook #marketinginternetowy #reklama
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirkówny. Chcialam was serdecznie zaprosić na webinar z obróbki zdjęć, który poprowdzę 6 kwietnia o godzinie 19:00. Całość potrwa 1-1.5h. Obróbka prezentowana będzie na przykładzie zdjęć psów, ale można to sobie przełożyć na inne zdjęcia. Webinar ma na celu przedstawić pełen workflow obróbki i dać ogólne pojęcie o narzędziach i ich możliwościach.

Koszt to 75zł

Więcej informacji KLIK

#autopromocja #zdjecia #photoshop #reklama
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorasill: Dzięki za uwagę. Kieruję tego webinara głównie do znajomych moich znajomych, którzy kilka razy się dopytywali o różne warsztaty (głównie osoby, które próbują robić swoim pieskom ładne zdjęcia), więc stąd też nie sprecyzowałam wszystkiego. Dopiszę potem w poście na wydarzeniu dokładniejszy plan :)
  • Odpowiedz
@carbyne: Nie mam wykształcenia w tym kierunku. Jestem samoukiem, jak większość osób, które zajmują się fotografią zwierząt. Ja osobiście jeżdżę (bądź też oglądam online) na warsztaty do osób, których zdjęcia po prostu mi się podobają. W wydarzeniu podana jest moja strona internetowa oraz fanpage, więc zdjęcia można sobie przejrzeć. Jest też kilka przykładów "przed i po", jako osobny post.
  • Odpowiedz