Czołem! Intryguje mnie ostatnio jedna rzecz i jakiś marketingowiec robi to dobrze. Wszędzie na mieście widzę duże billboardy i plakaty z zieloną wełną (taki pattern tak jakby). Po prostu zielona wełna (czy tam jakiś inny materiał to jest) i tyle, bez podpisu czy jakiegokolwiek tekstu. Kto się tak reklamuje?
#reklama #reklamakreatywna #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy orientuje się ktoś, jak wygląda wykupienie reklamy w radio? Tzn, jeśli mam tabelkę w cenniku, że 30s spot w godzinach od A do B kosztuje 120 zł, to znaczy, że zostanie odtworzony raz za te 120 zł, czy może, że będzie odtwarzany kilka razy dziennie/w tygodniu w tych godzinach?

#reklama #radio #agencjareklamowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Nigdy nie kupuje się jednej emisji. Stacje radiowe sprzedają pakiety i wtedy masz bardzo duże rabaty.
  • Odpowiedz
#opera #przegladarki #reklama

W szybkim wybieraniu w operze właśnie pojawiła mi się zakładka, której nie dodawałem. Jakiś sklep z meblami. Po wejściu w linku jest "&utmsource=Opera&utmmedium=SpeedDial&utmcampaign=201802" czyli to jakiś szajs reklamowy z opery.

Zawsze takie coś było? Nigdy nic takiego nie miałem. Da się to wyłączyć w cholerę?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kicker-007 grupy na Facebooku. Obecnie jest on bardziej biznesowy niż Linkedin. Szkolenia, jest ich masa nawet tych darmowych. Blogi ekspertów, wszelkie szkolenia live. Czytaj Tkaczyka, Kurasińskiego, Jabłońskiego, Lewińskiego.
  • Odpowiedz