@izkYT reklama jest spoko. Nie każda dziewczyna się musi malować, nie każda ma nogi bez cellulitu itp. itd. dobrze, że mają większe rozmiary bo to też zachęca do zmiany siebie. Jak masz w co się ubrać to i humor lepszy
  • Odpowiedz
@sipcabej: to po co robić wielkie olaboga, bo gruby, chudy, niski, wysoki, biały, czarny, zezowaty? Niech robią reklamy i z faktu, że ktoś na reklamie wygląda inaczej niż super model/ja nie robią święta. O to mi chodzi
  • Odpowiedz
@BaronOpryskus: ale ty wiesz, że to działa tak, że sklep bierze do sesji jakiegoś taniego modela, żeby "przelecieć" na nim cały towar jaki jest do sfotografowania i z reguły do takiej pracy idą emigranci albo degeneraci bo jest po prostu kiepsko płatna to nie kwestia lewactwa tylko rachunku ekonomicznego.
@xncvz: takie są stereotypy, to nie żadne ograniczone myślenie, normalna reakcja, mózg perceptuje niejako "na automacie", pojawia się błąd
  • Odpowiedz