@kamikaze_: W każdym razie, ładna robota. Schludnie. Sam kiedyś po dachach za gnojka latałem i "ciągłem druta" więc wiem, że porządek w kablach to rzadko spotykane. Pzdr!
  • Odpowiedz
Mirki pomocy! Przed chwila leciala fajna piosenka w #czworka. Muzyka elektroniczna, chyba house, ladny damski wokal, zapamietalem troche tekstu: "your wishes is my command" i duzo razy sie powtarzalo: "i can never say no, never ever say no".

Nie raz mi pomogliscie wiec podejrzewam ze znowu sie uda wiec z gory dziekuje!
#muzyka #radio #house #muzykaelektroniczna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestem_legenda: większość telefonów nie posiada opcji odbioru fal długich, więc mało prawdopodobne, by się dało to zrobić. Już lepiej zainwestować w jakieś tanie małe bezprzewodowe radio do odbioru tego. Sam pamiętam, że łapałem jedynkę na 225 kHz w Belgradzie w nocy i w Sarajewie z takiego małego radia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#radio #muzyka

Jak znaleźć piosenkę która leciała wczoraj w radiu, ALE nie wiem na jakiej stacji, nie pamiętam w jakich godzinach a no i słów też nie pamiętam.
Wiem ze to De mono albo kombii ;p

Odsłuchane.eu nie pomaga, bo wpisując nazwę zespołu to pokazuje wszystkie jego piosenki, nawet te grane ostatni raz w 2009!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Czy jest jakiś sposób na zniwelowania specyficznego "mlaskania" powstałem po prostu od ruchów warg, ust, języka podczas wypowiadania słów w nagraniu na mikrofon? Zaobserwowałem to zjawisko już bardzo dawno. Nie mam pojęcia czy istnieje jakiś "life-hack" by się tego pozbyć. Czasami, gdy się człowiek przysłucha, słychać pewne dodatkowe dźwięki jak nabieranie powietrza, oddechy, sapnięcia itd.

#pytanie #radio #lektor #tv #telewizja #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Używa ktoś z Was prostego transmitera podlaczanego Jackiem do urządzania z androidem? Bo chcę sobie kupić plus nauszniki ochronne z radiem i słuchać muzyki w pracy. Jaki to ma zasięg? Do 30m.w otwartej przestrzeni da radę? #android #radio #elektronika
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dużo się ostatnio mówiło o cyfrowym radiu. Jak to jest że aby je odbierać muszę sobie kupić nowy sprzęt z odbiornikiem DAB+, a tacy Czesi nadają z taką mocą ze ich radio spokojnie mogę odbierać u siebie na tv.
Można? Można, ale nie w Polsce.
#technologia #radio
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyfranek: a ty co specjalista z Torunia, że odbierać radio być chciał na każdym sprzęcie AGD? ;) I może do tego jeszcze opcja szybkich przelewów ;)
  • Odpowiedz