#antyradio macie Wy godność i rozum człowieka? Dobija mnie, jak słyszę te pocięte wersje utworów, przecież tego nie da się słuchać. Dziś poleciało Over The Mountain Ozziego, fajny numer, dawno nie słyszałem, ale mostek pocięty, solówka pocięta. Rekord jest jak leci Europe - Carrie, które ma brzydko ucięty wstęp, a po pierwszej zwrotce jest od razu drugi refren i solo.

Po kiego grzyba puszczać takie potworki? Rozumiem, że czasem nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamy środę, czyli już o 20.00 zabrzmi #muzykaparanoika w Radiu Wolne Mirko FM :)

Jak zwykle czeka nas 2 godziny muzyki rockowej i metalowej starannie wybranej przeze mnie. Kto był, ten wie czego się spodziewać, a kto nie był - niech wpadnie i sprawdzi ;)

W trakcie audycji i po niej czekam na Wasze propozycje, które mają szansę pojawić się w przyszłym tygodniu. Ślijcie PW z linkami, tytułami, playlistami - wszystkie postaram
mpower - Mamy środę, czyli już o 20.00 zabrzmi #muzykaparanoika w Radiu Wolne Mirko F...

źródło: comment_bUb9if7sG6OAIAi7wIRxHf1xiBZMOdZu.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie we wtorek :)
A jak wtorek i godzina 22:00 to znaczy że będzie #bluesnadobranoc w Radiu Wolne Mirko Fm - #rwmfm
Zapraszam na godzinną dawke czilu z #blues .. może trochę dłużej
Do uslyszenia! - #djgolomp
Podczas audycji przyjmuje porpozycje, pozdrowienia, gadam bez sensu i udzielam się na radiowym czacie - Was namawiam do tego samego.
#muzyka #radio
beroslaw - Witajcie we wtorek :) 
A jak wtorek i godzina 22:00 to znaczy że będzie #...

źródło: comment_96gG01ckwWRdhoRaSqbr10Q4omZgtn3p.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry wieczór!

Kolejny poniedziałek i audycja tematyczna dziś wieczór zapraszam do Niemiec – no nie może być oni śpiewają po niemiecku, po angielsku a nawet po francusku… Alphaville, Boney M., Fancy, Milli Vanilli , Lolita Jolie, Modern Talking , Oomph!, Peter Schilling, Sarah Connor, Scorpions i wiele innych zespołów ! Zapraszam od 20:00 na Radiu Wolne Mirko Fm #krukwkapieli #niemcy #teledysk #pop #muzyka
Krukwbieli - Dobry wieczór!

Kolejny poniedziałek i audycja tematyczna dziś wieczór...

źródło: comment_Y1NBftKV2OO4jdVpHaIVh2dWfMXJjPg1.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozdajozadarmo: Polecam Polskie Radio 24. Codziennie o 20:15 Jest 45 minutowa audycja autorska "Świat w powiększeniu" Gdzie prowadzący ( wymienijący się radiowcy z Redakcji Międzynarodowej zapraszają często bardzo ciekawych gości i rozmawiają o bieżących globalnych problemach).
  • Odpowiedz
Czwórka wieczorem często gra muzykę no i jeszcze oczywiście Trójka trzyma poziom. Z zagranicznych polecam BBC 1 Extra a także Radio_FM, w którym ciekawą muzykę grają, zwłaszcza wieczorami.
  • Odpowiedz
Za to kocham wykop, pierwszy raz od lat włączam radio w drodze na busa a tutaj pozdrowienia dla Mireczków, zrobiłeś mi dzień cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#radio #wykop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzis w #radio wawa, konkurs
jedno z pytan do uczestnika: jak mial na imie brat ikara?
sluchacz odpowiada: dedal
DOBRZE! WYGRYWASZ GLOWNA NAGRODE
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach