Zauważyliście, że od dłuższego czasu internetowy mainstream nie pałuje się żadnym gównianym wideo-memem typu gangnam style, harlem shake ice bucket challenge albo wyzwanie piwne? Ciekawe dlaczego to zjawisko zniknęło.
#pytaniezdupy #memy #rozkminy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sepang: a tak serio to chyba... po prostu gimby i licbaza musi wrócić do szkoly żeby znowu konkurować, rywalizować i się popisywać. Teraz starzy powysylali ich na plaze i tam mozna swiecic lui vitonem na gaciach i full capem.
  • Odpowiedz
#pytanie #kiciochpyta #pytaniezdupy #nocnazmiana #sport #zdrowie #glupiewykopowezabawy
No mirki pochwalcie sie swoimi obrazeniami, totalne combo albo najgorsze ktore poniesliscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja w jednym kombosie: wstrzas mozgu, zlamanie obojczyka, zeber, skrecona kostka, i zerwane wiezadla w kolanie, wybity bark i naciagniete miesnie, wybity palec ()
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@integra: 10000 hit combo w grze na legendarny achievement, dający +15% attack speed. Obrażenia: 10000xokoło 400dmg. Na szczęście miałem skilla rozkładającego mój atak na 3, więc musiałem kliknąć tylko 3334 razy.
  • Odpowiedz
@gosvami: Pewnie w celach naukowych, to raz. U nas wielorybów się nie spotyka, bo w Bałtyku chyba nie mają pożywienia (planktonu).
Dwa - estetycznie - rozkładający się wieloryb śmierdzi i może powodować różne "epidemie".
Trzy - tylko czekać aż plażowicze Janusze zaczęli by przy nim majstrować - karetki by nie wyrabiały w momencie gdyby go rozsadziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, też was w-----a jak ktoś rozmawia przez telefon komórkowy w tramwaju / pociągu?

Kiedyś musiałem słuchać pieprzenia jakiegoś gościa o trzykołowych rowerkach i o piekielnie wygodnych fotelikach do nich w pociągu IC od Gdańska do Bydgoszczy. Dziś przez pół Wrocławia słuchałem w tramwaju, że laska jest zmęczona, nie daje rady po ciężkim dniu, jest głodna i zaczyna jakieś super szkolenie od września.

Już nigdy nie zapomnę słuchawek :)

#oswiadczenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam w mieszkaniu taras taki z trawnikiem (nie ogródek, tylko taras taki na piętrze) i chciałem tam wrzucić dmuchany basen, czyli #cebula wersję tego co na obrazku ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jednak z tego co patrze to nawet do małych baseników wchodzi 700l wody, czyli to dość ciężkie.

Zna ktoś normy nośności takich rzeczy? Jest odpływ wody, ziemia też waży swoje, dużo ludzi ma jakieś spore donice,
KacperOo - Mirki, mam w mieszkaniu taras taki z trawnikiem (nie ogródek, tylko taras ...

źródło: comment_D6yxCfjy4kTjxZ5CVByIstmW755nQZzl.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sukam kumpla na mirku, podobno ukrywa się od loginem zaczynającym się na"i"... Tyle mi powiedział.. Można jakoś ogarnąć tych wszystkich użytkowników z pod "i" ?
#pytaniezdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach