Rozumiem trollowanie, debilizm i neurope. Takie coś musi być. No ale odkąd jestem na wykopie, tych kilka lat, nie ogarniam takich osób jak @NadiaFrance vel @rene . Czamu osoba która była kilka miechow w Francji tak jej broni i mysli ze znając język zna kulturę i zwyczaje w całym kraju.
Co sie kryje za ta dziwna osoba?
Czamu taka jest?!
#pytaniezdupy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mambeke: tak, bo:
1. banujesz np. cale osiedle (albo caly dom, gdzie mieszka 4 uzytkownikow, a tylko jeden to s---------a)
2. wiele providerow ma zmienne ip
3. co za problem zalogowac sie przez proxy ;)
  • Odpowiedz
Kiedyś bez zastanowienia napisałem bzdurny komentarz pod zdjęciem z serii tych od których krwawią oczy.

Teraz jak przewijam moje wszystkie akcje to za każdym razem musze to widzieć ? Jest dla mnie jakiś ratunek by to ukryć ?

To dobra kara za pisanie komentarzy bez sensu ale już mam dość.(
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widział ktoś w europejskiej dystrybucji buteleczki szklane, 10 ml (może być troszkę więcej, jednak fajnie, gdyby było 10), z zabezpieczeniem przed dziećmi, plombą pierwszego otwarcia oraz pipetą? Dla Mirka który wskaże mi europejskiego producenta/dystrybutora w rozsądnej cenie - przewidziana mała nagroda :)

Ważne: butelka szklana, CRC, tamper, dropper.

#pytaniezdupy #pytaniedoeksperta #prosba #epapieros #epapierosy #evaperzy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy was też w-----a, jak ktoś obcy poza internetem zwraca się do was bezpośrednio? Ja tak nie mogę, przecież odrobina szacunku się należy na początku i trzeba też zachować pewien dystans. A może ja jestem zbyt staroświecki z za mocno wpojonymi konwenansami...

#oswiadczeniezdupy #pytaniezdupy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trynidad: Zależy gdzie. Przecież w urzędzie nikt do Ciebie nie będzie mówił na "ty". Co innego na ulicy, kiedy spotykają się osoby w podobnym wieku +- 10-15 lat
  • Odpowiedz
@Trynidad: a może Polakom zmniejszyłby się kij w dupie, gdyby normalną formą, było prawie zawsze "ty".

A "panowanie" w zupełnie wyjątkowych sytuacjach, ktoś wyższy rangą w danym środowisku, np. profesor na uczelni, ordynator w szpitalu, itd itp?
  • Odpowiedz
@Krankola: archeolog, byłem fanatykiem dinozaurów po obejrzeniu jurassic park na VHS, potem miałem jeszcze jakiś film edukacyjny o nich i katowałem kasetę non stop. A potem jeszcze jak pożyczyłem od kumpla Super Nintendo z grą o Indiana Jonesie to już w ogóle wsiąkłem w te klimaty

  • Odpowiedz