Mireczki, skończyłam właśnie jeść obiad i naszło mnie takie pytanie:
też tak macie, że jak kończycie coś jeść i zostaje już ostatni kęs to robi się Wam w gardle blokada i ani rusz dalej? że nie da rady wcisnąć tego ostatniego kawałka i koniec końców trzeba wyrzucić (albo dać niebieskiemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )?
Ciekawa jestem czy jest jeszcze ktoś z taką dziwną przypadłością (
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mia_Wallace: nie, ja mam tak że choćbym się miał porzygać to zjem do końca, nie potrafię zostawić nic na talerzu xD tak samo mam ze wszystkim, powiedzmy ze mam paczkę 4 ciasteczek, zjadam 3 i jestem już pełny ale muszę zjeść to czwarte bo nie może zostać. (mógłbym je spakować i zjeść później ale fuck logic).

Dlatego jestem taki spasiony.
  • Odpowiedz
@Ryshe: a może modna obecnie Portugalia? Na pewno będzie ciepło, a nie ma tylu turystów :) Sprawdź na booking.com i bookapart.com, ostatnio się rozmarzyłem i sam przeglądałem noclegi w Lizbonie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mirki, ile chcielibyście zarabiać minimum na miesiąc robiąc coś, co grozi wieloletnim pudłem i złamaniem kręgosłupa moralnego ? Za ile byście się zgodzili? 10 tys. ? 20 ? #pytaniezdupy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach