Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 116
Na początek aby troszkę zwiększyć zasięgi organizuję #rozdajo. Wśród osób plusujących ten wpis wylosuję jutro (16.09.2025) o godzinie 20:00 jedną, której wyślę cyfrową kartę podarunkową na #pysznepl o wartości 50 zł.
Drogie Mirabelki i Mireczki, już raz udostępniałem tą wiadomość, ale dziś udostępniam ją ponownie. Pies mojej siostry nie dawno przeszedł operację, w nabjliższy czwartek będzie miał drugą, bo dzisiaj po kontroli weterynarz powiedział, że jednak nie
Drogie Mirabelki i Mireczki, już raz udostępniałem tą wiadomość, ale dziś udostępniam ją ponownie. Pies mojej siostry nie dawno przeszedł operację, w nabjliższy czwartek będzie miał drugą, bo dzisiaj po kontroli weterynarz powiedział, że jednak nie
źródło: Gomcik
PobierzDajcie napiwek kurierom rowerowym Pyszne? Zawsze, czy różnie, czy nigdy?
Ja ostatnio trzykrotnie nie dałam i dostawcy wyraźnie swoim zachowaniem okazali niezadowolenie lub niedowierzanie i czekali po wręczeniu torby z jedzeniem na coś ode mnie.
Wszyscy dają, czy jak to jest?
Raz miałam podwójne zamówienie, z dwóch restauracji mieszczacych się pod jednym adresem, więc mimo że dostawa była puszczona jednym kursem, to ja zapłaciłam podwójnie, za dwie dostawy. Nie brałam absolutnie pod
Ja ostatnio trzykrotnie nie dałam i dostawcy wyraźnie swoim zachowaniem okazali niezadowolenie lub niedowierzanie i czekali po wręczeniu torby z jedzeniem na coś ode mnie.
Wszyscy dają, czy jak to jest?
Raz miałam podwójne zamówienie, z dwóch restauracji mieszczacych się pod jednym adresem, więc mimo że dostawa była puszczona jednym kursem, to ja zapłaciłam podwójnie, za dwie dostawy. Nie brałam absolutnie pod
- 199
Wchodzisz w najdrozszym miescie w kraju do knajpy na turystycznej ulicy. Na powitanie prossecco za darmo, bierzesz po placku i drineczku, na koniec deser i 3 flaszeczki uczciwie mocnego jak wóda likieru gratis. Rachunek 37€
Miejsce nie do życia, a w takiej Polsce to przynajmniej dostaniesz w tej cenie zakalca z kiełbasą z psa i podgnila pieczarką i dostawa z #pyszne albo #glovo
No ale wiadomo z takim
Miejsce nie do życia, a w takiej Polsce to przynajmniej dostaniesz w tej cenie zakalca z kiełbasą z psa i podgnila pieczarką i dostawa z #pyszne albo #glovo
No ale wiadomo z takim
źródło: 1000012684
Pobierz- 146
@kuroszczur: A jakbym dojadał po bezdomnych psach to miałbym w Polsce za darmo a tutaj zdechł z głodu
@Leniek: w takim obsranym Lublinie za taki zestaw byś wybulił ze 130-140zł xD i to pomimo 2x niższych kosztów pracy i tańszego niż we Włoszech prądu. O likierze w gratisie zapomnij - jedyne co byś dostał to słabiutką obsługę
@PanManieglev: technicznie rzecz biorąc w maku op przygotowaniu powinno od razu wyjechac, bo inaczej skapcanieje, więc to do rze, że nie robią jak nie mogą od razu tego wywieźć. A w praktyce to tylko statusy, co za różnica, istotny jest ten, że wyjechało.
@PanManieglev: i co? Dojechało?
Im więcej oglądam filmów o działaniach przeciwko nielegalnym rowerom elektrycznym, tym mocniej przekonuję się, że cała akcja jest na zlecenie i pod dyktando branży rowerowej, która nie nadąża z postępem. Prezes Shimano wprost wzywa "konfiskować!". Otóż większość takich pojazdów pochodzi z Chin i branża na tym traci, bo zamiast kupić elektryka w sklepie, zamawiają z Ali.
#rowery #rowerelektryczny #glovo #ubereats #pyszne #
#rowery #rowerelektryczny #glovo #ubereats #pyszne #

@SendMeAnAngel: dla ciebie konspiracja branży rowerowej, dla mnie sensowny kompromis pomiędzy wparciem rowerzystów, którzy tego chcą lub potrzebują, a zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach publicznych.
I im więcej filmów widzę od dostawców żarcia lub fanów "surronów", "falconów" i samoróbek po 2000W, tym bardziej przyklaskuję policji, że zaczyna coś z tym robić.
I im więcej filmów widzę od dostawców żarcia lub fanów "surronów", "falconów" i samoróbek po 2000W, tym bardziej przyklaskuję policji, że zaczyna coś z tym robić.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zielonyOrk bo pyszne.pl przejęło glovo. W styczniu pyszne.pl robi papa z pl rynku
- 3
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
to ma być dla twojej mamy, tylko tacie nie mów 🙊
@Maceek6: moja mama nie żyje - weź łopatę jak będziesz szedł z prezentem ¯\(ツ)/¯
#pysznepl #uber #promocje #glovo #wolt #rabatyonline #pyszne
Cześć, odkryłem po wielu próbach sposób na używanie bez limitu kuponów na #ubereats
Szczególnie warto się tym zainteresować, bo uber eats ma kupony 30/40 dla nowych, dzięki czemu po wszystkich doliczonych opłatach przez Uber możemy oszczędzić wciąż 20-30 zł na każdym zamówieniu, więc jak zamawiamy dużo to całkiem dobry
Cześć, odkryłem po wielu próbach sposób na używanie bez limitu kuponów na #ubereats
Szczególnie warto się tym zainteresować, bo uber eats ma kupony 30/40 dla nowych, dzięki czemu po wszystkich doliczonych opłatach przez Uber możemy oszczędzić wciąż 20-30 zł na każdym zamówieniu, więc jak zamawiamy dużo to całkiem dobry
źródło: 3F3C56C3-EE2C-42D5-98D7-E1258DDE8551
Pobierz@Yaman99: jaki to kod na -20?
pvv
- 0
- 0
- 0
od czasu nowej aplikacji usunęli możliwość uzyskania np. zniżek za punkty które dostawało się za zamówienia?
#pyszne
#pyszne
po co na pyszne są te notatki jezeli restauracja nawet ich nie czyta?
#pyszne
#pyszne
- 0





















źródło: 547815173_1334683205030167_3764477662868820035_n
Pobierzhttps://wykop.pl/wpis/83086561/karkowki-se-chlop-upiekl-na-quasiwedline-i-szpania
To właściwie pieczenie w niskiej temperaturze i powolne wychładzanie żeby związało, no plus marynowanie wcześniej.
Kiedyś się nasłuchałem czego to nie ma w wędlinach ze sklepu i postanowiłem poszukać alternatyw żeby się tym wszystkim nie faszerować.
Przepisu to mi się nie chce szukać, dałem Ci linka do mojego wpisu chyba z wczoraj, tam jest co i jak po kolei.