Hejka Mirki, Mirabelki i Pszczółki!
Od dwóch dni widzę, że na balkonie przy ścianie pszczoły mi chcą chyba uwić gniazdko. To co wisi na ścianie to stara drewniana rama okienna z szybami nieprzeziernymi pomalowana na zielono. Przestrzeń między ramą a ścianą to pewnie w porywach max 3cm, ale raczej mniej. Od kiedy obserwuję tam pszczoły to za bardzo się nie zbliżam...
Udało mi się nasączoną szmatkę z octem na uchwycie okna zawiesić.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cebuladeals #miod #pszczelarstwo #pszczoly
Zostało mi trochę miodu z poprzedniego sezonu, więc robię promocję.
Słoik 1,3 kg sprzedaż po 30 zł + przesyłka, preferowany paczkomat.
#rozdajo polega na tym, że pierwsza osoba, która złoży zamówienie, dostanie drugi słoik gratis. Może być rzepak, lipa, wielokwiat z przewagą maliny. Kontakt na priv, mogę odpowiadać z opóźnieniem bo zarobiony jestem.
Zapraszam. Grafika niepowiązana.
straga - #cebuladeals #miod #pszczelarstwo #pszczoly 
Zostało mi trochę miodu z poprz...

źródło: grafika 2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Często zadajecie mi pytanie. Z jakimi kosztami wiąże się założenie własnej pasieki?

W tym wpisie postaram się wam na to pytanie odpowiedzieć, i przybliżyć koszty z jakimi zmierzyć się musi każdy, kto chce rozpocząć przygodę z pszczelarstwem.

Na początek powinniśmy zaopatrzyć się w literaturę, nasze propozycje:

Pozycja
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach