Zostało mi trochę miodu z poprzedniego sezonu, więc robię promocję.
Słoik 1,3 kg sprzedaż po 30 zł + przesyłka, preferowany paczkomat.
#rozdajo polega na tym, że pierwsza osoba, która złoży zamówienie, dostanie drugi słoik gratis. Może być rzepak, lipa, wielokwiat z przewagą maliny. Kontakt na priv, mogę odpowiadać z opóźnieniem bo zarobiony jestem.
Zapraszam. Grafika niepowiązana.



















Od dwóch dni widzę, że na balkonie przy ścianie pszczoły mi chcą chyba uwić gniazdko. To co wisi na ścianie to stara drewniana rama okienna z szybami nieprzeziernymi pomalowana na zielono. Przestrzeń między ramą a ścianą to pewnie w porywach max 3cm, ale raczej mniej. Od kiedy obserwuję tam pszczoły to za bardzo się nie zbliżam...
Udało mi się nasączoną szmatkę z octem na uchwycie okna zawiesić.
Jak chcą spie..lić z ula to całym rojem od razu