Wpis z mikrobloga

#pszczelarstwo #miod #rozdajo #pszczoly Proszę państwa, jest i on: młody rzepak! Tegoroczny miód rzepakowy, tęgi, krzepki, zrodzony ze słońca i ziemi, i strzępów mgły wtulonej w pole kwiatów, i z trudu pracy pszczelego roju. Oraz - ze starań pszczelarza, poniekąd. Powinienem to chyba określać "miód kraftowy" albo "miód rzemieślniczy", gdyby nie to, że cholernie nie znoszę takich określeń (mimo, że w tym przypadku są ze wszech miar prawdziwe, bo mowa o niekomercyjnej, nietowarowej pasieczce).
Zapraszam do zakupów, 35 zł/szt. + przesyłka, paczkomat średni rozmiar to jest dodatkowo 19 zł. Jak sami z pewnością widzicie, najbardziej opłacalne jest nabycie kilku sztuk :) Można zrobić prezent mamie, cioci, chłopakowi/dziewczynie, profesorowi w czasie sesji....albo po prostu samemu nażreć się słodkiego po kokardy.
Miliony pszczół nie mogą się mylić - chciej go mieć!!!!
Robię #rozdajo polegające na tym, że pierwsza chętna osoba do zamówienia dostaje drugi słoik gratis.
Zapraszam do PW.
Pobierz straga - #pszczelarstwo #miod #rozdajo #pszczoly Proszę państwa, jest i on: młody rze...
źródło: IMG_20230610_163407
  • 6
@paw4da: obiektywnie patrząc, myślę, że produkt w pewnej klasie wykonania nie różni się między producentami. Prowadzę pasiekę od 1997 r. w sposób maksymalnie zbliżony do wytycznych niemieckiego Biolandu. Z wykształcenia jestem pszczelarzem i technologiem żywności, również miłośnikiem pszczół. Zaczynałem od 6 pni, moja pasieczka ma ich obecnie 25, jest prowadzona dla własnej satysfakcji i przyjemności. Z pszczołami mam układ, że pracujemy wspólnie i dzielimy się tym, co wypracujemy. W kwestii zachęty: