#przegryw z łaźni wyszedłem znów podniecony
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

huop_robotniczy
- 8

Tozsamosc_prawdziwa
via Android- 1
@huop_robotniczy: kiedy mężczyzna kocha mężczyznę nie powstaje nic sprzecznego

huop_robotniczy
- 1
@Tozsamosc_prawdziwa: po tych słowach mężczyźni mi klaskali
#przegryw robiłem sobie kółka wokół stadionu i jak wrzuciłem na strave to mnie połączyło z jakąś laską co sobie jeździła na rolkach jako aktywność grupowa. A wy co przegrywy dalej sami?
@przybysz_miedzygwiezdny: pewnie laska to zgłosi i chłopu konto zbanują ehh
- 3
@Incel_Core2Duo: pewnie następnym razem weźmie ze sobą gaz pieprzowy na wszelki wypadek
Jezu nie mam już siły a jeszcze z 1.5h kołchozu ehh potem jeszcze wrócić, wyjść z psem, ogarnąć się, zjeść i pewnie 23 będzie zanim se siondne ehhh
#przegryw
#przegryw
@ja_jesio_ne: ty się uspokój się
@ja_jesio_ne: bo ty pjoter chcialbys wszystko na juz
to na spokojnie powoli trzeba
to na spokojnie powoli trzeba
- 10
- 1
@przybysz_miedzygwiezdny: nawet spoko chłop, do oskiego mu daleko. Taki zwykły normie
@CocoaGrower: oddaj zaproszenie temu chlopowi z tagu co ciągle płacze że go nie zapraszają
#przegryw najchętniej to już bym sobie nie ż, ale chcę bardzo kilka rzeczy doprowadzić do końca, a to z kolei trochę potrwa
- 2
@Bardzo_Suabe_Rymy: spójrzcie na niego. Cóż za intelektualista, człowiek wyższych sfer pracujący w kołchozie. Prawdziwy snob i kinomaniak jak się patrzy, ogląda slop dla plebsu, ale jednocześnie czuje się przez to jak człowiek kultury, erudyta. Fascynujące.
Korwa po co ja oszukiwałem u tego okultysty
Teraz nie wiem czy mam coś z tym nerwem wzrokowym czy nie, on mi kazał patrzeć w kropeczke na jakichś maszynach a ja leciałem w h0ya i paczyłem obok
Wyszło mi że coś tam mam z tym nerwem wzrokowym, jakieś zbyt głębokie zagłębienie nwm nie znam sie
#przegryw
Teraz nie wiem czy mam coś z tym nerwem wzrokowym czy nie, on mi kazał patrzeć w kropeczke na jakichś maszynach a ja leciałem w h0ya i paczyłem obok
Wyszło mi że coś tam mam z tym nerwem wzrokowym, jakieś zbyt głębokie zagłębienie nwm nie znam sie
#przegryw
@-SCHlZOFRENlCYZM-: Trzeba będzie amputować
- 8
źródło: temp_file1297857470287787593
Pobierz#przegryw inaczej jusz nie umiem
- 3
do chłopa wydzwaniają a jak odbierze to cisza/ rozłączenie, czyżby seryjny s-------a był na moim tropie? #przegryw
źródło: Screenshot_20260616_191650_com.android
Pobierz@pozmu: a słyszysz trzaskanie w słuchawce? Jak tak to szpiegują
- 2
kocham policję, więc...
źródło: 41vZngGqukL._AC_SY1000_
PobierzHoj dopa
#przegryw
#przegryw
Taka by starczyła, widać że ma doświadczenie w o----------u kolby
#przegryw
#przegryw
źródło: 1000030315
Pobierz@splinter96: taka by wystarczyła, byle potrafiła zdrobić naleśniki
#przegryw elon musk napisał do mnie na wykop. Ciekawe czego ode mnie chcę?!
60kg tylko trzy razy wycisnąłem na klatę masakra jakaś, może też przez to że bez dnia przerwy #przegryw
@Woseba-ta-kawa: 60 kg to przyciętny femboy, powyciskaj femboyów, ta sama waga, większa przyjemność
- 1
@Bardzo_Suabe_Rymy: oj tak byczq wycisnalbym jakiegoś fembojka
#przegryw
Przejrzyjcie sobie aktywność użytkownika https://wykop.pl/ludzie/gonin48
Czyżby Białek uruchomił protokół sztucznej aktywności dla tych setek tysięcy botów?
Przejrzyjcie sobie aktywność użytkownika https://wykop.pl/ludzie/gonin48
Czyżby Białek uruchomił protokół sztucznej aktywności dla tych setek tysięcy botów?
źródło: Emmy_a9adbb_8390469
Pobierz@Salomonthekrol urbanistycznie rzecz biorąc, najgorszy typ zabudowy łanowej. Wątpię, by to było nad morzem, bo ta patologia to domena zaboru rosyjskiego i trochę austriackiego
- 0
@Salomonthekrol: Kielce xD

























