#przegryw robiłem sobie kółka wokół stadionu i jak wrzuciłem na strave to mnie połączyło z jakąś laską co sobie jeździła na rolkach jako aktywność grupowa. A wy co przegrywy dalej sami?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jezu nie mam już siły a jeszcze z 1.5h kołchozu ehh potem jeszcze wrócić, wyjść z psem, ogarnąć się, zjeść i pewnie 23 będzie zanim se siondne ehhh
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bardzo_Suabe_Rymy: spójrzcie na niego. Cóż za intelektualista, człowiek wyższych sfer pracujący w kołchozie. Prawdziwy snob i kinomaniak jak się patrzy, ogląda slop dla plebsu, ale jednocześnie czuje się przez to jak człowiek kultury, erudyta. Fascynujące.
  • Odpowiedz
Korwa po co ja oszukiwałem u tego okultysty

Teraz nie wiem czy mam coś z tym nerwem wzrokowym czy nie, on mi kazał patrzeć w kropeczke na jakichś maszynach a ja leciałem w h0ya i paczyłem obok

Wyszło mi że coś tam mam z tym nerwem wzrokowym, jakieś zbyt głębokie zagłębienie nwm nie znam sie
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Salomonthekrol urbanistycznie rzecz biorąc, najgorszy typ zabudowy łanowej. Wątpię, by to było nad morzem, bo ta patologia to domena zaboru rosyjskiego i trochę austriackiego
  • Odpowiedz