• 32
@Bardzo_Suabe_Rymy: Podejmuję zadania. Troszkę mi to zajęło. Nicki, które pamiętam na pamięć z Wykopu. Pozdrawiam tagowiczów. Dobrego wieczoru. Wasze nicki zapadły mi w pamięć. Z głowy je wypisałem. Chyba z racji, że dużo tu przebywam na portalu. Oznaczanie Was to nie problem. Są tu osoby z którymi pisze i też takie co nie. Z 40 osób jest, a może i nawet więcej. Wypisywałem te co pamiętam. Jesteście z różnych tagów
  • Odpowiedz
#przegryw widziałem dzisiaj cichodajke z jakimś starym grubym dziadem w garniaku w galerii
ale widać że się wstydziła bo szła 2 kroki za nim
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że spróbowałam już wszystkiego co chciałam i wszystko czego chciałam okazało się przereklamowane


@KingaM: problem w tym że spróbowałaś z nieodpowiednią osobą, i do tego zawsze było bezpiecznie bez ryzyka.
  • Odpowiedz