Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Kulfonix: a będziesz coś rzeźbił potem z niej?
nigdy nie siadałem na butelkę palmolive intense 750 ml #przegryw
- 3
Założę firmę o nazwie cwelpol
#przegryw
#przegryw
#przegryw ehhh
źródło: 1000004426
Pobierz@Jan_Szelest: bedzie co?
- 7
Taka by dla chlopa starczyła #przegryw
źródło: 1000006943
Pobierz#przegryw #przedsiebiorczosc
Wolałbym założyć 8 milionów spółek z których każda wykazała złotówkę dochodu niż jedną firmę która zarobiła 8 milionów
Wolałbym założyć 8 milionów spółek z których każda wykazała złotówkę dochodu niż jedną firmę która zarobiła 8 milionów
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@typowyWykopekMizogin: jedno pokolenie narażone na czarci liberalizm i można zniszczyć dowolny kraj
szatan stworzył liberalizm bo niby możesz wszystko, ale tak się dziwnie składa, że ślepcy są zawsze sprytnie naprowadzani na wyniszczanie samych siebie (aborcja, rozwiązłość, materializm, hedonizm, indywidualizm, kult umysłu, ateizm itp itd)
szatan stworzył liberalizm bo niby możesz wszystko, ale tak się dziwnie składa, że ślepcy są zawsze sprytnie naprowadzani na wyniszczanie samych siebie (aborcja, rozwiązłość, materializm, hedonizm, indywidualizm, kult umysłu, ateizm itp itd)
A czy Huopy umio remontować?
- Tak. 47.6% (10)
- Nie. 52.4% (11)

- 2
@staryhuop0:
Nie.
Nie.
@staryhuop0: mam dwie lewe ręce do pracy z narzędziami
- 10
- 3
✨️ Czy Polacy potrzebują więcej testosteronu? Ⓘ
Polskim chłopom po prostu brakuje luzu i testosteronu. Większość ma depresyjny vibe i zero męskiej energii.. Do kobiet podchodzą jak pies do jeża, o wszystko muszą pytać, wypytywać o zgodę, całymi dniami siedzą w domach i jeszcze robią jakieś babskie rzeczy. Nie ma w nich takiej energii do działania, pewności siebie, nawet agresji. Taka postawa "przepraszam że żyję". Nie czujesz respektu do takich gości. Może to
Polskim chłopom po prostu brakuje luzu i testosteronu. Większość ma depresyjny vibe i zero męskiej energii.. Do kobiet podchodzą jak pies do jeża, o wszystko muszą pytać, wypytywać o zgodę, całymi dniami siedzą w domach i jeszcze robią jakieś babskie rzeczy. Nie ma w nich takiej energii do działania, pewności siebie, nawet agresji. Taka postawa "przepraszam że żyję". Nie czujesz respektu do takich gości. Może to
źródło: gAmR6UDQ12fZEeA1
Pobierz@mirko_anonim: tak to wina pracy przy komputerze definitywnie. Pracownicy fizyczni po 10h w kołchozie lub na budowie aż kipią energią.
@mirko_anonim wykopki odkrywają, że ludzie mają różne temperamenty i są one uwarunkowane geograficznie
#przegryw czy kuba Wojewódzki mieszka w wojewódzkim ?
Huop myśli o tym żeby kupić sobie deskorolke i zacząć jeździć. Kiedyś nawet ollie umiałem na tym zrobić i fajnie było. Jedynie nie mam za bardzo gdzie bo wszędzie dziurawe drogi, musiałbym gdzieś jeżdzić z tą deską ehhh. No i czy po 10 latach braku aktywności fizycznej się nie połamę albo nie znudzi mi się po jednym dniu ehhh.
#przegryw
#przegryw
- 2
@ja_jesio_ne: mam 40 km do najbliższego skateparku.
Szybciej czytam z ekranu niż z kartki #przegryw
- 54
źródło: 260614_175040_ox
Pobierz@Mechamaru:
niepełnosprawnosc > renta
1.mozna miec rente i nie miec niepełnosprawnosci
2.mozna miec niepełnosprawności i ci nie dadzą renty
3.z niepełnosprawnością masz lżejsza prace
niepełnosprawnosc > renta
1.mozna miec rente i nie miec niepełnosprawnosci
2.mozna miec niepełnosprawności i ci nie dadzą renty
3.z niepełnosprawnością masz lżejsza prace
- 10
Przykro mi się zrobiło. W 2 minuty przeczytałem 3 opinie na temat mojego wyglądu i 3 negatywne na temat części ciała która akurat myślałem że jest najmniejszym problemem i teraz ojciec zadzwonił czy nie idę do lasu na kiełbasę (poszedł sam). Nawet on wie że jestem przegrywem co siedzi cały dzień w piwnicy. Ojezu ale smutno mi dawno tak nie miałem
#przegryw
#przegryw
- 12
- 10
#przegryw
Poszedł bym na spacer ale pada, męczennik.
Poszedł bym na spacer ale pada, męczennik.
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-10 213423
Pobierz

























tak potem przychodzi dorosłość dla takich dzieci i przy najbliższej okazji uciekają od nadopiekuńczej matki, wtedy do takiej dochodzi że 20 lat życia nie żyła
#przegryw
Tragiczny dramat