samotne matki bywają nadopiekuńcze dla dzieci bo boją się że one też s-------ą jak ich mężowie

tak potem przychodzi dorosłość dla takich dzieci i przy najbliższej okazji uciekają od nadopiekuńczej matki, wtedy do takiej dochodzi że 20 lat życia nie żyła

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@typowyWykopekMizogin: jedno pokolenie narażone na czarci liberalizm i można zniszczyć dowolny kraj
szatan stworzył liberalizm bo niby możesz wszystko, ale tak się dziwnie składa, że ślepcy są zawsze sprytnie naprowadzani na wyniszczanie samych siebie (aborcja, rozwiązłość, materializm, hedonizm, indywidualizm, kult umysłu, ateizm itp itd)
  • Odpowiedz
✨️ Czy Polacy potrzebują więcej testosteronu?
Polskim chłopom po prostu brakuje luzu i testosteronu. Większość ma depresyjny vibe i zero męskiej energii.. Do kobiet podchodzą jak pies do jeża, o wszystko muszą pytać, wypytywać o zgodę, całymi dniami siedzą w domach i jeszcze robią jakieś babskie rzeczy. Nie ma w nich takiej energii do działania, pewności siebie, nawet agresji. Taka postawa "przepraszam że żyję". Nie czujesz respektu do takich gości. Może to
mirko_anonim - ✨️ Czy Polacy potrzebują więcej testosteronu? Ⓘ
Polskim chłopom po pro...

źródło: gAmR6UDQ12fZEeA1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Huop myśli o tym żeby kupić sobie deskorolke i zacząć jeździć. Kiedyś nawet ollie umiałem na tym zrobić i fajnie było. Jedynie nie mam za bardzo gdzie bo wszędzie dziurawe drogi, musiałbym gdzieś jeżdzić z tą deską ehhh. No i czy po 10 latach braku aktywności fizycznej się nie połamę albo nie znudzi mi się po jednym dniu ehhh.
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mechamaru:
niepełnosprawnosc > renta

1.mozna miec rente i nie miec niepełnosprawnosci
2.mozna miec niepełnosprawności i ci nie dadzą renty
3.z niepełnosprawnością masz lżejsza prace
  • Odpowiedz
Przykro mi się zrobiło. W 2 minuty przeczytałem 3 opinie na temat mojego wyglądu i 3 negatywne na temat części ciała która akurat myślałem że jest najmniejszym problemem i teraz ojciec zadzwonił czy nie idę do lasu na kiełbasę (poszedł sam). Nawet on wie że jestem przegrywem co siedzi cały dzień w piwnicy. Ojezu ale smutno mi dawno tak nie miałem

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach