Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
czitauri
- 8
konto usunięte
- 0
@czitauri: zmyj makijaż, pokaż twarz bez ciała i masz męskie rysy trochę
czitauri
- 0
@arczer: kurcze, ale to na prawdę odrobinkę. Też to zauważyłem. Niemniej nadawałaby się do Love Island.
- 1
Neet's party.
#przegry
#przegry
źródło: comment_1617391645it1lfFVKMhCqOWoWvsDckn.jpg
Pobierz@czitauri: z czumulungma .Nie wiem Ty mi powiedz
- 0
@Borntobefit: z JEzuskiem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 0
@panzpolski: jaki sprzet do mierzenia cisnienia bo niemam ani termometru ani cisnieniomierza ani glukometru
@Matsew: jest dużo firm produkujących, musiałbyś się sam rozejrzec. Najlepiej wykonać 2 pomiary aby mieć możliwość wyznaczenia średniej.
P. S Elektroniczny jest fajniejszy, sam wszystko robi tidp itd
P. S Elektroniczny jest fajniejszy, sam wszystko robi tidp itd
- 0
@Matsew: morfologia+elektrolity, jakieś żelazo, dodatkowo pomiary ciśnienia
a i jeszcze glukozę
a i jeszcze glukozę
@Matsew: Covid przeszedłeś? Nawracające bóle głowy nie są niczym dziwnym, a wręcz normalnym po przechorowaniu. Z dodatkowych badań polecam oznaczenie witamin z grupy B, szczególnie b12, wit. D, hormony tarczycy.
- 0
Gdzie w necie teraz najlepiej szukać drugiej połowy? Tinder, badoo, sympatia?
Na tinderze nie dostaje w ogóle lajków. Cóż jestem tak 4/10, albo score mi tak nisko spadł.
Na badoo dostaje lajki ale... no kurcze w drugą stronę ciężko.
Na sympatii nie byłem już dawno dawno.
Level mam już 35. Właściwie przekreśliłem swoje szanse, ale może niepotrzebnie?
Na tinderze nie dostaje w ogóle lajków. Cóż jestem tak 4/10, albo score mi tak nisko spadł.
Na badoo dostaje lajki ale... no kurcze w drugą stronę ciężko.
Na sympatii nie byłem już dawno dawno.
Level mam już 35. Właściwie przekreśliłem swoje szanse, ale może niepotrzebnie?
Myślałem żeby kupić sobie kamerę i kręcić na niej filmy z moich wycieczek gdzieś jak chodzę po parkach np, dobry pomysł czy trochę cringe?
#pytanie #filmmaking #filmowanie #przegry #hobby
#pytanie #filmmaking #filmowanie #przegry #hobby
- 0
@octave25: Nie no, myslalem zeby bardziej jakos wyrazic sie artystyczne. No ale zobaczymy, :D dobrze biegam na srednie dystanse nawet, to bede mogl s--------c
@kamilek98PL: Do takich prankow dodaj parkur, hit murowany :D kup se go pro ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ehh pamiętam jak w 2006 myślałem, że na Euro2012 będę miał loszkę i razem z grupą znajomych pojedziemy na mecz euro. tu już mamy 2020 i nawet nie trzymałem
#przegry #stulejacontent
#przegry #stulejacontent
Siemano kj, pionta klasa potstawuwki. Nic szczegulnego sle nauka nie poszedła w las.
#przegry
#przegry
źródło: comment_1590680202BY4qnKkpBDvL0Ivtd15hqK.jpg
Pobierz@KontrastWykop: Za moich czasów z matmy miałbyś "mierny", później w początkach poprawności politycznej zmienili na "dopuszczający" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MondryPajonk: ale te same emocje, iśc dalej czy dać w ryj.
- 0
No wlasnie nie sadze, przegrywy sa na siebie zawziete.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
No niby mozna tak myślec ale lepiej nie
- 0
@Mireczek2173: jezus ma chyba gorsze , niebawem go powieszą na krzyżu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@pepe1234: ludzie we Włoszech, Hiszpanii a teraz w USA mają chyba inne zdanie na temat "dość nieszkodliwego wirusa"
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@prostymysliciel: fajnie byłoby go spędzić z kimkolwiek¯\_(ツ)_/¯
- 0
@prostymysliciel: Fajnie było by go spędzić z kimś, sylwek spędzony sam z słuchawkami, piwem i stukotem klawiatury ;p
- 2




























