eh po co ojciec sie mnie pyta czy coś zrobie skoro jak powiem nie to i tak jest awantura czy tylko u mnie tak jest że ktoś sie pyta o coś mlion razy a i tak nie jest uznawana inna odpowedź niż tak? #przegry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: przykre, ale jeśli się z tym nie pogodzisz to nigdy nie osiągniesz spokoju w życiu, nawet całkiem udanym. Takie teraz s-------e czasy, że spora część z nas nigdy nie zazna bliskości drugiej połówki. Mimo że często w niczym nie zawiniliśmy.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z moich obserwacji ostatnio zauważyłem że grube i otyłe różowe mają za partnerów zazwyczaj szczupłych i nieźle wyglądających chłopów. Szkoda mi wtedy tych niebieskich bo wiem że to na 100% #beciak i desperat życiowy a bardzo często #przegry
#zwiazki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wieś jest lepsza od miasta.
Ale pod warunkiem że:
- jest to wieś deweloperska, a nie wiejska bo na nich w lato śmierdzi gównem a w zimę palonymi śmieciami
-masz robotę zdalną i dobry internet
-masz prawko i auto

inaczej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lepszy zapach gówna niż sąsiedzi zombie korpo szczury. Na takiej wsi masz wolność i nikt Ci policji nie wezwie jak za dużo oleju dole esz do kosiarki i ci edzie kopcić.
Pkt 2 i 3 to must be
  • Odpowiedz
W sobotę wieczór poszedłem wcześniej spać. Efekt? Śnił mi się normiko-patus z podstawówki i mnie dręczył. Do tego nad ranem, w półśnie przypomniało mi się, że gdybym nie miał chorej psychicznie matki to bym chodził do liceum z moją crush...
No to startujemy z humorkiem w niedzielę. A raczej z jego brakiem.

#przegry #zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki - od ubiegłego tygodnia mam problem z pocztą - używam Chrome na firmowym laptopie - po zalogowaniu do Gmaila nie mogę pobierać załączników z otrzymanych wiadomości. Na smartfonie i prywatnym komputerze nie mam z tym żadnego problemu - jedynie na firmowym laptopie. Wyczyściłem cookie z ostatnich 7 dni - w dalszym ciągu ten sam problem. Jakieś pomysły? #it #przegry #informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taktoto: zmniejsz oczekiwania/ priorytety i rób dzieciaka, zajmijcie się sobą. Rodzina tylko pomaga i motywuje. Obudzicie się za kilka lat w fajnej firmie, dużym domu i Choj z tego bedzie jak 40/50-tka na karku.
  • Odpowiedz