#przegry trzeba nadrobic skrolowanie jak chlop przestal neetowac to nawet sie nie chce nic czytac w tygodniu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Tomaszx1994
- 0
eh po co ojciec sie mnie pyta czy coś zrobie skoro jak powiem nie to i tak jest awantura czy tylko u mnie tak jest że ktoś sie pyta o coś mlion razy a i tak nie jest uznawana inna odpowedź niż tak? #przegry
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
W sumie osiągnąłem sukces zawodowy i finansowy, staram się żyć aktywnie - siłownia, bieganie, piłka nożna etc.
No ale na koniec dnia i tak jestem smutny, rozczarowany, przygnębiony
Nie ma nic gorszego w życiu niz samotność ..
Totalnie pozbawia mnie to skrzydeł
#tinder #samotnosc #depresja #przegrywpo30tce #przegry #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill
No ale na koniec dnia i tak jestem smutny, rozczarowany, przygnębiony
Nie ma nic gorszego w życiu niz samotność ..
Totalnie pozbawia mnie to skrzydeł
#tinder #samotnosc #depresja #przegrywpo30tce #przegry #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill

rozdartapyta
via Wykop- 16
@Maxior99: przykre, ale jeśli się z tym nie pogodzisz to nigdy nie osiągniesz spokoju w życiu, nawet całkiem udanym. Takie teraz s-------e czasy, że spora część z nas nigdy nie zazna bliskości drugiej połówki. Mimo że często w niczym nie zawiniliśmy.

4mmc-enjoyer
via Wykop- 2
@Maxior99: to zmniejsz sobie wymagania, znajdź sobie jakąś grubą dziewczynę na tinderze i lecisz
źródło: PXL_20240211_211713059
PobierzSzczęśliwego sławy
#przegry
#przegry
Ciężkie życie faceta. Chce wynająć pokój i się proszę czy moge doplacac co miesiac 200zl żeby sie właścicielka zgodziła dokwaterować faceta do mieszkania gdzie znajdują się 2 kobiety. Niestety nawet 200zl to za mala cena za równość i dostałem odmowe.
#wynajem #pokoje #warszawa #niebieskiepaski #ciezkiezycie #przegry
#wynajem #pokoje #warszawa #niebieskiepaski #ciezkiezycie #przegry
konto usunięte via Wykop
- 3
@kubekdudek: w sumie co ma do tego właściciel. Pewnie spytał tych dziewczyn, one nie chciały, koniec tematu :>
@kubekdudek: i tak byś nie zaruchał
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: EwS9tSfWYAElhnw
Pobierz- 0
- 1
Mlody chlop ma chyba zaburzenia erekcji i bedzie musial sprayem siurka psikac przed stosunkiem no smiechu warte
#przegry
#przegry
@Tomaszx1994: czarny nie bedzie wydawal sie wiekszy Mirasie
- 1
@oddawaj_konto: haha akurat mi to nie grozi ale zrozumialem aluzje
- 0
DOBRA jeszcze troche posiedze ispac #przegry
wieś jest lepsza od miasta.
Ale pod warunkiem że:
- jest to wieś deweloperska, a nie wiejska bo na nich w lato śmierdzi gównem a w zimę palonymi śmieciami
-masz robotę zdalną i dobry internet
-masz prawko i auto
inaczej
Ale pod warunkiem że:
- jest to wieś deweloperska, a nie wiejska bo na nich w lato śmierdzi gównem a w zimę palonymi śmieciami
-masz robotę zdalną i dobry internet
-masz prawko i auto
inaczej
W sobotę wieczór poszedłem wcześniej spać. Efekt? Śnił mi się normiko-patus z podstawówki i mnie dręczył. Do tego nad ranem, w półśnie przypomniało mi się, że gdybym nie miał chorej psychicznie matki to bym chodził do liceum z moją crush...
No to startujemy z humorkiem w niedzielę. A raczej z jego brakiem.
#przegry #zalesie
No to startujemy z humorkiem w niedzielę. A raczej z jego brakiem.
#przegry #zalesie
Mirki - od ubiegłego tygodnia mam problem z pocztą - używam Chrome na firmowym laptopie - po zalogowaniu do Gmaila nie mogę pobierać załączników z otrzymanych wiadomości. Na smartfonie i prywatnym komputerze nie mam z tym żadnego problemu - jedynie na firmowym laptopie. Wyczyściłem cookie z ostatnich 7 dni - w dalszym ciągu ten sam problem. Jakieś pomysły? #it #przegry #informatyka
@marco2310: może polityka bezpiezenstwa firmy?
- 0
@mctortillabezmex: Nie, nic nie zmienialiśmy w ostatnim czasie. Żeby było śmieszniej - zalogowałem się na tym samym komputerze do poczty poprzez MEdge - również nie pobiera mi załączników :-D
konto usunięte via Android
- 10
- 17
Dziewczyna oblała swojego byłego jogurtem. It's over dla niej ¯\_(ツ)_/¯
#przegry #szkola #rozowepaski #niebieskiepaski
#przegry #szkola #rozowepaski #niebieskiepaski

- 24
Komentarz usunięty przez moderatora
@Mr_3nKi_: dobrze zrobił
#przegry
#anonimowemirkowyznania
#pracbaza
Hej, więc tak na szybko, czuje się w hoojowej sytuacji, więc jeśli chodzi o pracę to mam swoją dg, zatrudniam kilka osób - jest niby ok, ale.. wiadomo swoja działalność ma dużo minusów w Polsce, ale to na na razie nic.
Z
#anonimowemirkowyznania
#pracbaza
Hej, więc tak na szybko, czuje się w hoojowej sytuacji, więc jeśli chodzi o pracę to mam swoją dg, zatrudniam kilka osób - jest niby ok, ale.. wiadomo swoja działalność ma dużo minusów w Polsce, ale to na na razie nic.
Z
@OscarGoldman Przestań oglądać się na innych, nikt za ciebie życia nie przeżyje
- 2
@taktoto: zmniejsz oczekiwania/ priorytety i rób dzieciaka, zajmijcie się sobą. Rodzina tylko pomaga i motywuje. Obudzicie się za kilka lat w fajnej firmie, dużym domu i Choj z tego bedzie jak 40/50-tka na karku.




















