Wpis z mikrobloga

Zjadłem zbyt dużą ilość cukru i rzygać, aż mi się chce. Wywaliło mi trądzik na twarzy od nadmiaru cukru i nabiału. Mam też nadmiar kortyzolu i nie mogę się wyspać, wstaję o wczesnych porach. Tak powiedziała mi kuzynka. Over
#przegry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basicname0: po terapii izotekiem mogę wpirdalac co chce i nie mam trądziku od kilku lat, możesz se spróbować... tylko mi mnóstwo blizn na ciele i tak zostało...
  • Odpowiedz
  • 1
@sznyt_: Mi wystarczyłoby tylko ograniczyć nabiał i cukier. Gdy utrzymywałem taką dietę, trądzik znikał. Też mam zniszczoną cerę przez blizny po trądziku i zaczerwienienia. Moja twarz wygląda staro
  • Odpowiedz
@basicname0: mi na twarzy tylko na skroniach chyba z blizn, ale nie żebym nie miał innych defektów... na klatce i ramionach mam pewnie z około 100 takich małych białych okrągłych, okropnie to wygląda, do tego kilka większych przerostowych... tylko jak o tym myślę to już dostaje #!$%@? i mi się odechciewa, mam już to dobre parę lat i chyba się nigdy z tym nie pogodzę
  • Odpowiedz
  • 1
@sznyt_: Ja oprócz tego mam kilkadziesiąt głębokich blizn na całym ciele od samookaleczeń. Sam sobie to zrobiłem, to teraz mam. Wstydzę się chodzić gdziekolwiek bez koszulki
  • Odpowiedz