Mireczki Mirabelki i inni :) mam taki pomysł aczkolwiek nie wiem jak do niego sie zabrać. Chciałbym stworzyć program idea tego programu była by taka ze były by grupy np produktów z rożnych lokalizacji po wybraniu konkretnej była by lista tylko z tej konkretnej późniejsza opcja zaznaczania tych które mnie interesują wraz z możliwością określenia ilości a na koniec zapisało by sie to w pliku word :) poczytałem w goglach jednak nic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirki.

Poszukuję programu w którym mógłbym przetrzymywać wszelkie dokumenty od zakupionych rzeczy tj. np skan paragonu czy fakturki.

Miło by było jakby taki program przypominał o kończącej się gwarancji oraz miał opcję kategoryzowania oraz wyszukiwania towaru, który tam wprowadziłem.

Znajdzie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zadnoo: programów jest pełno, szukaj POS.
Na przykład: http://sourceforge.net/directory/business-enterprise/financial/pointofsale/os:linux/freshness:recently-updated/
Albo jakiś polski: http://www.insoft.com.pl/pc-pos

A integracja ze sklepami internetowymi to niestety zupełnie inna para kaloszy. Jeśli już wiesz jaki system wykorzystasz, to możesz szukać POSa pod niego. Jeśli najpierw wybierzesz POSa, a później sklep, to prawdopodobnie czeka się specjalnie napisana integracja pod niego
  • Odpowiedz
w ramach pomocy imigrantom otwieramy socjalistyczny program #utrzymajswojegomurzyna
zaczynamy od #neuropy. w ramach równości społecznej każdemu z was którzy tak wychwalają multikulti będziemy zabierać w jednorazowym podatku połowę majątku na wyprawkę dla nowego przybysza, a później raz na miesiąc połowę wypłaty do czasu aż imigrant sam nie zacznie zarabiać na swoje utrzymanie.

neuropejczycy nie bądźcie materialistycznymi hipokrytami, dajcie przykład innym. 100euro to za mało więc musicie się postarać.
resztę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cerastes: no wlasnie, trzeba sie dzielic ! Rownosc spoleczna ! wsparcie najbiedniejszych !
Redystrybucja dóbr !

lewactwo sie pod tym wszystkim notorycznie podpisuje, no chyba ze chodzi o nich, jako "darczyncow", to wtedy nie.
  • Odpowiedz
Mirki, szukam programu do przeglądania nagrań z dyktafonu. Mam sporo materiału a chodzi mi tylko o fragmenty gdzie ktoś coś mówi. Jest coś to mi przeskoczy "ciszę" (są trzaski, słychać samochody i inne odgłosy miasta)

#pytanie #program #audio #detektyw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach