zawsze mnie zastanawiało dlaczego wg PEP8 trzeba dawać spację po # w komentarzu, znalazłem pierwszy realny powód- nie tagowałoby przy wklejaniu kodu (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Mirky w czym rysowac projekty w branzy #budownictwo #architektura zebym mial gotowe bloki np okna do wklejania od razu w programie i zeby mi do tego przekroje wywalało?
Uzywam autocada ale wszystko trzeba rysowac od zera. Jest jakis #program warty uwagi?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eksportuje do mov i avi (wlasnie to zrobiłem) to i import powinien być.
Problemem jest np. mts, bo nie ma dzwieku. Trzeba go wyciagnac innym programem i scalic w resolve.
  • Odpowiedz
Pamiętacie "Agenta" z kanału DNO? Był jeszcze ze mnie niezły gówniak kiedy leciały jego edycje, ale dobrze pamiętam kolorowe pióra i noże do kopert z eliminacji pod koniec odcinka. Reszty zasad programu jeszcze nie ogarniałam :v Zapewne reżyserówka jak inne reality show w okresie rozkwitu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#agent #tvn #program #nostalgia
T.....i - Pamiętacie "Agenta" z kanału DNO? Był jeszcze ze mnie niezły gówniak kiedy ...

źródło: comment_ZnIli6ZvTqnqQlNXmvkbq4Vd7xyTSJ0Y.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@fervi: klawiaturę już mam, a jaksie dowiedziec czy mi pojdzie linux na telefonie? bo mam drugi na ktorym wlasnie linuxa zainstalowac chcialem
  • Odpowiedz
@Nuff: Jak nie chcesz się bawić w rootowanie itd. to wgraj z google play "Debian Noroot". Opiera się on na hackach (by nie używać roota), ale jego uruchomienie powinno dać informacje czy pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pisze #program w #c++ i wyrzuca mnie przy

test = ile / 2;
ile_przerw = rand()%test + 2;
cout << ile_przerw;
prz *przerwy = new prz[ile_przerw];
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie:
Jaki najlepszy program do wypalenia multibotowalnego DVD.

Sytuacja, mam do odpalenia bardzo starego PC.
Mam kilka Widowsów XP w iso z różnymi sterowikami.
Chciałbym je wypalić na jednym DVD.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
Oh mirki, mirki, czasem brak logiki nie tylko jest zabawny, ale wręcz rozkoszny.

Najbardziej rozkoszne komentarze pod wpisamy to te, które odnoszą się do TowarzyszaWpisującego (albo TwórcaWpisu) "a co mnie Twój wpis guano obchodzi" po czym czasem dodaja, że ktoś u nich trafia #afroamerykanskaliste i z wielkim oburzeniem komentują potem w tym samym wpisie jeśli TW im odpowie, z jeszcze większym oburzeniem, że autor śmie trwonić ich cenny czas xD

Bardzo często
sorek - Oh mirki, mirki, czasem brak logiki nie tylko jest zabawny, ale wręcz rozkosz...

źródło: comment_lSFcg3JPQp3GMsZskjxQp9Gbx5nKTwe3.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właśnie zainstalowałem klienta #gg #gadugadu i mogę powiedzieć że jest lepiej niż kiedyś. Są reklamy, ale nie ma radia i innego badziewia, więc się zmienia na lepsze, to nie jest już ciężki kombajn. I tak dalej będę używać pidgina.
#programy #program
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#windows #program #app
Program który generuje plik/i o wyznaczonej objętości.
Chcę wypełnić kartę SD do testów. Używałem specjalnych programów do testów i wiem wszystko o nich.
Teraz chcę taki program który po prostu generuje pliki we wskazanym miejscu na dysku.
#hdd
Podajcie coś mirki. ;)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń