Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mam do oddania wspaniałą, nowoczesną, niezawodną i dizajnerską nawigację światowej sławy firmy Manta!!!!!!!!!
Tak na prawdę to ma ze 3 lata, była użyta może raz, na 99% mam ładowarkę i na 100% kartę pamięci, która siedzi w nawigacji i tam zostanie :) Wgrana jest stara wersja automapy albo tomtoma czy czegoś.
Zachęcam do oddawania plusów na ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dodawania komentarzy pochwalnych dla autora tegoż wpisu( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na serio, jak komuś się przyda to niech pisze w komentarzu. Wyślę pod koniec tygodnia i wtedy też poinformuję zwycięzcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozdajo #prezenty #prezent
Nie wiem jeszcze jakie tagi więc podpowiadajcie
Pobierz DelPiotrek - Mirki i Mirabelki mam do oddania wspaniałą, nowoczesną, niezawodną i diz...
źródło: comment_cX1KMa7grOe3kLKnsKoP25Vl1LV3nn7z.jpg
  • 79
@DelPiotrek: W sumie, przydała by się bardzo, pewnie sprezentował bym ojcu, który kupił jakąś z gazety wyborczej jak kupony dawała czy #!$%@? wi co, i ciągle ma z nią problemy, no i do tego jest mała, nie czytelna i do dupy. Myślę że z takiego ekrany byłby bardziej zadowolony. Dzięki!
@DelPiotrek: Właściwie to tak plusuje, niekoniecznie potrzebuje, jak gdzieś muszę jechać dalej to bierę od dziewczyny telefon bo ma neta+nawigacje. A w sumie i tak lepiej bo tam nie pokarze mi 'alternatywnej' trasy bez korków. Więc ja odpadam :)
@DelPiotrek: Nawigacja przydałaby się mojemu ojcu, wkurza mnie już męczenie z pytaniem o drogę nieznajomych i ciągłym patrzeniu na znaki i mapę -.- Skończyła by się w końcu w końcu moja rola pilota (ʘʘ)