via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kicioch: ostatnio widzę zadziwiająco dużo psów podobnych do Miśka i czasem się zastanawiam czy to on. Misiek ma jednak charakterystyczne łapki i stąd wiem, że to inny piesio.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Właśnie ta obrończyni przegoniła intruza z mojej posesji. Działka wokół domu malutka, niektórzy mają większe RODy, ale suka wyczuła, wyleciała i pogoniła. Jak wyleciałem z gazem i pałka to tylko widziałem uciekającą postać.
Przyspieszę inwestycję w monitoring wokół domu. Dzielnicowy poinformowany (ma akurat służbę), ale nie zgłaszam oficjalnie bo nie ma to sensu.

Nie dość że członek rodziny, to jeszcze ochroniarz.

#pokazpsa #pies #ochrona #niewiemjaktootagowac
Gandezz - Właśnie ta obrończyni przegoniła intruza z mojej posesji. Działka wokół dom...

źródło: comment_166085705986aBOMgkHQO0ehtXBqXPMP.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Storczycki: Beagle tricolor fajny pies tylko jak nie masz wylewki pod płotem to będzie s--------ł xD. Wiem bo mam takiego tylko dorosłego już. Straszny uciekinier.
  • Odpowiedz
@fsfdjf: Fajny piesio, wczoraj taki sam do mnie podbiegł i dał się pogłaskać (to był dobry dzień!) () Podrap za uszkiem ode mnie ʕʔ
  • Odpowiedz
Pako- uroczy piesek w typie shih tzu z prawie odciętym ogonkiem.

Pisałam o nim tutaj -> klik

Pako tymczasowo u mnie zamieszkał, bo bez deklaracji domu tymczasowego nie mógł zostać odebrany z miejsca, w którym wcześniej mieszkał, a serce mi się łamało jak o nim myślałam (
cytmirka - Pako- uroczy piesek w typie shih tzu z prawie odciętym ogonkiem.

Pisałam ...

źródło: comment_1660722656GLxFHjZxJvIvMts36vPPDl.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@itaktegoniezapamietasz: nawet fundację się o merlaki zabijają, bo im zasięgi podbijają, więc mogę podrzucić parę miejsc na priv, ale serio na te szczyle będą dziesiątki chętnych, gdzie by je się nie ogłosiło.

A jeśli widomo kto psy porzuca to można go zgłosić do tozu. Porzucanie zwierzęcia podlega pod znęcanie się, a na to są paragrafy w polskim prawie.
  • Odpowiedz