Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Yakooo I udało się coś z tym plusem? Ja też z łódzkiego wschodniego, od ponad 3 dni porażka, internet mobilny leży, terminal też lata na sumie z plusa i od Kilku dni leży
- 0
@roman-gont: nie udało się, wysłali mi taki zabawny formularz na maila - żebym odpowiedział na 10 pytań bodajże XDD
Mimo, że jak dzwoniłem, to mówili, że już ten incydent mają zgłoszony - więc nie wiem po co im kolejne te same "ogólne" informację.
Ale powiedziałem, żeby zamknęli, bo szkoda mojego i ich czasu. Po prostu przenoszę się z rodzinką do MobileViking
Mimo, że jak dzwoniłem, to mówili, że już ten incydent mają zgłoszony - więc nie wiem po co im kolejne te same "ogólne" informację.
Ale powiedziałem, żeby zamknęli, bo szkoda mojego i ich czasu. Po prostu przenoszę się z rodzinką do MobileViking
źródło: pomoc
Pobierz@KrowkaAtomowka: https://www.orange.pl/view/utrzymanie-numeru
Co jeżeli nie mam środków na koncie?
Jeżeli w momencie próby pobrania opłaty okaże się, że nie masz środków na koncie, to nic się nie stanie: nie pobierzemy opłaty, a Twój numer będzie dalej działał zgodnie ważnością, jaka jest do niego
Ja na tej karcie nic nie mam, zadnych srodkow, to jak oni to zrobia ? ujemne saldo na niej zrobia czy jak ?
@KrowkaAtomowka: Saldo nie spadnie poniżej 0,00 zł.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fiutpapaja222: Można na PESEL z generatora?
- 0
@jednorazowka z generatora słabo
@Zebrzysta_Zebra Orange Flex.
@Zebrzysta_Zebra: orange free na kartę (bonusowe GB i ich kumulacja nawet w roamingu)
Cześć, mam internet vdsl (telefoniczny) z orange z "umowną" prędkością do 80mbit. Mam z nim nie lada problem, poniewaz oprócz żałosnie niskiej prędkości [ powinienem miec chociaz te 70mbit bo dystans polozenia kabla do centrali wynosi jakies max 350m a ja mam praktycznie najnizsza deklarowana predkosc tak jakbym byl bardzo daleko oddalony kablem] to również działa on niestabilnie, bedac w pokoju centralnie za sciana gdzie jest router, korzystajac z telefonu po wifi
źródło: IMG_20231207_111818482_HDR
Pobierz@Kruszetopy: Wejdź na https://internet.gov.pl i wyszukaj na mapie swój adres. Jeśli będzie na liście dostępnych usług światłowód, zasięg „rzeczywisty”, to będziesz wiedział kto położył ten światłowód. Każdy dostawca światłowodu powinien być zdecydowanie lepszy niż to co masz.
źródło: IMG_1699
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej. Czy u Was też po przeniesieniu numeru z jednej sieci do drugiej mieliście komunikat, że Wasz numer jest niezarejestrowany? Dodzwonić się też nie da, jest komunikat że abonent nie przyjmuje rozmów przychodzących. Czy to do rana się jakoś zrobi samo, czy mam pisać na helpdesku? Pomocy
#siecikomorkowe #plus #play #orange #tmobile #heyah #mobilevikings
──
Hej. Czy u Was też po przeniesieniu numeru z jednej sieci do drugiej mieliście komunikat, że Wasz numer jest niezarejestrowany? Dodzwonić się też nie da, jest komunikat że abonent nie przyjmuje rozmów przychodzących. Czy to do rana się jakoś zrobi samo, czy mam pisać na helpdesku? Pomocy
#siecikomorkowe #plus #play #orange #tmobile #heyah #mobilevikings
──
Napisz do nasa
@mirko_anonim: kup sobie kartę normalnie jak człowiek z czipem do budki i z budki dzwoń a nie kombinujesz z jakimiś komórami bo chcesz przyszpanować przed koleszkami na dzielnicy, ile Ty masz lat chłopie, weź się ogarnij
z fartem
z fartem
- 0
@powsinogaszszlaja Za kilka dni kończy mi się pakiet sms to zdążę i tak, ale mimo wszystko taka wiadomość spotkała mnie od poniedziałku
@Mariano-95: W niektórych taryfo pakietach pozmieniali. W Orange też masz podobnie. Kto czyta zmiany w regulaminie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Który operator ma najbardziej oplacalny internet na kartę? Mam w telefonie dodatkowy slot na kartę SIM to bym wziął jakiś starter do samego internetu żeby czasem użyć poza domem tylko nie wiem który wybrać. Aktualnie w Play używam co jakis czas pakietow 1gb za 5zł.
#play #plus #orange #internetnakarte #internetmobilny
#play #plus #orange #internetnakarte #internetmobilny
oplacalny internet na kartę?
@heez: a po co płacić? xD Plush daje 400 GB a Orange 200 GB za same zgody xD
Kup kilka starterów (za pół ceny kupisz)
@heez: W Play masz za 35 zł - nielimitowane rozmowy i 140GB na miesiąc.
a za 40 zł - 250 GB na miesiąc.
I to na kartę. W aplikacji można przełączyć na taryfę "Formuła Play na kartę". Tam takie oferty są.
Tylko jak długo ta promocja będzie trwała, nie wiem.
a za 40 zł - 250 GB na miesiąc.
I to na kartę. W aplikacji można przełączyć na taryfę "Formuła Play na kartę". Tam takie oferty są.
Tylko jak długo ta promocja będzie trwała, nie wiem.
Nie mam od rana interneru #plus #gorzkiezale
- 0
Do jakiej sieci obecnie opłaca się przenieść numer? Potrzebuję po prostu utrzymać jeden numer na około rok lub krócej i zastanawiam się gdzie mógłbym go przenieść, jest to numer awaryjny i nie używany na co dzień #siecikomorkowe #plus #play #tmobile #orange #telekomunikacja #pytaniedoeksperta
- 1
@Specjalista_Plus: od was to się przenieść chcę bo mnie zgolili w salonie za przeniesienie 25zł za kartę a gdy napisałem do supportu kazali mi iść do salonu wyjaśniać, dzięki za takie cos. to powinno być automatycznie zalatwione, np. aby doładować mi numer telefonu za te pobrane 25zł. już któryś raz z rzędu w salonach stacjonarnych twierdzą że im się "darmowe" karty skończyły
#plus śmiech 5g sieć full zasięg, 12mb na teście xd pobieranie gry 1,6mb....
Przechodzimy na kabel, a wszystkie mobilne Internety to syf
Przechodzimy na kabel, a wszystkie mobilne Internety to syf
- 0
Zdradzę wam coś, jak nie chcecie być inwigilowani Pegasusem to wystarczy, że weźmiecie niszowego operatora MVNO. Służby infekują głównie dużych W4 graczy albo sieci kalbówkowe typu Vectra
#pegasus #informatyka #hacker #zabezpieczenia #mvno #ciekawostki #orange #play #tmobile #plus
#pegasus #informatyka #hacker #zabezpieczenia #mvno #ciekawostki #orange #play #tmobile #plus
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@brednyk: Zalecam nie czerpanie wiedzy o świecie tylko i wyłącznie z mediów głównego nurtu które celowo wprowadzają ludzi w błąd i paranoję aby generować zyski z wyświetleń i kliknięć na siłę tworząc sensację. Bo oprócz skrajnej głupoty i niezrozumienia tematu innego wytłumaczenia na takie p---------e nie mam.
Zwykły Kowalski nie powinien się obawiać Pegasusa, bo koszt wstawienia takiej furtki jest na tyle duży że nie opłaca się go wstawiać komuś
Zwykły Kowalski nie powinien się obawiać Pegasusa, bo koszt wstawienia takiej furtki jest na tyle duży że nie opłaca się go wstawiać komuś
- 0
#gsm #prepaid #nakarte #kichiochpyta #orange #play #tmobile #plus #esim
Ej mircy, mam taką dodatkową kartę SIM w #njumobile - praktycznie z niej nie dzwonie, prawie nigdy nie doładowuje, czasami ktoś mi na tą kartę zadzwoni - generalnie jest mi potrzebna, ale bardzo okazjonalnie.
Z pewnych przyczyn chciałbym przejść na eSIM. Do jakiego
Ej mircy, mam taką dodatkową kartę SIM w #njumobile - praktycznie z niej nie dzwonie, prawie nigdy nie doładowuje, czasami ktoś mi na tą kartę zadzwoni - generalnie jest mi potrzebna, ale bardzo okazjonalnie.
Z pewnych przyczyn chciałbym przejść na eSIM. Do jakiego
konto usunięte via Wykop
- 1
@zamknij_morde_waski: O dziwo w plusie da się łatwo przejść na esim przez stronę i do tego można sobie przedłużyć ważność konta o rok za 5 zł.
@zamknij_morde_waski ale dodatkowo, slot SIM jest zawsze obecny (poza smartwatchami, ale te z eSIM nie mają tak znaczącego udziału w rynku i większość i tak nosi je razem z telefonem). Apple natomiast chce jako pierwsze całkowicie zrezygnować ze slotu na kartę SIM w telefonach, a to już będzie miało duży wpływ na operatorów. Zresztą tak samo było jak wprowadzali nanoSIM w iPhonie 5 i chyba tylko 1 operator u nas dużo
Dla klientów #plus na kartę lub abonament jest darmowy #tidal na 12 miesięcy. Stronka po więcej informacji: https://www.plus.pl/tidal
#muzyka #spotify
#muzyka #spotify
konto usunięte via Wykop
- 0
@Infiniti46: a po cholere mi ten tidal
- 2
@Przegrywzyciowy0 jak nie jesteś zainteresowany to nie bierz xdd ja akurat płacę 5 zł Spotify miesięcznie w rodzince ale przerzuciłbym się na inną platformę gdzie jest lepszy dźwięk więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrowkaAtomowka To nie kojarzę, by była inna opcja. Ale @Specjalista_Plus może widzieć więcej na ten temat, więc prośba o informację.
Informacje na temat wszystkich dostępnych sposobów rejestracji numeru, można znaleźć tutaj
Potrzebuje karty sim do kamery monitoringu, z możliwie największym pakietem internetu za możliwie najmniejsze pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º) która sieć wybrać? Byłoby fajnie zmieścić się w max 30 zł (a najlepiej tak 20 zł).
Nie chcę żadnego abonamentu, tylko zwykłą ofertę jakaś.
#kiciochpyta #orange #play #tmobile #plus #njumobile #heyah #internet #
Nie chcę żadnego abonamentu, tylko zwykłą ofertę jakaś.
#kiciochpyta #orange #play #tmobile #plus #njumobile #heyah #internet #
@elbankiero: to 35zł za 40GB
@elbankiero: W A2 Mobile jest pakiet internetowy no limit za 12,90 zł, z tym że wraz ze zużyciem GB sukcesywnie spada prędkość, ostatecznie do 512 kbps.
- 1
konto usunięte via Wypiek
- 0
@saint Najtańsze kiedyś chyba było wrodzinie od rydzyka, ale nie wiem jak jest teraz.
@saint: A2 Mobile, Fakt Mobile.
- 0




























Jak zdjąć simlocka w plusie? Byłem w salonie, to mi pani powiedziała, że nie zdejmują, a poza tym telefon ma ponad 15 lat.
Jeden z wielu generatorów: http://www.nokia.free.fr/unlock/