#plus
Jak zdjąć simlocka w plusie? Byłem w salonie, to mi pani powiedziała, że nie zdejmują, a poza tym telefon ma ponad 15 lat.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yakooo I udało się coś z tym plusem? Ja też z łódzkiego wschodniego, od ponad 3 dni porażka, internet mobilny leży, terminal też lata na sumie z plusa i od Kilku dni leży
  • Odpowiedz
  • 0
@roman-gont: nie udało się, wysłali mi taki zabawny formularz na maila - żebym odpowiedział na 10 pytań bodajże XDD
Mimo, że jak dzwoniłem, to mówili, że już ten incydent mają zgłoszony - więc nie wiem po co im kolejne te same "ogólne" informację.

Ale powiedziałem, żeby zamknęli, bo szkoda mojego i ich czasu. Po prostu przenoszę się z rodzinką do MobileViking
Yakooo - @roman-gont: nie udało się, wysłali mi taki zabawny formularz na maila - żeb...

źródło: pomoc

Pobierz
  • Odpowiedz
#telefony #plus hej kupilem karte sim i ja zarejestrowalem tylko po to zeby cos sprawdzic. nie uzywam tej karty.

teraz dostalem wiadomosc ze za 10 dni nalicza mi oplate za nieuzywanie karty.

Ja na tej karcie nic nie mam, zadnych srodkow, to jak oni to zrobia ? ujemne saldo na niej zrobia czy jak ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, mam internet vdsl (telefoniczny) z orange z "umowną" prędkością do 80mbit. Mam z nim nie lada problem, poniewaz oprócz żałosnie niskiej prędkości [ powinienem miec chociaz te 70mbit bo dystans polozenia kabla do centrali wynosi jakies max 350m a ja mam praktycznie najnizsza deklarowana predkosc tak jakbym byl bardzo daleko oddalony kablem] to również działa on niestabilnie, bedac w pokoju centralnie za sciana gdzie jest router, korzystajac z telefonu po wifi
Kruszetopy - Cześć, mam internet vdsl (telefoniczny) z orange z "umowną" prędkością d...

źródło: IMG_20231207_111818482_HDR

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej. Czy u Was też po przeniesieniu numeru z jednej sieci do drugiej mieliście komunikat, że Wasz numer jest niezarejestrowany? Dodzwonić się też nie da, jest komunikat że abonent nie przyjmuje rozmów przychodzących. Czy to do rana się jakoś zrobi samo, czy mam pisać na helpdesku? Pomocy
#siecikomorkowe #plus #play #orange #tmobile #heyah #mobilevikings

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: kup sobie kartę normalnie jak człowiek z czipem do budki i z budki dzwoń a nie kombinujesz z jakimiś komórami bo chcesz przyszpanować przed koleszkami na dzielnicy, ile Ty masz lat chłopie, weź się ogarnij
z fartem
  • Odpowiedz
Który operator ma najbardziej oplacalny internet na kartę? Mam w telefonie dodatkowy slot na kartę SIM to bym wziął jakiś starter do samego internetu żeby czasem użyć poza domem tylko nie wiem który wybrać. Aktualnie w Play używam co jakis czas pakietow 1gb za 5zł.
#play #plus #orange #internetnakarte #internetmobilny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oplacalny internet na kartę?


@heez: a po co płacić? xD Plush daje 400 GB a Orange 200 GB za same zgody xD
Kup kilka starterów (za pół ceny kupisz)
  • Odpowiedz
@heez: W Play masz za 35 zł - nielimitowane rozmowy i 140GB na miesiąc.
a za 40 zł - 250 GB na miesiąc.

I to na kartę. W aplikacji można przełączyć na taryfę "Formuła Play na kartę". Tam takie oferty są.

Tylko jak długo ta promocja będzie trwała, nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Specjalista_Plus: od was to się przenieść chcę bo mnie zgolili w salonie za przeniesienie 25zł za kartę a gdy napisałem do supportu kazali mi iść do salonu wyjaśniać, dzięki za takie cos. to powinno być automatycznie zalatwione, np. aby doładować mi numer telefonu za te pobrane 25zł. już któryś raz z rzędu w salonach stacjonarnych twierdzą że im się "darmowe" karty skończyły
  • Odpowiedz
#plus śmiech 5g sieć full zasięg, 12mb na teście xd pobieranie gry 1,6mb....
Przechodzimy na kabel, a wszystkie mobilne Internety to syf
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brednyk: Zalecam nie czerpanie wiedzy o świecie tylko i wyłącznie z mediów głównego nurtu które celowo wprowadzają ludzi w błąd i paranoję aby generować zyski z wyświetleń i kliknięć na siłę tworząc sensację. Bo oprócz skrajnej głupoty i niezrozumienia tematu innego wytłumaczenia na takie p---------e nie mam.

Zwykły Kowalski nie powinien się obawiać Pegasusa, bo koszt wstawienia takiej furtki jest na tyle duży że nie opłaca się go wstawiać komuś
  • Odpowiedz
#gsm #prepaid #nakarte #kichiochpyta #orange #play #tmobile #plus #esim
Ej mircy, mam taką dodatkową kartę SIM w #njumobile - praktycznie z niej nie dzwonie, prawie nigdy nie doładowuje, czasami ktoś mi na tą kartę zadzwoni - generalnie jest mi potrzebna, ale bardzo okazjonalnie.
Z pewnych przyczyn chciałbym przejść na eSIM. Do jakiego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zamknij_morde_waski ale dodatkowo, slot SIM jest zawsze obecny (poza smartwatchami, ale te z eSIM nie mają tak znaczącego udziału w rynku i większość i tak nosi je razem z telefonem). Apple natomiast chce jako pierwsze całkowicie zrezygnować ze slotu na kartę SIM w telefonach, a to już będzie miało duży wpływ na operatorów. Zresztą tak samo było jak wprowadzali nanoSIM w iPhonie 5 i chyba tylko 1 operator u nas dużo
  • Odpowiedz
Potrzebuje karty sim do kamery monitoringu, z możliwie największym pakietem internetu za możliwie najmniejsze pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º) która sieć wybrać? Byłoby fajnie zmieścić się w max 30 zł (a najlepiej tak 20 zł).
Nie chcę żadnego abonamentu, tylko zwykłą ofertę jakaś.

#kiciochpyta #orange #play #tmobile #plus #njumobile #heyah #internet #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach