Wpis z mikrobloga

Mam orange free na kartę i zgromadzone bonusowe 955GB neta. Jak najlepiej i najtaniej przedłużać sobie ten bonus, bo doładowując po 5zl tylko o 3 dni przedłuża mi neta ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pamiętam, że rok temu korzystałam z promocji 300GB na rok 12x25GB, i doładowując 5 zl co miesiąc automatycznie przedłużał mi się net - na tym najbardziej mi zależy, choć te 950 nigdy nie wykorzystam, max 5GB miesięcznie mi schodzi - jak najlepiej i najtaniej to zrobić?
W sumie może przeniesienie się do innej sieci? Nie musi być orange

Co musi być w ofercie?
5-10GB max na miesiąc zużycia wychodzi srednio
rozmowy - praktycznie nie korzystam, kilka razy na miesiąc gdzieś zadzwonię
smsy - to samo
najlepiej platnosc raz na miesiac

#orange #play #plus #tmobile #flex #gsm #prepaid #internetmobilny #siecikomorkowe #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 4
  • 0
@BarbaraM21, zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami na naszej stronie internetowej. Gdybyś miała jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to na stronie dostępny, jest czat z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy przy wyborze odpowiedniej dla Ciebie oferty. Czekamy na Ciebie!
@BarbaraM21:

Vectra mobile 30GB/mc potem nolimit ale z prędkościa 1Mbit/s(czyli używalnie), nolimit rozmowy, smsy za 20zł/mc

Tu Biedronka cyklicznie 100min, 100sms za 5zł/mc i do drugiego sim dla internetu Orange na kartę po przeniesieniu gdzie masz rok ważności konta, 100GB za rejestracje w Mój Orange i 200GB za zgody marketingowe ważne rok

Fakt Mobile gdzie wbijasz co tydzień kod na 10min, 10sms lub kupujesz pakiet 50min, 50sms / mc za 3zł(trzeba