Wpis z mikrobloga

@x_xRazorx_x: virgin, kupisz starter za piątkę i za doładowanie kolejną piątką masz ponad rok ważności

Jak długo jest ważne konto? Ile muszę doładować,aby konto było ważne rok?

Po aktywacji numeru konto ważne jest przez 30 dni na połączenia wychodzące i dodatkowe 60 dni na połączenia przychodzące. Przy każdym doładowaniu za minimum 5 zł ważność konta przedłuża się o 365 dni na połączenia wychodzące i i dodatkowe 60 dni na połączenia przychodzące.
@Norskee: kupiłem ten starter, włożyłem sim do telefonu ale nie mogę wysyłać sms ani nic. Ja muszę poczekać jak oni go aktywują? (w sensie że od strony a2mobile). W tej instrukcji jest tylko mowa o sprawdzeniu swojego kona wpisując numer *111$ ale on nawet nie działa xd
@x_xRazorx_x od x lat nie wiem pewnie z 8 już będzie albo i wiedejc przy kupnie karty trzeba ją zarejestrować xD
Takie prawo mamy wprowadzone w państwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie pytali cię w sklepie czy chcesz zarejestrować od razu ? Xzd
@Norskee: niee nic takiego, to wyglądało tak:
1. Poprosiła bym zapłacił 5zł za starter a2mobile
2. Poprosiła o dowód.
3. Zeskanowała kod kreskowy z tego startera.
4. Wpisała do systemu (nie wiem konkretnie gdzie bo ekran za ladą) dane z mojego dowodu.
5. Dała mi starter.
Spytałem się czy ten numer to już jest aktywny i wystarczy że włożę do telefonu czy muszę na coś czekać?
Odpowiedziała: a ja tam nie
xxRazorxx - @Norskee: niee nic takiego, to wyglądało tak:
1. Poprosiła bym zapłacił 5...

źródło: starter

Pobierz
@x_xRazorx_x no to poczekaj z godzinę i spróbuj zadzwonić gdzieś może jeszcze muszą przemielic rejestrację karty skoro ja prawdopodobnie zarejestrowali ( bo dowód chcieli )

Biorąc pod uwagę nasze rządowe systemy to chomik musi pomielić trochę żeby kartę włączyli ( ͡º ͜ʖ͡º)