Hej, czy odu idu 200 można zakupić na własną rękę? Chodzi o to że u operatora wychodzi drogo, wi3c chciałbym zakupić z allegro. Czy zainstalowana na własną rękę antena i ruter będzie działała? Bo rozumiem że od operatora dostaje się karte sim i ja wprowadza do rutera i ona daje internet? #plus #internet #kiciochpyta #komputery #informatyka #gsm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Onaaa20 Nie ma simlocka, ale jest coś lepszego - gdy będziesz zalegał ze spłatą zablokują Ci zarówno kartę SIM, jak i telefon (o tym drugim haczyku warto pamiętać kupując telefon z drugiej ręki).
  • Odpowiedz
  • 1
@Onaaa20 Myślę, że nie tyle się boją, co rozsądnie omijają tego typu oferty. Bo szkoda ryzykować niemałą kwotę, by pewnego dnia obudzić się z telefonem odciętym od sygnału sieci komórkowej. Lub wręcz zablokowanym na poziomie oprogramowania.
  • Odpowiedz
Drogie Mirki. Szukam jakiejś fajnej oferty abonamentu do telefonu. Do tej pory miałem 3 numery w plusie, 100zl za 40gb dla 3 numerów ale nagle plus postanowił sobie zmienić warunki umowy i obcięli nam internet przez pół ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślałem nad Virgin mobile gdzie za 3 numery place 70zl I mam 120gb do podziału na 3 lub premium mobile, trochę gorsze warunki ale i tak lepsze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@fishery: To była pierwsza rzecz którą chciałem zrobić po otrzymaniu informacji, że umowa się zmieniła i już, ale otrzymałem odpowiedź, że wtedy likwidują numer i elo
  • Odpowiedz
@PAST:

Art. 169. [Nabycie ruchomości od nieuprawnionego]
§ 1. Jeżeli osoba nieuprawniona do rozporządzania rzeczą ruchomą zbywa rzecz i wydaje ją nabywcy, nabywca uzyskuje własność z chwilą objęcia rzeczy w posiadanie, chyba że działa w złej wierze.

Kwestią sporną jest dobra lub zła wina, czasem z nudów oglądałem lombard na YT i tam ci kolesie zawsze jak ktoś przychodził z telefonem to pytali czy od operatora, czy jest umowa etc.
  • Odpowiedz
Witajcie, potrzebuje zakupić kartę SIM do telefonu który będzie służył tylko do przyjmowania SMS weryfikacyjnych itd. Najlepiej bez daty ważności lub z możliwością kupienia takiej opcji smsem. Myślałem nad Play OdNowa. Drugie pytanie czy w dzisiejszych czasach mogę zarejestrować kartę przez internet? Dziękuje za pomoc :) #prepaid #sim #play #plus #tmobile #orange #mobilevikings #njumobile #vikingsmobile
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedźcie mi, obecnie mam internet z orange do 10 mb/s i przy składaniu wniosku o dofinansowanie do budowy internetu szerokopasmowego w seriwise internet.gov.pl mam do wyboru netię oraz plusa.
U sąsiada widzę, ze ma niebieską kropkę, czyli według legendy - w zasięgu (ja mam szarą). Ma tam netię oraz plusa i pokazuje do 2 mb/s. Czy to oznacza, że tylko tych 2 operatorów się zgłosiło do budowy tutaj, a te 2 mb/s
Szczesliwychlopiecz_GULAGU - Powiedźcie mi, obecnie mam internet z orange do 10 mb/s ...

źródło: obraz_2023-11-01_100756365

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Ale o co pytasz? Pokaze te plakaty bo to, ze jest dofinansowanie nie oznacza, ze prowadzi to jedna firma w calej Polsce, takich programow jest mnostwo, co gmina w jednym wojewodztwie moze to robic nawet kilka roznych firm.
A zlozenie wniosku o dofinansowanie nic ci nie da, ktos zmieni wartosci w tablece w UKE a moze nie i beda wykazywac adresu wedlug swoich wytycznych.
Nikt sie nie zglosil do
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Wytłumaczę ci to w miarę szybko, wpierw wysyłasz zapytanie do dostępnych według strony operatorów o internet lecz jednocześnie cię oznacza to w ich systemie że ty potrzebujesz tego internetu. Potem takowe bazy są uwzględniane chociażby w projektach KPO/FERC które zostały ogłoszone na początku Czerwca tego roku dzięki czemu wiem że mój adres znalazł się w puli adresów konkretnego obszaru KPO który ma już wybranego wykonawcę lecz czekam na dalsze
  • Odpowiedz
Wychodzi na to, że w miejscu w którym mieszkam teraz NJU (Orange) ma bardzo zły zasięg, za to w Plusie telefony działają dobrze. Czy możecie polecić jakiś dobry pakiet dla dwóch osób? Teraz korzystam z NJU (29+19zł). Szukam:
-- pakietu na rozmowy (najlpiej nielimitowane i przydaje się często na stacjonarne),
-- ew. darmowe SMSy
-- chociaż po kilka GB internetu (ale głównie używany jest do maila itd.).
#plus #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jestem w trakcie przeprowadzki i jeszcze przez miesiąc nie będę miał internetu stacjonarnego. Z tego względu, że w telefonie mogę mieć dwie karty SIM, szukam jakiegoś startera na kartę, żeby z telefonu udostępniać sobie wifi. W jakiej sieci dostanę za niską cenę jak najwięcej internetu? Chciałbym żeby było tak, że po miesiącu już tego nie doładowuje i nie mam żadnych zobowiązań, po prostu o tym zapominam (da się tak? Nie wiem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@czaari Zasięg pewnie będzie, ale większym problemem będzie ewentualne duże obciążenie stacji. Tym niemniej raz, że inaczej niż kupując kartę SIM i testując osiągane prędkości się nie sprawdzi tego no i w końcu 5zł to nie majątek, można zaryzykować. ????
  • Odpowiedz
#galaxywatch #esim #orange #play #plus #tmobile

Mam galaxywatcha z LTE. Chcę mieć jednocześnie ten sam nr na zegarku i w komórce (coś jak ekstra e-sim w orange) Czy jest jakaś sieć która to obsługuje taką opcję w usłudze na kartę? Czy wszędzie jest to dostępne tylko w abonamentach? Czy Orange flex oferuje taką opcję?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wrokikus1 Orange Flex oferuje dwie karty na ten sam numer. W dowolnej konfiguracji - dwie SIM, SIM + eSIM oraz dwie eSIM. Dodatkowo można sobie wybrać czy karta ma być „do telefonu” z opcją dzwonienia, czy „to tabletu” sam internet
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Specjalista_Plus właśnie się dowiedziałem że darmowy jest tylko tekst xD filmiki i reszta pobiera pakiet. Zajebisty pakiet social free. xD kobita przy podpisywaniu umowy powiedziała że Facebook jest za darmo. Imo to jest potężne oszustwo z waszej strony i będę dążył do rozwiązania umowy.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@annotate przeszedłem w końcu do Plusa.
Miałem przez chwile 5G od T-mobile.
Najlepszy wynik wieczorem download to byloko około 60mega.

W plusie na tym samym ruterze wczoraj wieczorem wyciągnąłem 160 XD takze nie mam pytań:)
  • Odpowiedz
Jaki router polecicie do internetu #plus 5g? Z antena zewnętrza? Czy te kostki? Jest ich trochę a nie wiem który spisałby się najlepiej. Można coś wynegocjować i nich na firme coś lepsza ofertę niż na stronie? #internet #gsm #internetmobilny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki, zmieniam internet w telefonie. Obecnie mam 15GB w T-mobile, ale szybko mi sie konczy (okolo 15 dni max). Co polecacie wziąć? W jakiej sieci? T-mobile zaproponowalo mi abonament za 65zł, nielimitowany (czy teraz jest cos takiego jak nielimitowany?) ma on mieć predkość 30Mbit/s. Nie chce zeby mi zwalniał. W PLAY zaoferowali 120gb miesiecznie za 70 albo 100zl. Czego uzywacie? #internet #5g #4g #tmobile
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach