Hej, czy odu idu 200 można zakupić na własną rękę? Chodzi o to że u operatora wychodzi drogo, wi3c chciałbym zakupić z allegro. Czy zainstalowana na własną rękę antena i ruter będzie działała? Bo rozumiem że od operatora dostaje się karte sim i ja wprowadza do rutera i ona daje internet? #plus #internet #kiciochpyta #komputery #informatyka #gsm
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
rihno
- 0
wypokowy_expert
via Wykop- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
rihno
- 0
@wypokowy_expert Oki dzięki
- 0
Chce się upewnić jak wziąłem telefon na umowę z plusa to tylko karty z tej sieci działaja tak?
#telefony #smartfon #plus #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
#telefony #smartfon #plus #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
@Onaaa20 Nie ma simlocka, ale jest coś lepszego - gdy będziesz zalegał ze spłatą zablokują Ci zarówno kartę SIM, jak i telefon (o tym drugim haczyku warto pamiętać kupując telefon z drugiej ręki).
@Onaaa20 Myślę, że nie tyle się boją, co rozsądnie omijają tego typu oferty. Bo szkoda ryzykować niemałą kwotę, by pewnego dnia obudzić się z telefonem odciętym od sygnału sieci komórkowej. Lub wręcz zablokowanym na poziomie oprogramowania.
- 0
Drogie Mirki. Szukam jakiejś fajnej oferty abonamentu do telefonu. Do tej pory miałem 3 numery w plusie, 100zl za 40gb dla 3 numerów ale nagle plus postanowił sobie zmienić warunki umowy i obcięli nam internet przez pół ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślałem nad Virgin mobile gdzie za 3 numery place 70zl I mam 120gb do podziału na 3 lub premium mobile, trochę gorsze warunki ale i tak lepsze
Myślałem nad Virgin mobile gdzie za 3 numery place 70zl I mam 120gb do podziału na 3 lub premium mobile, trochę gorsze warunki ale i tak lepsze
- 0
- 0
@prawdziwek niestety, chociaż co zabawniejsze przynajmniej gra video ale dźwięk tnie :D
@Socah: a daj full hd albo 4k, często te rozdzielczości są blizej ciebie na serwerze i lepsza jakosc dziala szybciej
Jaka sieć ma najdłuższa ważność konta bez doładowań i najtaniej?
Mam kartę której nie używam ale nie chce stracić tego numeru.
#pytanie #operatorzy #plus #orange #play #sieckomorkowa
Mam kartę której nie używam ale nie chce stracić tego numeru.
#pytanie #operatorzy #plus #orange #play #sieckomorkowa
@prawdziwek: ale do rodziny nie można już przejsc, kupić nowego startera
- 0
Czy takie działanie jak tutaj:
https://allegro.pl/oferta/tablet-samsung-galaxy-tab-a7-lite-t225-8-7-3-gb-32-gb-szary-opis-14629265303
nie nosi przypadkiem znamion paserstwa? Lombard sprzedaje tablet należący do @Specjalista_Plus co widać po opisie i po zdjęciu urządzenia z ekranem blokady. #operatorzy #prawo #allegro #imei #plus
https://allegro.pl/oferta/tablet-samsung-galaxy-tab-a7-lite-t225-8-7-3-gb-32-gb-szary-opis-14629265303
nie nosi przypadkiem znamion paserstwa? Lombard sprzedaje tablet należący do @Specjalista_Plus co widać po opisie i po zdjęciu urządzenia z ekranem blokady. #operatorzy #prawo #allegro #imei #plus
@PAST: jest własnością lombardu skoro nabyli w dobrej wierze. Polecam poczytać kodeks cywilny w tym zakresie
@PAST:
Art. 169. [Nabycie ruchomości od nieuprawnionego]
§ 1. Jeżeli osoba nieuprawniona do rozporządzania rzeczą ruchomą zbywa rzecz i wydaje ją nabywcy, nabywca uzyskuje własność z chwilą objęcia rzeczy w posiadanie, chyba że działa w złej wierze.
Kwestią sporną jest dobra lub zła wina, czasem z nudów oglądałem lombard na YT i tam ci kolesie zawsze jak ktoś przychodził z telefonem to pytali czy od operatora, czy jest umowa etc.
Art. 169. [Nabycie ruchomości od nieuprawnionego]
§ 1. Jeżeli osoba nieuprawniona do rozporządzania rzeczą ruchomą zbywa rzecz i wydaje ją nabywcy, nabywca uzyskuje własność z chwilą objęcia rzeczy w posiadanie, chyba że działa w złej wierze.
Kwestią sporną jest dobra lub zła wina, czasem z nudów oglądałem lombard na YT i tam ci kolesie zawsze jak ktoś przychodził z telefonem to pytali czy od operatora, czy jest umowa etc.
- 0
Ktoś z Mireczków przechodził z #plush abo do #orangeflex ? Lepiej czy gorzej w Orange Flex?
#plus #orange #operatorzykomorkowi #siecikomorkowe
#plus #orange #operatorzykomorkowi #siecikomorkowe
@radkon ja mam nie narzekam, mam też firmowy z plusa srał pies tą sieć
Ja bardzo sobie chwalę Orange flex . Jeszcze nigdy nie miałem problemów z zasięgiem i internetem
- 0
Kiedy wreszcie te odświeżenie aplikacji i dodanie możliwości logowania biometrycznego do apki? Bo trochę odstajecie na tle konkurencji (lekko mówiąc) #plus #telefony #telekomunikacja
konto usunięte via Wykop
- 1
@TrexTeR: Ta aplikacja nie nadaje się już do modernizacji. Należy stworzyć nową od zera.
Pytanie do posiadaczy plusha na kartę. Chcę uruchomić cyklicznie pakiet 30gb, w nim jest 15gb +15gb. Czy któraś z tych 15tek bądź obie kumulują się i zbierają w puli co miesiąc?
Może @Specjalista_Plus coś wie na ten temat?
#plus #plush
Może @Specjalista_Plus coś wie na ten temat?
#plus #plush
źródło: temp_file2915798037706857574
PobierzWitajcie, potrzebuje zakupić kartę SIM do telefonu który będzie służył tylko do przyjmowania SMS weryfikacyjnych itd. Najlepiej bez daty ważności lub z możliwością kupienia takiej opcji smsem. Myślałem nad Play OdNowa. Drugie pytanie czy w dzisiejszych czasach mogę zarejestrować kartę przez internet? Dziękuje za pomoc :) #prepaid #sim #play #plus #tmobile #orange #mobilevikings #njumobile #vikingsmobile
@Bukiet230301: w taryfie Prosto na Kartę mamy taką usługę jak Środki Ważne Rok oraz w Nowym Plushu - Plush Ważny Rok. Zestawienie wszystkich pakietów i promocji w tych ofertach, znajdziesz w naszym FAQ.
Starter można nabyć w sieci sklepów Żabka. Tam ją też zarejestrować. Więcej informacji na temat rejestracji znajdziesz tutaj: https://bok.plus.pl/article/420
Starter można nabyć w sieci sklepów Żabka. Tam ją też zarejestrować. Więcej informacji na temat rejestracji znajdziesz tutaj: https://bok.plus.pl/article/420
@Bukiet230301: może appki pokroju 2nr lub priv zdadzą egzamin?
@razdwatrzy55: założenie konta tylko żeby ci pomóc jest passe, jak i zadawanie takich durnych pytań. Skąd mamy wiedzieć, wiesz ile jest urządzeń na androidzie xD
- 0
@Megawonsz_dziewienc: już ogarniete mam rcs zamiast sms ;) i to przez brak neta
Powiedźcie mi, obecnie mam internet z orange do 10 mb/s i przy składaniu wniosku o dofinansowanie do budowy internetu szerokopasmowego w seriwise internet.gov.pl mam do wyboru netię oraz plusa.
U sąsiada widzę, ze ma niebieską kropkę, czyli według legendy - w zasięgu (ja mam szarą). Ma tam netię oraz plusa i pokazuje do 2 mb/s. Czy to oznacza, że tylko tych 2 operatorów się zgłosiło do budowy tutaj, a te 2 mb/s
U sąsiada widzę, ze ma niebieską kropkę, czyli według legendy - w zasięgu (ja mam szarą). Ma tam netię oraz plusa i pokazuje do 2 mb/s. Czy to oznacza, że tylko tych 2 operatorów się zgłosiło do budowy tutaj, a te 2 mb/s
źródło: obraz_2023-11-01_100756365
Pobierz@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Ale o co pytasz? Pokaze te plakaty bo to, ze jest dofinansowanie nie oznacza, ze prowadzi to jedna firma w calej Polsce, takich programow jest mnostwo, co gmina w jednym wojewodztwie moze to robic nawet kilka roznych firm.
A zlozenie wniosku o dofinansowanie nic ci nie da, ktos zmieni wartosci w tablece w UKE a moze nie i beda wykazywac adresu wedlug swoich wytycznych.
Nikt sie nie zglosil do
A zlozenie wniosku o dofinansowanie nic ci nie da, ktos zmieni wartosci w tablece w UKE a moze nie i beda wykazywac adresu wedlug swoich wytycznych.
Nikt sie nie zglosil do
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Wytłumaczę ci to w miarę szybko, wpierw wysyłasz zapytanie do dostępnych według strony operatorów o internet lecz jednocześnie cię oznacza to w ich systemie że ty potrzebujesz tego internetu. Potem takowe bazy są uwzględniane chociażby w projektach KPO/FERC które zostały ogłoszone na początku Czerwca tego roku dzięki czemu wiem że mój adres znalazł się w puli adresów konkretnego obszaru KPO który ma już wybranego wykonawcę lecz czekam na dalsze
- 0
Wychodzi na to, że w miejscu w którym mieszkam teraz NJU (Orange) ma bardzo zły zasięg, za to w Plusie telefony działają dobrze. Czy możecie polecić jakiś dobry pakiet dla dwóch osób? Teraz korzystam z NJU (29+19zł). Szukam:
-- pakietu na rozmowy (najlpiej nielimitowane i przydaje się często na stacjonarne),
-- ew. darmowe SMSy
-- chociaż po kilka GB internetu (ale głównie używany jest do maila itd.).
#plus #telefony
-- pakietu na rozmowy (najlpiej nielimitowane i przydaje się często na stacjonarne),
-- ew. darmowe SMSy
-- chociaż po kilka GB internetu (ale głównie używany jest do maila itd.).
#plus #telefony
- 0
Mirki, jestem w trakcie przeprowadzki i jeszcze przez miesiąc nie będę miał internetu stacjonarnego. Z tego względu, że w telefonie mogę mieć dwie karty SIM, szukam jakiegoś startera na kartę, żeby z telefonu udostępniać sobie wifi. W jakiej sieci dostanę za niską cenę jak najwięcej internetu? Chciałbym żeby było tak, że po miesiącu już tego nie doładowuje i nie mam żadnych zobowiązań, po prostu o tym zapominam (da się tak? Nie wiem
@czaari Zasięg pewnie będzie, ale większym problemem będzie ewentualne duże obciążenie stacji. Tym niemniej raz, że inaczej niż kupując kartę SIM i testując osiągane prędkości się nie sprawdzi tego no i w końcu 5zł to nie majątek, można zaryzykować. ????
@czaari: polecamy Orange na kartę. Po miesiącu możesz przestać korzystać i zapomnieć, ale mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej ;) Szczegóły oferty na https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte.
1
Co klienci myślą o Plus? Opinie o operatorze nie pozostawiają żadnych złudzeń

Opinie o Plus, czyli jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, są przeróżne. Znajdziemy zarówno opinie pozytywne o Plus, ale nie zabraknie też
z- 4
- #
- #
- #
- #
#galaxywatch #esim #orange #play #plus #tmobile
Mam galaxywatcha z LTE. Chcę mieć jednocześnie ten sam nr na zegarku i w komórce (coś jak ekstra e-sim w orange) Czy jest jakaś sieć która to obsługuje taką opcję w usłudze na kartę? Czy wszędzie jest to dostępne tylko w abonamentach? Czy Orange flex oferuje taką opcję?
Mam galaxywatcha z LTE. Chcę mieć jednocześnie ten sam nr na zegarku i w komórce (coś jak ekstra e-sim w orange) Czy jest jakaś sieć która to obsługuje taką opcję w usłudze na kartę? Czy wszędzie jest to dostępne tylko w abonamentach? Czy Orange flex oferuje taką opcję?
@wrokikus1 Orange Flex oferuje dwie karty na ten sam numer. W dowolnej konfiguracji - dwie SIM, SIM + eSIM oraz dwie eSIM. Dodatkowo można sobie wybrać czy karta ma być „do telefonu” z opcją dzwonienia, czy „to tabletu” sam internet
- 1
@humantezczlowiek: Dzięki wielkie, prawie wrąbałem się w abonament za prawie 6 dych w orange przez jakiegoś gościa na lini orange, a we flexie za 3 dychy mam to czego chcę. Dzięki wielkie też @TSoprano
- 0
Mam od miesiąca abo w plushu i niby dostałem pakiet social free ale Facebook zużył mi 16gb , pakietu podstawowego. Wtf?! To się samemu włącza czy mnie okradli w biały dzien?
#plus #plush #telekomunikacja #kiciochpyta
#plus #plush #telekomunikacja #kiciochpyta
- 1
@Specjalista_Plus ale co to ma do rzeczy? Facebook zużył mi pakiet a nie powinien z tego co mówiła kobita jak mnie werbowała.
- 1
@Specjalista_Plus właśnie się dowiedziałem że darmowy jest tylko tekst xD filmiki i reszta pobiera pakiet. Zajebisty pakiet social free. xD kobita przy podpisywaniu umowy powiedziała że Facebook jest za darmo. Imo to jest potężne oszustwo z waszej strony i będę dążył do rozwiązania umowy.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@annotate przeszedłem w końcu do Plusa.
Miałem przez chwile 5G od T-mobile.
Najlepszy wynik wieczorem download to byloko około 60mega.
W plusie na tym samym ruterze wczoraj wieczorem wyciągnąłem 160 XD takze nie mam pytań:)
Miałem przez chwile 5G od T-mobile.
Najlepszy wynik wieczorem download to byloko około 60mega.
W plusie na tym samym ruterze wczoraj wieczorem wyciągnąłem 160 XD takze nie mam pytań:)
konto usunięte via Wykop
- 0
@jedmar: ja wciąż nie uzyskałem lepszego wyniku na tmobile 5g niż na lte... :D bezsens.
- 0
Jaki router polecicie do internetu #plus 5g? Z antena zewnętrza? Czy te kostki? Jest ich trochę a nie wiem który spisałby się najlepiej. Można coś wynegocjować i nich na firme coś lepsza ofertę niż na stronie? #internet #gsm #internetmobilny
@RikBig: ZTE 5G...zte-mc889-odu-jednostka-zewntrzna-5g-lte-cat19 jest kozak!
Kupiłem poza umową bo czasem mam neta z plusa a czasem z testuje innych operatorów... nie masz simlocka wtedy
Kupiłem poza umową bo czasem mam neta z plusa a czasem z testuje innych operatorów... nie masz simlocka wtedy
Cześć Mirki, zmieniam internet w telefonie. Obecnie mam 15GB w T-mobile, ale szybko mi sie konczy (okolo 15 dni max). Co polecacie wziąć? W jakiej sieci? T-mobile zaproponowalo mi abonament za 65zł, nielimitowany (czy teraz jest cos takiego jak nielimitowany?) ma on mieć predkość 30Mbit/s. Nie chce zeby mi zwalniał. W PLAY zaoferowali 120gb miesiecznie za 70 albo 100zl. Czego uzywacie? #internet #5g #4g #tmobile
@MrocznyZniwiarz69PL: flex za 80zl nielimitowany, ale po 60-70gb zarzucili na mnie kaganiec niestety
@MrocznyZniwiarz69PL: polecam Orange Flex - prosta oferta, prosta obsługa w aplikacji, żadnej umowy, zmieniasz kiedy chcesz ;) Zapraszam na https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie






















