Właśnie odkryłem że #plus fakturuje mnie od roku w #pracbaza na równo 20 nieistniejących numerów. Nawet mam wyznaczonego opiekuna, niejaką panią Joannę, do której nikt nie zna numeru ani maila. Hej, @Specjalista_Plus , co tu się dzieje?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
Ma ktoś pomysł dlaczego nie działa internet w routerze 4G w sieci Plus?
https://www.x-kom.pl/p/1196981-router-mercusys-mb110-4g-300mbps-b-g-n-3g-4glte-150mbps.html
Jakaś masakra, łączy się wykrywa sieć komórkową, WiFi też działa, daje się z poziomu www routera wysłać SMS, wszystko niby spoko ale do internetu się nie łączy, za to w sieci PLAY router działa od razu bez pytania i jest internet. Dodam że Plus działa internet 4G normalnie na smartfonie od zawsze. Trzeba jakoś konfigurować połączenie po stronie operatora?
https://www.x-kom.pl/p/1196981-router-mercusys-mb110-4g-300mbps-b-g-n-3g-4glte-150mbps.html
Jakaś masakra, łączy się wykrywa sieć komórkową, WiFi też działa, daje się z poziomu www routera wysłać SMS, wszystko niby spoko ale do internetu się nie łączy, za to w sieci PLAY router działa od razu bez pytania i jest internet. Dodam że Plus działa internet 4G normalnie na smartfonie od zawsze. Trzeba jakoś konfigurować połączenie po stronie operatora?
źródło: stressed-technician-looking-at-open-server-locker-F72MJ4
Pobierz- 0
Chce kupić od gościa Samsung'a S22 za 1300zł (w miare dobra cena) i pytam czy telefon wzięty na raty/umowe, a on odpisuje (screenshot) Sprawdziłem po Imei i nie ma go w żadnej bazie play'a ani playa, orange, tmobile. To jak on ten telefon dostał że nie musi go spłacać, ktoś wytłumaczy? I mogę se go bezpiecznie kupić?
#play #orange #plus #tmobile
#play #orange #plus #tmobile
źródło: Screenshot 2024-01-08 230609
Pobierz@Yagami weź też pod uwagę że to może być scam, wysyła ci czysty imei żebyś się nagrzał a przy kupnie powie a bo mam dwa i to jest ten drugi albo jakąś inną bajkę wciśnie, najbezpieczniej spisz z nim umowę kupna sprzedaży będziesz miał niewiele ale chociaż coś jak po 3 miechach telefon straci zasięg
@Yagami pewnie już nieaktualne, ale napiszę. Są dwa typy ofert: abonament + raty oraz abonament z wplecioną dopłatą za sprzęt. W pierwszym przypadku urządzenie jest własnością operatora do momentu spłacenia rat. W drugim stajesz się właścicielem telefonu od razu po podpisaniu umowy niezależnie od tego, ile wpłacasz za sprzęt przy podpisaniu umowy, może to być nawet złotówka, a czy klient będzie spłacał abonament z ukrytą dopłatą za telefon, to już ryzyko
#swiatlowod #plus
Cześć, Mirki, jaką macie opinie o światłowodzie z Plusa? Interesuje mnie najtańsza oferta, tj. 300 Mb/s, bo mi więcej do szczęścia nie potrzeba, ale Plus od lat ma dość słabe opinie, i nie wiem, czy się w to pchać.
Cześć, Mirki, jaką macie opinie o światłowodzie z Plusa? Interesuje mnie najtańsza oferta, tj. 300 Mb/s, bo mi więcej do szczęścia nie potrzeba, ale Plus od lat ma dość słabe opinie, i nie wiem, czy się w to pchać.
@weatherday: usługa światłowodu w przypadku Plusa jest świadczona przez Netie, także zależy jakie opinie masz o Netii w swojej okolicy.
Dla najniższego pakietu pewnie nadal dają huawei dg8245v lub podobny, Plus nie daje też bezpośrednio danych PPPoE, ale można sobie wyciągnąć z routera.
Osobiście jakoś bardzo nie narzekam, ale bywały miesiące gdzie netia miała spore problemy z dostępnością.
Dla najniższego pakietu pewnie nadal dają huawei dg8245v lub podobny, Plus nie daje też bezpośrednio danych PPPoE, ale można sobie wyciągnąć z routera.
Osobiście jakoś bardzo nie narzekam, ale bywały miesiące gdzie netia miała spore problemy z dostępnością.
@weatherday: mój sąsiad założył w Plusie i żałuje, bo ma właśnie 300 i ledwie mu 100 przekracza, według umowy mieści się to w zakresie, po podpisaniu umowy w ogóle miał problem z podłączeniem, zanim w ogóle mu ruszył to minęło 14 dni okresu gdy mógł zerwać umowę. Generalnie niezły cyrk. Ja obok mam Orange i 600/100 cały czas mega stabilne. Dodam iż światło na liniach od Nexery, projekt POPC.
@mati030299 dotyczy każdej formy. Nie będziesz płacił - zablokują.
@mati030299: jeśli jest wzięty do abonamentu (płacisz wyższy abonament) to nie będzie blokady, jak jest wzięty na raty (masz plan ratalny) to będzie blokada przy braku spłaty. Blokada jest na IMEI na wszystkich operatorów w Polsce.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zakończyłem umowę z orange i tak się zdarzyło, że podczas przeprowadzki zgubił mi się od nich sprzęt, który trzeba oddać na koniec.
Funbox 3.0, dekoder 4k premium, terminal ont, kable do tego dzadostwa i pilot.
Ktoś ma namiary albo sam posiada ten sprzęt po jakiejś normalnej cenie? Dziękuję :)
#orange #internet #tv #play #tmobile #plus #vectra #inea
Funbox 3.0, dekoder 4k premium, terminal ont, kable do tego dzadostwa i pilot.
Ktoś ma namiary albo sam posiada ten sprzęt po jakiejś normalnej cenie? Dziękuję :)
#orange #internet #tv #play #tmobile #plus #vectra #inea
@Polska2080: to może nie być takie proste, bo odonotowują numery seryjne sprzętu, który użyczają
@Polska2080 No niestety będzie Cię to kosztowało 1300 zł. Nawet jakbyś znalazł identyczne urządzenia to nie uwzględnią zwrotu gdyż wystąpi niezgodność numerów seryjnych.
#orange #orangeflex
Po 4 latach s--------m z flex bo z tego gówna nie da się korzystać od jakiegoś czasu, internet wolny jak w średniowieczu XD Kiedyś prędkości na poziomie 80Mb/s dziś ledwo dobija do 15 i ciągle awarie albo prędkość 1Mb/s
Szukam oferty gdzie za podobne pieniądze dostanę te 150giga i nie będę się w------ł
Byle nie sieć #plus
i coś bez abonamentu
Po 4 latach s--------m z flex bo z tego gówna nie da się korzystać od jakiegoś czasu, internet wolny jak w średniowieczu XD Kiedyś prędkości na poziomie 80Mb/s dziś ledwo dobija do 15 i ciągle awarie albo prędkość 1Mb/s
Szukam oferty gdzie za podobne pieniądze dostanę te 150giga i nie będę się w------ł
Byle nie sieć #plus
i coś bez abonamentu
konto usunięte via Wykop
- 3
@ZiobroZaskoczenia: mobileVikings jak chcesz to Ci kod podam. Posiadają eSIM i internet u nich się kumuluje. Ja korzystam z subskrypcji i mam 60gb. Oni korzystają z Play i Tmobile
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Witajcie Mirkowie,
Przeprowadziłem się na wieś i szukam internetu. Niestety w grę wchodzi tylko radiówka z anteną zewnętrzną.
Czy można w jakiś sposób sprawdzić jaka sieć będzie najlepsza w mojej okolicy? Jakie nadajniki w okolicy się najlepiej sprawdzą i jak ustawić antenę? Wiem, ze mógłbym wziąć po prostu startery różnych sieci i sprawdzić samemu. Jednakże, zasięg jest tutaj tak słaby, że bez aneteny zew. nic mogę nie złapać.
Pytanie
Przeprowadziłem się na wieś i szukam internetu. Niestety w grę wchodzi tylko radiówka z anteną zewnętrzną.
Czy można w jakiś sposób sprawdzić jaka sieć będzie najlepsza w mojej okolicy? Jakie nadajniki w okolicy się najlepiej sprawdzą i jak ustawić antenę? Wiem, ze mógłbym wziąć po prostu startery różnych sieci i sprawdzić samemu. Jednakże, zasięg jest tutaj tak słaby, że bez aneteny zew. nic mogę nie złapać.
Pytanie
@actind, poza miastem warto przetestować naszą usługę NET BOX. Aktualnie również możesz skorzystać z naszej promocji i zgarnąć usługi za rok w prezencie. Dodatkowych plusem, jest to, że możesz przetestować nasze usługi przez 21 dni. Jeśli NET BOX okaże się tym, czego potrzebujesz, będziesz mógł po prostu dalej z niego korzystać. Jeśli nie, możesz nam oddać sprzęt i rozwiązać umowę (nie dotyczy ofert grupowych - to jaką będziesz miał ofertę
- 0
@Pietr: I co odpalili w calym kraju? Gdzie ten specjalista?
@krzywy_kanister: w którym miejscu napisałem, że w całym kraju? XD
Do LTE jeszcze się przywal bo nie w każdej piwnicy czy środku puszczy nie działa. Poza tym nie ma szans aby pasmem C objąć cały kraj.
Do LTE jeszcze się przywal bo nie w każdej piwnicy czy środku puszczy nie działa. Poza tym nie ma szans aby pasmem C objąć cały kraj.
Dlaczego znów nie działa poprawnie aplikacja iplus i konto klienta na plus.pl
Co za dziadostwo
#plus #siecikomorkowe
Co za dziadostwo
#plus #siecikomorkowe
@HerrBorowiecki: jak aktualnie wygląda sytuacja?
- 0
@Specjalista_Plus: później już na szczęście ruszyło, ale ten bałagan z logowaniem SSO jest dramatyczny, aplikacja "nie trzyma" danych logowania (Android i nowe SSO - konto na plus.pl)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@advert: Roznie operatorzy maja rozny zasieg czy oblozenie nawet jak sa fizycznie na tym samym maszcie bo kazdy ma swoj sprzet albo czestotliwosci (jak tmobile i orange dzialaja w ramach networks! ktore ogarnia wspolnie sieci). Mozesz kupowac startery potestowac.
@Ever_Ns Zajebista gadka, sa rozne zadupia, nie ma reguly, ze Play ma super zasieg a Orange zly na zadupiach czy na odwrot, trzeba sprawdzac miejsca gdzie przebywamy.
@Ever_Ns Zajebista gadka, sa rozne zadupia, nie ma reguly, ze Play ma super zasieg a Orange zly na zadupiach czy na odwrot, trzeba sprawdzac miejsca gdzie przebywamy.
konto usunięte via Wykop
- 4
#starter jak kupie w Żabce starter za 10zł jakiejkolwiek sieci komórkowej to dostanę w nim numer? Nigdy nie kupowałem starterów, a potrzebuje nowy numer telefonu jak najszybciej #plus #tmobile #orange #siecikomorkowe
@ceo_of_ldar: tak, tylko poproś jeszcze o zarejestrowanie numeru
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@kolonko: nie wynoś numeru ale popatrz na fakt mobile lub na virgin mobile (na kartę)
@kolonko: Jak jesteś w Play to przechodzisz kodem *163*12# do Fakt Mobile, najłatwiej przejść z Play na kartę. Za 5 zł masz konto ważne rok a co tydzień możesz uzyskać kodami 10 minut, 10 SMS i 50 MB internetu gratis. Zachowując cotygodniową dyscyplinę w wysyłaniu kodów można to chomikować więc niewiele używając mieć aktywny numer gratis. Są też tanie pakiety za 3 zł i 9 zł. Taryfa stoi na lejku
- 1
Mam trochę dostepnych środków w telefonie na kartę, jak mozna je wydać? Czy mozna je jakoś wymienić na środki w #google #googleplay? Jesli nie to chyba sms na owsiaka pójdą.. #plus #doladowanie
@Haerbin: może jakieś tapety na telefon sobie ściągnij albo dzwonki polifoniczne?
- 2
@Tiab: mam 1tgb od netii, ale to dopiero z miesiac wiec ciezko cos powiedziec, na razie jest spoko.
zreszta jakosc uslug zalezy od miasta czy nawet dzielnicy
zreszta jakosc uslug zalezy od miasta czy nawet dzielnicy
@Tiab: miałem 2 lata inea, teraz od roku netia i z obu jestem zadowolony, zmieniłem tylko dla tego że netia jest tańsza o 20zł za podobny pakiet
- 1
@digitalalchemist aha :( BTW są magicy na yt się ogłaszają za 400-600 niby zdejmują nawet blokadę imei ale bez zmieniania imei xD ale nie cche tego testować żeby później po policjach nie chodzić :)
@kretovsky: właśnie widziałem, że są tacy i nawet zastanawiałem się nad skorzystaniem ale jak wczytywałem się na czym to polega to zapamietałem, że to jest jakieś drutowanie i telefon i tak nie będzie w pełni funkcjonalny
- 1
Drogie Mirki. Od wczoraj po tym jak wróciłem do domu (inna miejscowość niż miejsce pracy) mam problem z połączeniami przez telefon. Albo nie jestem w stanie ich wykonać albo jeśli już się udaje to dźwięk jest jakby szarpany i w ogóle nie słyszę rozmówcy. Nie jest to wina telefonu, bo połączenia np. przez Whatsappa czy messengera są w porządku, tak samo w porządku były rozmowy po użyciu karty SIM innego operatora. Da
































Vectra mobile 30GB/mc potem nolimit ale z prędkościa 1Mbit/s(czyli używalnie), nolimit rozmowy, smsy za 20zł/mc
Tu Biedronka cyklicznie 100min, 100sms za 5zł/mc i do drugiego sim dla internetu Orange na kartę po przeniesieniu gdzie masz rok ważności konta, 100GB za rejestracje w Mój Orange i 200GB za zgody marketingowe ważne