Czy ja mogę się trochę pochwalić? ()

Jakiś czas temu wydawca Pana Lodowego Ogrodu, Fabryka Słów, zorganizowała konkurs na opowiadania ze świata PLO. Zwieńczeniem konkursu ma być antologia konkursowych opowiadań. Napisałem, wysłałem, życie toczyło się dalej. W ocenianiu brał udział sam Jarosław Grzędowicz, kilka dni temu opublikowano wyniki - wybrano 10 opowiadań i... moje też jest na tej liście! Radość niesamowita, teraz tylko trzeba uzbroić
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhippingQueen: nazwałbym czytanie PLO od 2 tomu taka huśtawka. Raz jestem na dole raz na górze, raz szybko mi się czyta raz jak krew z nosa, problem w tym że nawet jak mi się szybko czytało to historia nie była satysfakcjonująca a jego styl przeraźliwie zaliczał zjazdy.
  • Odpowiedz
#ksiazki #ksiazka #plo #panlodowegoogrodu #grzedowicz

"Przyspieszenie uderzyło mu w żyły, jeszcze zanim tamten wypuścił dysk. Rzeczywiście ruchem nadgarstka, tak samo jak na plaży."

"– Na plaży nie miałem sobie równych – wycedził Wędrowiec i podniósł leżący w trawie miecz. Znalazł jeszcze tarczę i, roztrącając tłum, opuścił Krąg Ognia."

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć o jaką walkę na plaży chodzi, bo nic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Wykopki. Magowie, gobliny, elfy, krasnoludy, trolle, metro-gąsienice.. , jon snow, Nesbo I cala reszta. Znam dzieki Wam!!! Gdyby nie Wy- nie miałabym tak kolorowych książkowych snow( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziękuję za super barwne wieczory i noce:) #ksiazki #plo #plio #swiatdysku #tolkien i inne ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ksiazki #plo
Zachęcona Waszymi wpisami wzięłam sę za Pana Lodowego Ogrodu... Chomikuj -> PLO 1-4... Zaczynam tom 1... troszkę mi się nie zgadzało z recenzją 1 tomu ale co tam... Fajnie się czyta... Trochę niespójnie... jakby od kontekstu wyrwane... Przeczytałam - od połowy już z dużym zapałem... kończę na moim kindelku... ostatnia strona... KONIEC TOMU III .... Prawie przegrałam sagę ... (prawie, bo dzięki Bogu od IV nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak myślicie, co wyjdzie z tej gry planszowej Pan Lodowego Ogrodu? O tym wydawnictwie RedImp to pierwszy raz słyszę, ich (nie wiem czy nie jedyna) gra "Enclave: Zakon Krańca Świata" jest oceniana dość nisko na BGG (aczkolwiek ma też niewiele głosów), a sam nigdy nie grałem. Mam nadzieję, że tego nie zepsują i nie zrobią z tego jakiegoś Eurobiznesu, bo pewnie na drugą planszówkę opartą na tej książce próżno będzie czekać.

#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Failar: Nie śledzę tej gry, ale Trzewiczek w swoim podcaście mówił, że to raczej ciężka gra dla geeków, więc o podobieństwo do eurobiznesu bym się nie martwił ;)
  • Odpowiedz