Mirki,

Mam na sprzedaż doładowanie Play o wartości 50zl.
Pozbędę się za 45zl.

Chętni na priv!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Monika5786: Poszukaj na forum bez-kabli - tam powinni Ci pomóc w tej sprawie albo już ktoś zadał podobne pytanie, to odnajdziesz odpowiedź ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdzie teraz warto wziąć internet domowy (mobilny, tj żebym mógł go sobie przenieść jak coś)?
T-mobile kiedyś miało ofertę unlimited z "do 20mb/s / 60mb/s" ale teraz jej nie ma z tego co widzę. Jest jakaś firma która oferuje unlimited czy trzeba brać pakiet, jak w t-mobile np. 100gb?

Ile w ogóle wykorzystujecie gb na miesiąc?
#warszawa #internet #kiciochpyta #pytanie #tmobile #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodziak no to w upc masz możliwość wzięcia netu bez zobowiązań, a jak się będziesz wyprowadzał w miejsce gdzie jest upc to możesz przenieść usługę. Korzystałem z lte wiele lat i nie polecam, za to z upc sobie chwalę. Bez problemu wypowiedziałem umowę jak planowałem się wyprowadzić.
  • Odpowiedz
Jakie mixa bądź abonament polecacie dla starszej osoby? Chodzi o coś z telefonem, na szybko. Wiem że mix to nie jest do końca opłacalna opcja, ale chodzi głównie o telefon za półdarmo, a to co dają sieci (no limit do własnej sieci/no limit sms i 2gb internetu) z pewnością wystarczy. Chodzi o budżetową opcję, doładowanie 30/40zł.
Widziałem że Plus ma Xiaomi Redmi 7 i Galaxy A10, co o nich sądzicie?
#telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy jest apka bądź jakaś możliwość sprawdzić w jakich godzinach był używany internet na telefonie? Według systemu dokładnie wczoraj i przedwczoraj zużyłem po 5gb na hotspot, tylko problem jest taki, że nie używałem tej opcji, a dzięki temu cały transfer poszedł w p---u

#android #play #aplikacjemobilne #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek_januszy: Trochę naokoło chyba, ale jak wejdziesz w sieci zwykłe i bezprzewodowe to tam będzie wykorzystanie transmisji danych, a tam Zyżucie w tym miesiącu wg Aplikacji. Klieknij w to co najwięcej zużywa i powinieneś mieć możliwość na zamianę na 24h a wtedy będzie godzinowo chhyba.
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: Możesz spróbować napisać zgłoszenie przez Play24 o taką informację. Jeszcze na początku roku bez problemu to działało - a teraz chyba po zalogowaniu się w systemie jest zbiorcze rozliczenie z paru ostatnich godzin.
  • Odpowiedz
Przeniosłem niedawno numer do Play, bo już miałem dość Orange i mam pytanie odnośnie internetu zawartego w abonamencie. Mam formułę Solo M i 20GB internetu i zastanawiam się co się stanie po wykorzystaniu pakietu? Mój brat ma taką samą formułę tylko mniejszy pakietu internetu, bo umowę podpisał jakoś pół lub rok wcześniej i posiada lejek 1Mb/s (przy okazji on wszystko załatwił w salonie, a ja przez internet). U mnie informacji o czymś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lyncz: jeszcze niedawno mieli dużo lepsza. Dało się wyrwać to co powyżej minus MMS za ok 250zl czyli ponad 110zl taniej niż powyżej
  • Odpowiedz
Wyłączyłem zgody marketingowe w @play_polska bo nękali mnie telefonami z promocjami. Kosztowało mnie to +5zł do rachunku. Nie wielę jak za brak telefonów w sobotę o 8 rano z ofertą której nie potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po 2 miesiącach spokoju dziś dostaję od nich sms jak na screenie poniżej. Czy to złamanie RODO i mogę kręcić małysza?

#play #rodo #gdpr
marsmarchmars - Wyłączyłem zgody marketingowe w @play_polska bo nękali mnie telefonam...

źródło: comment_nkLCvraVjDKggrZkVCuiK8vlaj0yzMx2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@browaldo: Jeśli bloker kasuje SMS po jego odebraniu przez telefon to raport zostanie wysłany (przez sieć/operatora). Żeby nie było raportu, telefon musiałby takiego SMSa faktycznie nie odebrać (np. być wyłączony lub poza zasięgiem).
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim darmowy pakiet 30 GB ważny przez rok. Wystarczy zasilić konto za min. 30 zł w ciągu pierwszych 15 dni od uruchomienia startera (więcej info w regulaminie).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod: *136*11*8965#)

Dzięki temu, po zasileniu
  • Odpowiedz
Czy ktoś korzysta z orange love w pakiecie światłowód 300 Mb/s+telewizja+telefon? Możecie powiedzieć jakie macie wrażenia? Czy warto?
Aktualnie wszystko mam na kartę (telefon w plusie + internet elastyczny w Play 10GB/10PLN) i łącznie wychodzi mnie to jakieś 70 złotych miesięcznie, ale.... Kupiłem tv i pewnie będę chciał oglądać YT oraz HBO s HD jak nie 4K i za internet zapłacę pewne jak za zboże.
Są jakieś minusy pakietu Orange love? Nikt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wygryw_pospolity teraz jest dobry czas żeby wziąć pakiet bo dostajesz TV w prezencie, ja z pakietu korzystam drugi rok (wcześniej miałem Neo 80mbit teraz mam światłowód) i jestem bardzo zadowolony, 7GB pakietu w komórce trochę boli jak jestem na wyjeździe ale zawsze można dokupić
  • Odpowiedz
Chcę zmienić telefon, bo mój obecny Lenovo K6 Note zaczyna powoli niewyrabiać. Zastanawiałam się nad Xiaomi Redmi Note 7 - ma parametry, które mi odpowiadają. Jednak mam mieszane odczucia co do niego. Warto go kupić czy raczej jakiś inny? Fajnie jakby był w ofercie Play, ale nie musi. Budżet do 1000zł. #xiaomi #telefony #play #xiaomilepsze
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pytanie. Odpakowałem własnie nowego Huawei P30 Pro. Wcześniej kupiłem sobie szkło hartowane utwardzane UV i już miałem je założyć, ale okazało się, że na telefonie już jakieś zabezpieczenie jest założone. Nie jest to folia ochronna jak myślałem na początku, tylko ewidentnie szkło, które mocno się trzyma i nie idzie go nawet podważyć. Dodatkowo przyklejone jest delikatnie nie równo. Wiecie może o co chodzi? Mieliście podobnie? To jakiś gratis od Huawei, czy
Mayonezdk - Mirki, pytanie. Odpakowałem własnie nowego Huawei P30 Pro. Wcześniej kupi...

źródło: comment_t4Uwql5mLvbazxvepL7jsUWVPS6EeDBa.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarsad1: wszyscy pisza ze jest folia, ale Ty uparcie zaprzeczasz. Albo myslisz folie ze szklem, albo po prostu jej nie widziales u siebie, albo jej w dziwnych okolicznosciach nie miałeś. P30pro maja folie fabrycznie montowana. Widac obsluga huawei Cie nie zrozumiala dobrze.
  • Odpowiedz
Witam, ja również parę dni temu kupowałem P30 Pro w RTVEuroAGD i na 100% jest folia, tylko jak wyżej pisał kolega jest trochę sztywniejsza, ja również miałem wrażenie, że to Huawei fundnął szkło hartowane. Podważyć wystarczy paznokciem troszkę mocniej i po problemie. Gwarantuje jeszcze raz, że to folia.
  • Odpowiedz