Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Odnośnie tego znaleziska (i wielu innych podobnych): https://www.wykop.pl/link/6063565/panie-prosze-sie-nie-bac-piesek-nie-gryzie-przeciez-to-mila-rasa-lodz/
Przydałaby się jakaś strona z mapą, na której ludzie zgłaszaliby obserwacje przedstawicieli najgroźniejszych ras psów (lokalizacja + np. zdjęcie psa).
Według polskiego prawa najagresywniejsze psy to m.in.:
źródło: comment_1618734639W1LsLbIAAUKKb57G02O14f.jpg
Pobierza ile jeszcze tragedii musi się wydarzyć, żeby wykopki zrozumiały, że to wina wlasciciela, a nie psa?
@lemansblue: ... to czemu po każdej masowej strzelaninie jest dyskusja o zakazywaniu posiadania broni a nie leczeniu psychopatów? ¯\_(ツ)_/¯
4004
Panie proszę się nie bać piesek nie gryzie, przecież to miła rasa - Łódź
Proszę państwa daje 2tys zł za wskazanie mi właściciela tego psa i to gotóweczka kto widział i kto zna je**c tego lba co psem dyrygować nie wie jak.
z- 579
- #
- #
#pies #weterynaria
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 173
- 12
- 48
- 11
Lucky buszował w leszczynach i wyłapał 4 kleszcze, dosłownie jeden na drugim. Dzisiaj dostał 4 zastrzyki i kroplówkę, jutro dostanie kroplówkę i zastrzyk. Co te psie dziecko to ja nawet nie ლ(ಠ_ಠ ლ)
źródło: comment_1618573705Fm8BeTdatlGYVVZYtS93Ma.jpg
Pobierz- 3
14
Kiełbasa z trutką na wrocławskim Nadodrzu. Właściciele psów ostrzegają

Właściciele psów z wrocławskiego Nadodrza muszą zachować szczególną ostrożność. Nieznany sprawca podrzuca na okoliczne skwery kiełbasy z trutką, zdarzały się też gwoździe.
z- 13
- #
- #
- #
- #
- #
10
Ponad 60 skrajnie zaniedbanych. Właścicielka: To był ich raj

Ponad trzydzieści psów stłoczono w domu, drugie tyle mieszkało na zewnątrz. - Zwierzęta były wychudzone, miały olbrzymie rany - mówi Grzegorz Bielawski z Pogotowia dla Zwierząt. Taki obraz pseudohodowli ogromnych psów rasy moskiewski stróżujący przedstawiają organizacje, które...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 4
Ciekawa jestem, jak się sprawa potoczy...
https://epoznan.pl/news-news-116657-tragedia_pod_koninem_psy_smiertelnie_pogryzly_65_latka
#psy #pies #zwierzaczki
@Turbonekro
#ramzes #pies #smiesznypiesek #owczarekniemiecki #owczareknazistowski
źródło: comment_1618558244chQbk4IDZx3LDMEfNPsN6R.jpg
Pobierz- 1927
źródło: comment_16185463019Mu5HWIeyn00O4dOdBTf0o.jpg
Pobierz- 266
źródło: comment_1618546673b13lCxGGxCNxXqzXCCtuP0.jpg
Pobierz- 325
źródło: comment_1618547147Ayb4vlYwBrPBs6PcCA3snA.jpg
Pobierz- 10
20
Był Pajacyk, pomyślmy też o piesełach. Fundacja Jamniki Niczyje.

Nic mnie tak nie rozczula jak jamniczki. Warto wesprzeć przy rozliczeniu 1% podatku do końca Kwietnia.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 4
Grupy tak polecam jak odradzam, jak
- 1
TL;DR - pytam czy trzymanie psa w budzie w zimę jest spoko?
Mirasy, posiadałem psa od małego dziecka. Zawsze w rodzinie był pies. Rok temu gdy pochowałem mojego 12 letniego owczarka niemieckiego, stwierdziłem że nie będę już kochał żadnego pieska tak jak tego i po prostu nie chciałem kolejnego.
Z tym, że teraz przeprowadzam się w super miejsce... będę miał mały domek
- 4
Dlaczego ON? Bo już kiedyś miałeś? Miałeś psa, który ma wysoką potrzebę bliskiego kontaktu z opiekunem, skłonny do histerii, wymagający zmęczenia fizycznego i przede wszystkim umysłowego. Miałeś go
- 2
boję się że źle będą znosiły zimę.
@LZBNZ: niekoniecznie, zależy co weźmiesz, niemniej wybór psa ze schroniska musi być bardzo przemyślany, zwłaszcza jeśli chciałbyś mieć psa, z którym kontakt zimą będzie ograniczony - czy znalezienie psa w typie stróżującego molosa będzie łatwe - nie mam pojęcia.
Jedyne psy, jakie widuję cały rok poza domem to podhalany, kaukazy i owczarki środkowoazjatyckie, ale to też nie są łatwe psy, coś za coś.
759
Tylko z dzwiękiem

Co te huskieseły to nie ja
z- 81
- #
- #
- #
- #
- #
- #

























Jako że pies normalnych ludzi, a nie jakiejś patologii
Szansa że pies ma wściekliznę jest bardzo niewielka, jeśli nie toczył piany z pyska to na pewno nie miał, może po prostu ciebie nie lubi? Druga rzecz że za takie puszczanie potencjalnie groźnego zwierzaka luzem to powinna być lepa na ryj, a teraz to nawet jakieś srogie mandaty uchwalili podobno. Więc sąsiad niech sią cieszy jak zostawisz sprawę bez dalszego biegu.