@bejt: no widzisz mój ziomeczku, ja jak i kolega zrozumieliśmy, że zwykłe albo aio.
To jeśli chodzi o aio to mogę polecić be quiet silent loop 360, wytrzymała 6 lat więc 240 też powinna być spoko ;)
  • Odpowiedz
Mirasy warto kupić takiego kompa?
Szwagier złożył sobie jakiegoś potwora i ma do sprzedania takie coś jak na pic rel.
Ma kase wiec dla mnie powiedział ze cenę zrobi 6tys.
Komp jest uzywany ale sprawny w 100%
Cena wydaje się dobra, ale mam mimo wszystko dylemat..
Obecnie gram na ps5 jest super.
Szawagier - Mirasy warto kupić takiego kompa? 
Szwagier złożył sobie jakiegoś potwora...

źródło: Screenshot_20230127_204114_Chrome

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@czakkk: jesli nie gralo sie wczesniej w trylogie to andromeda nie byla zla. Przynajmiej ja sie bawilem dobrze. Ale trylogia to jest mistrzostwo. Wlasnie zaczynam 3 a juz planuje gre od poczatku inna klasa z innymi wyborami
  • Odpowiedz
@el_luchador: Grałem w pierwszą część jakieś 3-4 lata temu na PC. Teraz nie chce mi się zaczynać od nowa, ale pamiętam, że gra mimo już kilku dobrych lat na karku była na prawdę zajebista i nie zestarzała się źle. Nie chce mi się od nowa zaczynać, bo wybory przenosiły się do drugiej częsci, a mógłbym ograć na XBXSS całą serię.
  • Odpowiedz
czemu od razu kraść, jak możesz sobie wziąć try na miesiąc office 365 - będziesz miał full pakiet Minus taki, że kartę trzeba podać (można od razu potem odwołać).


@JackDaniels: jak ktoś ma nawyki złodzieja to zawsze to będzie jego pierwszy wybór.
  • Odpowiedz
siema,
mam Ryzena 7 3700x i powiedzmy bardziej weekendowo sobie tam lubię pogiercować, czasem w tygodniu jakieś multi, chciałbym zmienić na Ryzen 7 5800x3D.
Czy taka zmiana wogole ma sens? słyszałem że ten procek dość mocno się grzeje i trzeba stosować undervolting przez program, bo standardowo jest zablokowany.
Dodam, że oprócz grania też robię muzykę w FL studio, ale chyba tutaj by sobie poradził stricte "gamingowy" procesor?
Pomocy mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RimWorld
Czy jako zupełnie nowy gracz, chciałbym tylko podstawową wersję gry czy od razu z dodatkami?
Zależy mi na możliwie najbardziej łagodnym wstępie, ogarnięciu "jak się w to gra?". Intuicyjnie wydaje mi się, że podstawka to aż za dużo a dodatki mogą wpływać na rozgrywkę od samego początku, przypuszczalnie z dobrym uzasadnieniem dla graczy już trochę znudzonych, ale może nie dla kompletnie nowych.

#rimworld #grypc #grykomputerowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NauczonyRoboty: tak jak wyżej. bez modów i dodatków na początek. samo ogarnięcie dobrze podstawki jest czasochłonne. teraz mam wszystkie dodatki + kilka modów, i wiesz co? najlepiej się bawiłem na vanilla
  • Odpowiedz
@CzlowiekCzlowieczy10: od kiedy sięgam pamięcią zawsze nadmiary kabli gdzieś upycham żeby nie było ich widać. Nigdy się nie zastanawiałem czy cos moze jebnąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie masz modułowego zasilacza to często coś zostaje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, potrzebuję adapter lub kabel by z wyjścia hdmi (karta graf.) przesłać sygnał na wejście display port (monitor). Kupiłem już adapter i kabel, ale nic nie działa. Okazuje się, że to komunikacja w odwrotnym kierunku. I jak tak patrzę to większość ofert na aledrogo to właśnie kable DP > HDMI. Nie mogę znaleźć nic w typie HDMI > DP ( ͠° °)

#elektronika #pcmasterace
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jestem noobem jeśli chodzi o składanie kompów ale czytam sobie. Interesuje mnie karta 3060ti czy duża różnica jest pomiędzy poszczególnymi firmami? Bo w cenie to różnie wygląda, nie chce cebulic na karcie ale w sumie jak na to samo wychodzi to też po co przepłacać #pcmasterace #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterace #komputery

głupia sprawa panowie (i panie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robiłem sobie porządek z kablami w budzie i odłączałem akurat wentylatory ARGB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W czasie odłączania jednego z wentylatorów ze złącza płyty głównej

uznają?

  • uznają 0% (0)
  • nie uznają i idź pan w cholerę 100.0% (9)
  • naprawią 0% (0)
  • dadzo nowo płytę 0% (0)

Oddanych głosów: 9

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach