Wpis z mikrobloga

RimWorld
Czy jako zupełnie nowy gracz, chciałbym tylko podstawową wersję gry czy od razu z dodatkami?
Zależy mi na możliwie najbardziej łagodnym wstępie, ogarnięciu "jak się w to gra?". Intuicyjnie wydaje mi się, że podstawka to aż za dużo a dodatki mogą wpływać na rozgrywkę od samego początku, przypuszczalnie z dobrym uzasadnieniem dla graczy już trochę znudzonych, ale może nie dla kompletnie nowych.

#rimworld #grypc #grykomputerowe #pcmasterrace #pcmasterace
  • 5
@NauczonyRoboty: Cześć. Na Twoim miejscu najpierw bym sprawdził (piratem bądź nie) czy ta gra w ogóle Ci się spodoba. Uprzedze Cię że oglądając, a grając samemu doznania są zupełnie inne, więc nie warto się sugerować samymi materiałami na YouTube. Według mnie gra jest warta każdej złotówki. Dodatki także. Mam ponad półtora tysiąca godzin więc możesz zaufać.
@NauczonyRoboty: graj na podstawce. Ja mam wszystkie dodatki + kilka modów (ok 15) i przez 70h gry mam wykorzystane 1/3 zbadanych obiektów xD. Abym na spokojnie zrobił to co chce to będę musiał poświęcić przynajmniej kolejne 100h.
Przynajmniej 10h zejdzie ci aby ogarnąć podstawy.
@NauczonyRoboty:
Pobierz Pirata (igg rimworld) gra ma ceny wywalone w kosmos i wejście w tą grę jest bardzo łatwe DLC nie zmieniają trudności

Jedyny problem przy ogarnięciu gry jest gdy zabierasz się za mody