Cześć, chciałbym złożyć kompa do 4 tysi, pc do gier i filmów. Jedno z pytań brzmi czy lepiej kupować to od razu z grafiką czy stworzyć jakąś bazę przemęczyć się do września kiedy będę mógł dołożyć funduszy do lepszej karty i dokupić ją we wrześniu?
#pc
#pc



























#pc #komputery #internet #tecgnologia #youtube #brave
źródło: comment_1626469170wOy6sam6ljfUOYJ3OKvogz.jpg
PobierzMam tak samo jak zminimalizuję aplikację, która działała w trybie fullscreen, np. grę.
Dodam, że mam tak na dwóch różnych kartach graficznych, dwóch różnych producentów (RX5700XT i GTX570)