#payu #blik
Witam mam problem, cos pobiera wujkowi z konta co chwile 1zl. Bank pekao, byl w banku i pani powiedziała ze trzeba wyłączyć blik, nie mam pojęcia jak w tej z------j aplikacji to zrobić. W mbanku prosto wyrejestrowac numer czy coś a tutaj nie wiem.
Raz pobiera 1zl 4 razy w ciagu dnia, potem 2 dni nic, potem 2zl itp. w banku no nie pomogli.
Z historii:
Witam mam problem, cos pobiera wujkowi z konta co chwile 1zl. Bank pekao, byl w banku i pani powiedziała ze trzeba wyłączyć blik, nie mam pojęcia jak w tej z------j aplikacji to zrobić. W mbanku prosto wyrejestrowac numer czy coś a tutaj nie wiem.
Raz pobiera 1zl 4 razy w ciagu dnia, potem 2 dni nic, potem 2zl itp. w banku no nie pomogli.
Z historii:























#payu #prawo