Spore pogłębienie zjazdu nastąpiło po negatywnych wypowiedziach Merza i Macrona na temat ETS.
Co się stało? Czyżby finansiści postanowili zrealizować zyski na tym spekulowanym badziewiu czy już nie "ratujemy planety"?
https://tradingeconomics.com/commodity/carbon
#energetyka #oze #globalneocieplenie #klimat


















@ossprime: +podatek i mamy spokojnie ze 2pln/kWh