#chwalesie

5 wniosków Grupy ORLEN o nowe lokalizacje morskich farm wiatrowych otrzymało najwyższe oceny Ministerstwa Infrastruktury ()

Koncesje znajdują się na wysokości Kołobrzegu oraz Łeby, około 30 km od linii brzegowej. Potencjał koncernu w morskiej energetyce może wkrótce powiększyć się o około 5,2 GW

#biznes #energetyka #pieniadze #oze
orlen_lite - #chwalesie 

5 wniosków Grupy ORLEN o nowe lokalizacje morskich farm wia...

źródło: FxcoKASXsAYAgq4

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego co się orientuję, to ceny godzinowe będą dotyczyły tylko osób rozliczających się w systemie net-billingu.
Pozostali płacą standardową stawkę- zgodnie z umową
  • Odpowiedz
#oze #pompaciepla #rekuperacja #odnawialnezrodlaenergii #wlasnafirma #wlasnybiznes #budownictwo #budowadomu #mieszkaniedeweloperskie #deweloperka #dom

Siema. Zastanawiam się ile można zarobić na prowadzeniu firmy z zakresu montażu pomp ciepła, fotowoltaiki i klimatyzacji.

Zastanawia mnie to, bo moi znajomi założyli w 4 osoby taką firmę i z tego, co mowili, to w roku około 40 realizacji
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadnyChlopczyk: ajenci Żabki też jeżdzą autami premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) w leasingu

ale rzeczywiście jest teraz na to klient. Znajomy jest handlowcem w firmie która zajmuje się kompleksowo fotowoltaiką i pompami. Na 10 odwiedzonych klientów, 1-2 udaje się sprzedać
  • Odpowiedz
@zibizz1: W sumie spoko, jak za 2 dni roboty (tak mi się wydaje). Aczkolwiek muszą to miedzy siebie dzielić, no ale chyba i tak lepiej im wyjdzie, niż moje 6,5 netto xD. Jednak po to sie firme zakłada, żeby szybciej sie dorobic czegoś. No chyba, że ktoś nie ma wyboru, bo nie ma innej opcji (brak studiow, dobrych studiow,fachu w reku itp)
  • Odpowiedz
Ile kWp trzeba liczyć na 3 osoby, w domu (jeden bliźniak) 130m2 dach płaski z ustawieniem na południe delikatnie południowy wschód.
Zużycie roczne to tak około 2500kWh, też o podobnym układzie (szeregowiec na rogu) pewnie i tak wzrośnie do 3MWh

Ogrzewanie wody i budynku odpada, (Woda solary, ogrzewanie przez kotłownie osiedlową na pellet)
jedynie zapotrzebowanie, może jakaś klimatyzacja, w planach e-auto.
5kWp? i do tego 11kW magazyn energii?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach