Mirki, miał ktoś "w rękach", a raczej "w działaniu/pomiarach" KONKRETNIE tą chińską turbinę - najlepiej w konfiguracji 3 płaty 24V?
https://www.aliexpress.com/item/1316262323.html Da przy wietrze 7m/s (25km/h) ze 25W? Cena mnie kusi, rozważałem jako zupełnie awaryjne zasilanie kiedy u mnie wieje, a są zaniki prądu. Chciałbym podładować akumulator i zasilać pompę obiegu wody ogrzewania.
Ponieważ chcę podpiąć i jeden panel do kontrolera hybrydowego, to wołam i #fotowoltaika
#energetyka #
bialy100k - Mirki, miał ktoś "w rękach", a raczej "w działaniu/pomiarach" KONKRETNIE ...

źródło: comment_1610403012aJRaULpf4OLkwvk3GdLwuj.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Synthos i Vattenfall chcą budować morskie farmy wiatrowe na Bałtyku <<< znalezisko
Polska firma chemiczna Synthos i szwedzki koncern energetyczny Vattenfall złożyły do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o wydanie zgody na powołanie wspólnego przedsiębiorstwa. Nowa firma ma zajmować się budową morskich farm wiatrowych na Morzu Bałtyckim.

- W połowie października 2020 r. Synthos i Vattenfall podpisały protokół ustaleń w celu zbadania możliwości współpracy w branży morskiej energetyki wiatrowej w Polsce
BaronAlvon_PuciPusia - Synthos i Vattenfall chcą budować morskie farmy wiatrowe na Ba...

źródło: comment_1609943351GKqoQ1VVc7ekmNdb0FRIlJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach