W obiegu nadal przecież jest ciepła woda. U mnie obiegówka wyłącza się i grzejniki stygną momentalnie.
Za pompę robi domyślne urządzenie w środku jednostki wewnetrznej. Jest to pompa cyrkulacyjna.
Nie wiem czy zasadne jest zgłoszenie tego przed odbiorem.
Jak to jest u Was?














![Japonia uruchomi reaktor w elektrowni, którą uszkodziło tsunami [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1605212991nXeSWOwetJA0QsjgT3YDlD,w220h142.jpg)







Coś takiego znalazłem, ale nie wiem na ile to legitne info
https://agronews.com.pl/artykul/co-dalej-z-programem-moj-prad/
#fotowoltaika #oze #energia #kiciochpyta