Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 0
@Sangreal STOP PEDAŁOWANIU!
- 30
312413 - 21 - 20 - 20 - 21 - 33 - 24 - 43 - 78 = 312153
21, 20, 21, 33, 24 - zsumowane pracodomy
20 - pierwszy raz na #ostrekolo (pic rel). Po przełamaniu pierwszego strachu bo brak hamulców i brak wolnobiegu, stwierdzam, że jest to przecudowny wynalazek i chociaż pewnie poza tor nie wyjdę, to kocham całym sercem:)
43 - sobotni Słomczyn
78 - dzisiejsza poranna GK w pięknym
21, 20, 21, 33, 24 - zsumowane pracodomy
20 - pierwszy raz na #ostrekolo (pic rel). Po przełamaniu pierwszego strachu bo brak hamulców i brak wolnobiegu, stwierdzam, że jest to przecudowny wynalazek i chociaż pewnie poza tor nie wyjdę, to kocham całym sercem:)
43 - sobotni Słomczyn
78 - dzisiejsza poranna GK w pięknym
źródło: comment_gh9hCa3DUPAWhsV8fk50nLwTjgxKNmUD.jpg
Pobierz@rdza: szanuję, oby nóżka podawała. :)
konto usunięte via Android
- 14
- 1
Mirki da sie dorwac jakiegos fajnego singlespeeda do tysiaca zl? A moze ktos z was ma na sprzedaz? Szukam jak najtaniej zeby mi spod roboty nie ukradli
#rowery #kiciochpyta #ostrekolo
#rowery #kiciochpyta #ostrekolo
Mirki poszukuje takiego blatu jak na tym Cinelli. Znacie firmę która to robi, one się nazywają jakoś konkretnie? A może wiecie kto by taki wyciął? #ostrekolo #kolarstwotorowe #rowery
źródło: comment_oTrUawKkd7kyau5CptuSGFvdu7S0vQIt.jpg
Pobierz- 5
#ostrekolo
Lubie oglądać takie klimaty
Lubie oglądać takie klimaty

- 2
- 17
Komentarz usunięty przez autora
- 6
@jos: korby na klin xd Będziesz jeździł z młotkiem, czy wyciągał kostki z bruku, żeby dobić? XD
Wieczór mircy,
mam problem, a mianowicie wkurzają mnie ciągłe usterki w #orkanidlo i stwierdziłem, że pojeżdżę nim do końca wakacji i składam sobie ostre - zero awarii, mała waga i najcichszy wolnobieg czyli jego brak - kompletna odwrotność rowerów szosowych marki Romet z lat 80 poprzedniego wieku. Toteż czy byłbym w stanie złożyć na nowych częściach (może z wyjątkiem siodełka, sztycy i ew. kierownicy) #ostrekolo do 1000 złotych?
mam problem, a mianowicie wkurzają mnie ciągłe usterki w #orkanidlo i stwierdziłem, że pojeżdżę nim do końca wakacji i składam sobie ostre - zero awarii, mała waga i najcichszy wolnobieg czyli jego brak - kompletna odwrotność rowerów szosowych marki Romet z lat 80 poprzedniego wieku. Toteż czy byłbym w stanie złożyć na nowych częściach (może z wyjątkiem siodełka, sztycy i ew. kierownicy) #ostrekolo do 1000 złotych?
@M_Szopen_TM: powaga, jak pisze kolega wyżej - sprawdź najpierw najmniejszym kosztem czy ci to podpasuje. Haki aby tylko nie były punktowe, żeby nie trzeba było się bawić w półogniwa, by napiąć łańcuch, każde poziome będą ok. Przespawanie haków to droga zabawa, kilka stów zwykle, bo nie dawałbym tego panu Mietkowi spawaczowi, tylko specowi od rowerów, jak Piotrek Lisiecki z Krakowa. Rozważałem w pewnym momencie, ale zrezygnowałem na rzecz alu mielca,
@M_Szopen_TM: odblokuj pw, bo mam prawie nowe ostre na sprzedaż
- 2
@tomosano: suport będzie tange seiki LN-3922 68x107
@czy_kitku_wolno_do_nieba: pedały to mks sylvan track
@czy_kitku_wolno_do_nieba: pedały to mks sylvan track
Komentarz usunięty przez autora
Powstaje pierwszy w Polsce film dokumentalny o #ostrekolo jeśli chcesz wesprzeć ten ambitny projekt to masz szansę zrobić to poprzez dotację na https://polakpotrafi.pl/projekt/tragiczni-film-dokumentalny
#rowerowabojowka #rower #wroclaw
Wydarzenie na fb
#rowerowabojowka #rower #wroclaw
Wydarzenie na fb
źródło: comment_2j8MYsmuMTgtiJXkgpCIyZlQdRHHWNaE.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 0
@tomosano: Czemu nagrody nie przewidują jakiegoś dostępu do filmu? DVD albo jakiegoś pokazu czy coś.

- 0
@blablablanr2: oni mają jakieś pancerne oponki czy zmieniają co tydzień?
- 0
@sargento: zmieniają co tydzień. mi zajechanie tylnej opony zajęło jakieś 2 miesiące z jeżdżeniem 6-7 godzin na rowerze tygodniowo.
350
"Pamiętaj, że nie masz hamulca i, że hamujesz nogami."

Miłośnik "ostrego koła" tłumaczy jak wygląda coraz popularniejsza w Polsce dyscyplina jaką jest Kolarstwo torowe.
z- 77
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@retrobajery: http://www.telegraph.co.uk/news/2017/08/14/cyclist-killed-pedestrian-high-speed-crash-said-people-had-zero/
o taki pedal
https://www.thesun.co.uk/news/4244989/charlie-alliston-sentence-kim-briggs-bike-crash-manslaughter/
http://metro.co.uk/2017/08/15/cyclist-who-killed-woman-shouted-at-her-as-she-lay-fatally-wounded-in-the-street-6853754/
@Wyrewolwerowanyrewolwer:
o taki pedal
https://www.thesun.co.uk/news/4244989/charlie-alliston-sentence-kim-briggs-bike-crash-manslaughter/
http://metro.co.uk/2017/08/15/cyclist-who-killed-woman-shouted-at-her-as-she-lay-fatally-wounded-in-the-street-6853754/
@Wyrewolwerowanyrewolwer:
źródło: comment_5A3SSWed1jN3CLfQX2V5Krk9xjmbxaoV.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 19
konto usunięte via Android
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomosano: u nas po pierwszym skrzyzowaniu byla by proba zatrzymania przez radiowoz :P
- 3
- 14
Korzystając z różnych części które mam w domu złożyłem sobie ostre. Kiedyś już jeździło, ale w innej konfiguracji. Wydałem na nie dokładnie 15 złotych i 20 groszy. Kupiłem klamkę do hamulca typu MTB. @mandrake13 dostarczył pancerz i linkę hamulca. Najwięcej problemów było z trafieniem odpowiedniego blatu do korby, ale okazało się że korba Shimano Sora z Tribana 500 ma dokładnie ten sam rozkład śrub :D Strasznie skrzypi, ale zamierzam je przesmarować
źródło: comment_XOBx0vruaEkS8KYAEqQKSz6kqFhshQ8P.jpg
Pobierz- 3
@RezuNN na deszcz
- 2
@system_shock: Dzięki za radę, ale kilka lat temu ładnych kilka tysięcy zrobiłem bez owijki na ostrym. Był taki czas, że nie miałem gripów w rowerze wyprawowym i jeździłem w rękawiczkach. Ale ostatnio to głównie na Tribanie z owijką jeździłem, człowiek się do innej geometrii przyzwyczaił. Zobaczymy co z tego wyjdzie, dzięki za sugestię Kolego :)
- 55
- 2
Mireczki, warto na start cos takiego:
https://www.bikester.pl/fixie-inc-floater-rower-single-speed-zielony-473017.html
Czy to szajs?
#rowery #kolarstwo #fixie #ostrekolo
https://www.bikester.pl/fixie-inc-floater-rower-single-speed-zielony-473017.html
Czy to szajs?
#rowery #kolarstwo #fixie #ostrekolo
























Podsumowanie ostatnich dni czyli:
20 - na #ostrekolo
20, 22 - łączone pracodomy
źródło: comment_5oSpitQGoCRbVdh6NuO953MXRc8xZQ1V.jpg
Pobierz